Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Marienlyst open
Stevne
Stevnenavn:
Marienlyst open
Fra dato:
26.04.2024
Til dato:
28.04.2024
NSF Stevne Id:
0000047089
Arrangørnavn:
Drammen SK og Nedre Eiker SK
Stevnested:
Drammen
Bassengnavn:
Drammensbadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Nasjonalt stevne m/internasjonal deltagelse
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
15.04.2024
Kvalperiode start:
16.04.2023
Kvalperiode slutt:
15.04.2024
Påmeldingsansv.:
Daniel Omsland
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
92016607
Arrangementsleder
Navn:
Børre Hilden
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
92463654
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen27,83
810p
26.04.2024
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst27,8381026.04.202450m 
[Utvid]22.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes Laskerud50,42
802p
28.04.2024
100m Fri
Bergens SC2004100m Fri50,4280228.04.202450mF
[Utvid]33.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie22,53
799p
27.04.2024
50m Fri
Bærumsvømmerne200250m Fri22,5379927.04.202450m 
[Utvid]44.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes Laskerud50,51
798p
28.04.2024
100m Fri
Bergens SC2004100m Fri50,5179828.04.202450m 
[Utvid]55.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie50,69
790p
28.04.2024
100m Fri
Bærumsvømmerne2002100m Fri50,6979028.04.202450m 
[Utvid]66.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen28,16
782p
27.04.2024
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst28,1678227.04.202450m 
[Utvid]77.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes Laskerud22,80
771p
27.04.2024
50m Fri
Bergens SC200450m Fri22,8077127.04.202450m 
[Utvid]88.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes Laskerud22,91
760p
26.04.2024
50m Fri
Bergens SC200450m Fri22,9176026.04.202450m 
[Utvid]99.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik2.18,27
755p
27.04.2024
200m Bryst
Bergens SC2002200m Bryst2.18,2775527.04.202450m 
[Utvid]1010.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie22,97
754p
26.04.2024
50m Fri
Bærumsvømmerne200250m Fri22,9775426.04.202450m 
[Utvid]1111.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen4.02,64
746p
27.04.2024
400m Fri
Bærumsvømmerne2007400m Fri4.02,6474627.04.202450m 
[Utvid]1212.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie24,71
732p
27.04.2024
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200250m Butterfly24,7173227.04.202450m 
[Utvid]1313.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen2.34,39
728p
27.04.2024
200m Bryst
Lambertseter SK2001200m Bryst2.34,3972827.04.202450m 
[Utvid]1414.
Jacob Meilvåg
Bergens SC
Jacob Meilvåg28,88
725p
26.04.2024
50m Bryst
Bergens SC200150m Bryst28,8872526.04.202450m 
[Utvid]1414.
Jacob Meilvåg
Bergens SC
Jacob Meilvåg28,88
725p
27.04.2024
50m Bryst
Bergens SC200150m Bryst28,8872527.04.202450m 
[Utvid]1414.
Jakob Austevoll Harlem
Bergens SC
Jakob Austevoll Harlem52,15
725p
28.04.2024
100m Fri
Bergens SC2008100m Fri52,1572528.04.202450m 
[Utvid]1717.
Jakob Austevoll Harlem
Bergens SC
Jakob Austevoll Harlem23,29
723p
26.04.2024
50m Fri
Bergens SC200850m Fri23,2972326.04.202450m 
[Utvid]1818.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes Laskerud24,82
722p
27.04.2024
50m Butterfly
Bergens SC200450m Butterfly24,8272227.04.202450m 
[Utvid]1919.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik1.03,49
719p
28.04.2024
100m Bryst
Bergens SC2002100m Bryst1.03,4971928.04.202450m 
[Utvid]2020.
Jakob Austevoll Harlem
Bergens SC
Jakob Austevoll Harlem23,36
717p
27.04.2024
50m Fri
Bergens SC200850m Fri23,3671727.04.202450m 
[Utvid]2020.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik28,98
717p
26.04.2024
50m Bryst
Bergens SC200250m Bryst28,9871726.04.202450m 
[Utvid]2222.
Anton Karl Mårtensson
SK Team Sør
Anton Karl Mårtensson55,27
716p
28.04.2024
100m Butterfly
SK Team Sør2005100m Butterfly55,2771628.04.202450m 
[Utvid]2222.
Marthe Cecilie Willumsen
Bergens SC
Marthe Cecilie Willumsen1.02,01
716p
28.04.2024
100m Butterfly
Bergens SC2002100m Butterfly1.02,0171628.04.202450m 
[Utvid]2424.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie24,90
715p
27.04.2024
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200250m Butterfly24,9071527.04.202450m 
[Utvid]2525.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.11,72
714p
28.04.2024
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.11,7271428.04.202450m 
[Utvid]2626.
Sandra Maria Balto
Bærumsvømmerne
Sandra Maria Balto27,34
713p
27.04.2024
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200750m Butterfly27,3471327.04.202450m 
[Utvid]2727.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes Laskerud24,97
709p
27.04.2024
50m Butterfly
Bergens SC200450m Butterfly24,9770927.04.202450m 
[Utvid]2828.
Heer Gitesh Shah
Lambertseter SK
Heer Gitesh Shah52,64
705p
28.04.2024
100m Fri
Lambertseter SK2001100m Fri52,6470528.04.202450m 
[Utvid]2929.
Anton Karl Mårtensson
SK Team Sør
Anton Karl Mårtensson25,05
702p
27.04.2024
50m Butterfly
SK Team Sør200550m Butterfly25,0570227.04.202450m 
[Utvid]3030.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen32,97
701p
26.04.2024
50m Bryst
Bærumsvømmerne200050m Bryst32,9770126.04.202450m 
[Utvid]3131.
Sandra Maria Balto
Bærumsvømmerne
Sandra Maria Balto27,52
699p
27.04.2024
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200750m Butterfly27,5269927.04.202450m 
[Utvid]3131.
Marthe Cecilie Willumsen
Bergens SC
Marthe Cecilie Willumsen27,52
699p
27.04.2024
50m Butterfly
Bergens SC200250m Butterfly27,5269927.04.202450m 
[Utvid]3333.
Gard Øvergaard
Bærumsvømmerne
Gard Øvergaard25,10
698p
27.04.2024
50m Butterfly
Bærumsvømmerne199650m Butterfly25,1069827.04.202450m 
[Utvid]3333.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik29,25
698p
27.04.2024
50m Bryst
Bergens SC200250m Bryst29,2569827.04.202450m 
[Utvid]3535.
Sandra Maria Balto
Bærumsvømmerne
Sandra Maria Balto26,70
696p
27.04.2024
50m Fri
Bærumsvømmerne200750m Fri26,7069627.04.202450m 
[Utvid]3636.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen33,10
693p
27.04.2024
50m Bryst
Bærumsvømmerne200050m Bryst33,1069327.04.202450m 
[Utvid]3737.
Henrik Bakke
Bergens SC
Henrik Bakke53,00
691p
28.04.2024
100m Fri
Bergens SC2003100m Fri53,0069128.04.202450m 
[Utvid]3838.
Nikita Borodin
OI Svømming
Nikita Borodin23,69
687p
27.04.2024
50m Fri
OI Svømming200650m Fri23,6968727.04.202450m 
[Utvid]3838.
Gard Øvergaard
Bærumsvømmerne
Gard Øvergaard25,23
687p
27.04.2024
50m Butterfly
Bærumsvømmerne199650m Butterfly25,2368727.04.202450m 
[Utvid]3838.
Christian Toussi
Nannestad IL
Christian Toussi26,86
687p
27.04.2024
50m Rygg
Nannestad IL200550m Rygg26,8668727.04.202450m 
[Utvid]3838.
Gard Øvergaard
Bærumsvømmerne
Gard Øvergaard29,40
687p
27.04.2024
50m Bryst
Bærumsvømmerne199650m Bryst29,4068727.04.202450m 
[Utvid]4242.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie23,73
684p
28.04.2024
50m Fri
Bærumsvømmerne200250m Fri23,7368428.04.202450mD
[Utvid]4343.
Antonina Biegajlo
Bærumsvømmerne
Antonina Biegajlo26,87
683p
27.04.2024
50m Fri
Bærumsvømmerne200650m Fri26,8768327.04.202450m 
[Utvid]4343.
Philip Johan Abad Slotsvik
OI Svømming
Philip Johan Abad Slotsvik1.55,81
683p
28.04.2024
200m Fri
OI Svømming2005200m Fri1.55,8168328.04.202450m 
[Utvid]4545.
Anton Karl Mårtensson
SK Team Sør
Anton Karl Mårtensson25,30
682p
27.04.2024
50m Butterfly
SK Team Sør200550m Butterfly25,3068227.04.202450m 
[Utvid]4646.
Gard Øvergaard
Bærumsvømmerne
Gard Øvergaard23,77
680p
27.04.2024
50m Fri
Bærumsvømmerne199650m Fri23,7768027.04.202450m 
[Utvid]4646.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin30,67
680p
27.04.2024
50m Rygg
OI Svømming200450m Rygg30,6768027.04.202450m 
[Utvid]4848.
Nikita Borodin
OI Svømming
Nikita Borodin23,78
679p
26.04.2024
50m Fri
OI Svømming200650m Fri23,7867926.04.202450m 
[Utvid]4848.
Jakob Austevoll Harlem
Bergens SC
Jakob Austevoll Harlem25,33
679p
27.04.2024
50m Butterfly
Bergens SC200850m Butterfly25,3367927.04.202450m 
[Utvid]5050.
Gard Øvergaard
Bærumsvømmerne
Gard Øvergaard23,81
677p
26.04.2024
50m Fri
Bærumsvømmerne199650m Fri23,8167726.04.202450m 
[Utvid]5050.
Heer Gitesh Shah
Lambertseter SK
Heer Gitesh Shah23,81
677p
26.04.2024
50m Fri
Lambertseter SK200150m Fri23,8167726.04.202450m 
[Utvid]5050.
Gard Øvergaard
Bærumsvømmerne
Gard Øvergaard29,54
677p
26.04.2024
50m Bryst
Bærumsvømmerne199650m Bryst29,5467726.04.202450m 
[Utvid]5050.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik1.04,76
677p
27.04.2024
100m Bryst
Bergens SC2002100m Bryst1.04,7667727.04.202450mD
[Utvid]5454.
Jakob Austevoll Harlem
Bergens SC
Jakob Austevoll Harlem25,38
675p
27.04.2024
50m Butterfly
Bergens SC200850m Butterfly25,3867527.04.202450m 
[Utvid]5454.
Sandra Maria Balto
Bærumsvømmerne
Sandra Maria Balto26,98
675p
26.04.2024
50m Fri
Bærumsvømmerne200750m Fri26,9867526.04.202450m 
[Utvid]5656.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes Laskerud23,85
673p
28.04.2024
50m Fri
Bergens SC200450m Fri23,8567328.04.202450mD
[Utvid]5656.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik29,60
673p
28.04.2024
50m Bryst
Bergens SC200250m Bryst29,6067328.04.202450mD
[Utvid]5858.
June Selin
OI Svømming
June Selin33,46
671p
26.04.2024
50m Bryst
OI Svømming200650m Bryst33,4667126.04.202450m 
[Utvid]5858.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.13,25
671p
27.04.2024
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.13,2567127.04.202450mD
[Utvid]6060.
Antonina Biegajlo
Bærumsvømmerne
Antonina Biegajlo27,05
670p
26.04.2024
50m Fri
Bærumsvømmerne200650m Fri27,0567026.04.202450m 
[Utvid]6060.
Malena Amelie Lisken
OI Svømming
Malena Amelie Lisken30,83
670p
27.04.2024
50m Rygg
OI Svømming200350m Rygg30,8367027.04.202450m 
[Utvid]6060.
Aleksander Rustad
Glitre SK
Aleksander Rustad53,55
670p
28.04.2024
100m Fri
Glitre SK2006100m Fri53,5567028.04.202450m 
[Utvid]6363.
Marthe Cecilie Willumsen
Bergens SC
Marthe Cecilie Willumsen30,85
668p
27.04.2024
50m Rygg
Bergens SC200250m Rygg30,8566827.04.202450m 
[Utvid]6363.
Gergely Laszlo Besenyi
Nannestad IL
Gergely Laszlo Besenyi53,58
668p
28.04.2024
100m Fri
Nannestad IL2007100m Fri53,5866828.04.202450m 
[Utvid]6565.
Filip Ness
Tromsø SK
Filip Ness53,61
667p
28.04.2024
100m Fri
Tromsø SK2006100m Fri53,6166728.04.202450m 
[Utvid]6565.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Lambertseter SK
Helene Kjeldsen Gonzalez2.09,29
667p
28.04.2024
200m Fri
Lambertseter SK2005200m Fri2.09,2966728.04.202450m 
[Utvid]6767.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin30,88
666p
27.04.2024
50m Rygg
OI Svømming200450m Rygg30,8866627.04.202450m 
[Utvid]6868.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen27,12
664p
26.04.2024
50m Fri
Bærumsvømmerne200050m Fri27,1266426.04.202450m 
[Utvid]6868.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik30,92
664p
27.04.2024
50m Rygg
Kolbotn IL200750m Rygg30,9266427.04.202450m 
[Utvid]7070.
Kristian Eide Haugholt
OI Svømming
Kristian Eide Haugholt29,75
663p
26.04.2024
50m Bryst
OI Svømming200450m Bryst29,7566326.04.202450m 
[Utvid]7171.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen28,03
662p
27.04.2024
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly28,0366227.04.202450m 
[Utvid]7272.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen24,00
661p
27.04.2024
50m Fri
Bærumsvømmerne200750m Fri24,0066127.04.202450m 
[Utvid]7272.
Aleksander Rustad
Glitre SK
Aleksander Rustad24,00
661p
26.04.2024
50m Fri
Glitre SK200650m Fri24,0066126.04.202450m 
[Utvid]7474.
Anton Karl Mårtensson
SK Team Sør
Anton Karl Mårtensson25,57
660p
28.04.2024
50m Butterfly
SK Team Sør200550m Butterfly25,5766028.04.202450mD
[Utvid]7575.
Christian Toussi
Nannestad IL
Christian Toussi27,24
659p
27.04.2024
50m Rygg
Nannestad IL200550m Rygg27,2465927.04.202450m 
[Utvid]7575.
Philip Johan Abad Slotsvik
OI Svømming
Philip Johan Abad Slotsvik2.10,98
659p
27.04.2024
200m Individuell medley
OI Svømming2005200m Individuell medley2.10,9865927.04.202450m 
[Utvid]7777.
Heer Gitesh Shah
Lambertseter SK
Heer Gitesh Shah24,03
658p
27.04.2024
50m Fri
Lambertseter SK200150m Fri24,0365827.04.202450m 
[Utvid]7878.
June Selin
OI Svømming
June Selin33,73
655p
27.04.2024
50m Bryst
OI Svømming200650m Bryst33,7365527.04.202450m 
[Utvid]7878.
Henrik Bakke
Bergens SC
Henrik Bakke1.57,41
655p
27.04.2024
200m Fri
Bergens SC2003200m Fri1.57,4165527.04.202450mD
[Utvid]8080.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen33,77
653p
28.04.2024
50m Bryst
Lambertseter SK200150m Bryst33,7765328.04.202450mD
[Utvid]8080.
Filip Ness
Tromsø SK
Filip Ness1.57,51
653p
28.04.2024
200m Fri
Tromsø SK2006200m Fri1.57,5165328.04.202450m 
[Utvid]8282.
Marthe Cecilie Willumsen
Bergens SC
Marthe Cecilie Willumsen28,17
652p
27.04.2024
50m Butterfly
Bergens SC200250m Butterfly28,1765227.04.202450m 
[Utvid]8282.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen33,78
652p
26.04.2024
50m Bryst
Lambertseter SK200150m Bryst33,7865226.04.202450m 
[Utvid]8484.
Aleksander Rustad
Glitre SK
Aleksander Rustad24,12
651p
27.04.2024
50m Fri
Glitre SK200650m Fri24,1265127.04.202450m 
[Utvid]8484.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes Laskerud24,12
651p
28.04.2024
50m Fri
Bergens SC200450m Fri24,1265128.04.202450mD
[Utvid]8686.
Sander Nordsveen
Lambertseter SK
Sander Nordsveen25,73
648p
27.04.2024
50m Butterfly
Lambertseter SK200850m Butterfly25,7364827.04.202450m 
[Utvid]8686.
Gergely Laszlo Besenyi
Nannestad IL
Gergely Laszlo Besenyi54,14
648p
28.04.2024
100m Fri
Nannestad IL2007100m Fri54,1464828.04.202450mF
[Utvid]8888.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen28,26
646p
27.04.2024
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly28,2664627.04.202450m 
[Utvid]8989.
Sander Nordsveen
Lambertseter SK
Sander Nordsveen25,77
645p
27.04.2024
50m Butterfly
Lambertseter SK200850m Butterfly25,7764527.04.202450m 
[Utvid]9090.
Kristian Eide Haugholt
OI Svømming
Kristian Eide Haugholt30,04
644p
27.04.2024
50m Bryst
OI Svømming200450m Bryst30,0464427.04.202450m 
[Utvid]9090.
Christian Toussi
Nannestad IL
Christian Toussi54,24
644p
28.04.2024
100m Fri
Nannestad IL2005100m Fri54,2464428.04.202450m 
[Utvid]9292.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen24,22
643p
26.04.2024
50m Fri
Bærumsvømmerne200750m Fri24,2264326.04.202450m 
[Utvid]9292.
Marthe Cecilie Willumsen
Bergens SC
Marthe Cecilie Willumsen28,30
643p
28.04.2024
50m Butterfly
Bergens SC200250m Butterfly28,3064328.04.202450mD
[Utvid]9292.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen54,27
643p
28.04.2024
100m Fri
Sandefjord SK2005100m Fri54,2764328.04.202450mF
[Utvid]9595.
Gard Øvergaard
Bærumsvømmerne
Gard Øvergaard1.58,23
642p
28.04.2024
200m Fri
Bærumsvømmerne1996200m Fri1.58,2364228.04.202450m 
[Utvid]9696.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik31,28
641p
27.04.2024
50m Rygg
Kolbotn IL200750m Rygg31,2864127.04.202450m 
[Utvid]9797.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik27,47
639p
26.04.2024
50m Fri
Kolbotn IL200750m Fri27,4763926.04.202450m 
[Utvid]9898.
Fabian Shoghl
Bærumsvømmerne
Fabian Shoghl25,86
638p
27.04.2024
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200350m Butterfly25,8663827.04.202450m 
[Utvid]9999.
Henrik Bakke
Bergens SC
Henrik Bakke24,29
637p
26.04.2024
50m Fri
Bergens SC200350m Fri24,2963726.04.202450m 
[Utvid]100100.
Anton Karl Mårtensson
SK Team Sør
Anton Karl Mårtensson24,31
636p
26.04.2024
50m Fri
SK Team Sør200550m Fri24,3163626.04.202450m 
Side 1 av 51 (5041 rader)< Forrige1234567495051Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.