Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
GIFFI vår open
Stevne
Stevnenavn:
GIFFI vår open
Fra dato:
13.04.2024
Til dato:
13.04.2024
NSF Stevne Id:
0000047562
Arrangørnavn:
Gjelleråsen IF
Stevnested:
Nittedal
Bassengnavn:
Libadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
05.04.2024
Kvalperiode start:
06.04.2023
Kvalperiode slutt:
05.04.2024
Påmeldingsansv.:
Simen Kristoffersen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
97620560
Arrangementsleder
Navn:
Huib Kleinhout
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
99871964
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Leon Norman-Haavi
Gjøvik SK
Leon Norman-Haavi59,28
432p
13.04.2024
100m Fri
Gjøvik SK2008100m Fri59,2843213.04.202425m 
[Utvid]22.
Leon Norman-Haavi
Gjøvik SK
Leon Norman-Haavi27,33
401p
13.04.2024
50m Fri
Gjøvik SK200850m Fri27,3340113.04.202425m 
[Utvid]33.
Vemund Olav von Schantz Nyborg
Toten SK
Vemund Olav von Schantz Nyborg27,55
391p
13.04.2024
50m Fri
Toten SK200950m Fri27,5539113.04.202425m 
[Utvid]44.
Nina Pecak
Toten SK
Nina Pecak31,65
380p
13.04.2024
50m Fri
Toten SK200950m Fri31,6538013.04.202425m 
[Utvid]55.
Mali Thyssen Baricic
Gjøvik SK
Mali Thyssen Baricic1.02,15
375p
13.04.2024
100m Fri
Gjøvik SK2008100m Fri1.02,1537513.04.202425m 
[Utvid]55.
Nina Pecak
Toten SK
Nina Pecak1.09,63
375p
13.04.2024
100m Fri
Toten SK2009100m Fri1.09,6337513.04.202425m 
[Utvid]77.
Johanne Solhaug
Toten SK
Johanne Solhaug31,88
372p
13.04.2024
50m Fri
Toten SK200550m Fri31,8837213.04.202425m 
[Utvid]88.
Mali Thyssen Baricic
Gjøvik SK
Mali Thyssen Baricic28,17
366p
13.04.2024
50m Fri
Gjøvik SK200850m Fri28,1736613.04.202425m 
[Utvid]99.
Vemund Olav von Schantz Nyborg
Toten SK
Vemund Olav von Schantz Nyborg31,07
360p
13.04.2024
50m Rygg
Toten SK200950m Rygg31,0736013.04.202425m 
[Utvid]1010.
Väinö Ilmari Teppo
Fet SK
Väinö Ilmari Teppo28,71
346p
13.04.2024
50m Fri
Fet SK200550m Fri28,7134613.04.202425m 
[Utvid]1111.
Sara Paulseth
Toten SK
Sara Paulseth32,69
345p
13.04.2024
50m Fri
Toten SK201050m Fri32,6934513.04.202425m 
[Utvid]1212.
Leon Norman-Haavi
Gjøvik SK
Leon Norman-Haavi28,77
344p
13.04.2024
50m Fri
Gjøvik SK200850m Fri28,7734413.04.202425mD
[Utvid]1212.
Thadhishaa Krishnapalan
SK Speed
Thadhishaa Krishnapalan32,71
344p
13.04.2024
50m Fri
SK Speed200550m Fri32,7134413.04.202425m 
[Utvid]1414.
Vemund Olav von Schantz Nyborg
Toten SK
Vemund Olav von Schantz Nyborg1.09,00
343p
13.04.2024
100m Rygg
Toten SK2009100m Rygg1.09,0034313.04.202425m 
[Utvid]1515.
Leon Norman-Haavi
Gjøvik SK
Leon Norman-Haavi35,68
341p
13.04.2024
50m Bryst
Gjøvik SK200850m Bryst35,6834113.04.202425m 
[Utvid]1515.
Leon Norman-Haavi
Gjøvik SK
Leon Norman-Haavi1.09,14
341p
13.04.2024
100m Rygg
Gjøvik SK2008100m Rygg1.09,1434113.04.202425m 
[Utvid]1717.
Johanne Solhaug
Toten SK
Johanne Solhaug36,27
337p
13.04.2024
50m Rygg
Toten SK200550m Rygg36,2733713.04.202425m 
[Utvid]1818.
Vemund Olav von Schantz Nyborg
Toten SK
Vemund Olav von Schantz Nyborg31,34
334p
13.04.2024
50m Butterfly
Toten SK200950m Butterfly31,3433413.04.202425m 
[Utvid]1919.
Nina Pecak
Toten SK
Nina Pecak1.21,53
332p
13.04.2024
100m Individuell medley
Toten SK2009100m Individuell medley1.21,5333213.04.202425m 
[Utvid]2020.
Alva Tekrø Rolid
Gjøvik SK
Alva Tekrø Rolid33,33
325p
13.04.2024
50m Fri
Gjøvik SK200850m Fri33,3332513.04.202425m 
[Utvid]2121.
Sara Paulseth
Toten SK
Sara Paulseth3.15,88
324p
13.04.2024
200m Bryst
Toten SK2010200m Bryst3.15,8832413.04.202425m 
[Utvid]2222.
Vemund Olav von Schantz Nyborg
Toten SK
Vemund Olav von Schantz Nyborg36,35
323p
13.04.2024
50m Bryst
Toten SK200950m Bryst36,3532313.04.202425m 
[Utvid]2323.
Mali Thyssen Baricic
Gjøvik SK
Mali Thyssen Baricic1.10,50
322p
13.04.2024
100m Rygg
Gjøvik SK2008100m Rygg1.10,5032213.04.202425m 
[Utvid]2424.
Nina Pecak
Toten SK
Nina Pecak33,55
319p
13.04.2024
50m Fri
Toten SK200950m Fri33,5531913.04.202425mD
[Utvid]2525.
Johanne Solhaug
Toten SK
Johanne Solhaug1.13,66
317p
13.04.2024
100m Fri
Toten SK2005100m Fri1.13,6631713.04.202425m 
[Utvid]2626.
Ulla Granli Melnes
Fet SK
Ulla Granli Melnes33,63
316p
13.04.2024
50m Fri
Fet SK200950m Fri33,6331613.04.202425m 
[Utvid]2626.
Sara Paulseth
Toten SK
Sara Paulseth1.31,53
316p
13.04.2024
100m Bryst
Toten SK2010100m Bryst1.31,5331613.04.202425mD
[Utvid]2828.
Alfred Singstad
Gjelleråsen IF
Alfred Singstad29,69
313p
13.04.2024
50m Fri
Gjelleråsen IF200950m Fri29,6931313.04.202425m 
[Utvid]2929.
Thadhishaa Krishnapalan
SK Speed
Thadhishaa Krishnapalan35,91
312p
13.04.2024
50m Butterfly
SK Speed200550m Butterfly35,9131213.04.202425m 
[Utvid]3030.
Mali Thyssen Baricic
Gjøvik SK
Mali Thyssen Baricic29,79
309p
13.04.2024
50m Fri
Gjøvik SK200850m Fri29,7930913.04.202425mD
[Utvid]3131.
Alva Tekrø Rolid
Gjøvik SK
Alva Tekrø Rolid1.14,43
307p
13.04.2024
100m Fri
Gjøvik SK2008100m Fri1.14,4330713.04.202425m 
[Utvid]3232.
Mali Thyssen Baricic
Gjøvik SK
Mali Thyssen Baricic32,80
306p
13.04.2024
50m Rygg
Gjøvik SK200850m Rygg32,8030613.04.202425m 
[Utvid]3333.
Sofia Maria Colonelu
Hamar IL
Sofia Maria Colonelu34,24
300p
13.04.2024
50m Fri
Hamar IL201150m Fri34,2430013.04.202425mF
[Utvid]3434.
Johanne Solhaug
Toten SK
Johanne Solhaug34,26
299p
13.04.2024
50m Fri
Toten SK200550m Fri34,2629913.04.202425mD
[Utvid]3535.
Martine Westgaard Madshus
Gjøvik SK
Martine Westgaard Madshus42,50
297p
13.04.2024
50m Bryst
Gjøvik SK200950m Bryst42,5029713.04.202425m 
[Utvid]3636.
Sara Paulseth
Toten SK
Sara Paulseth36,57
296p
13.04.2024
50m Butterfly
Toten SK201050m Butterfly36,5729613.04.202425m 
[Utvid]3737.
Martine Westgaard Madshus
Gjøvik SK
Martine Westgaard Madshus1.24,92
294p
13.04.2024
100m Individuell medley
Gjøvik SK2009100m Individuell medley1.24,9229413.04.202425m 
[Utvid]3838.
Nina Pecak
Toten SK
Nina Pecak36,76
291p
13.04.2024
50m Butterfly
Toten SK200950m Butterfly36,7629113.04.202425m 
[Utvid]3939.
Johanne Solhaug
Toten SK
Johanne Solhaug37,21
281p
13.04.2024
50m Butterfly
Toten SK200550m Butterfly37,2128113.04.202425m 
[Utvid]4040.
Henriette Skavern
Gjelleråsen IF
Henriette Skavern35,04
280p
13.04.2024
50m Fri
Gjelleråsen IF200850m Fri35,0428013.04.202425m 
[Utvid]4141.
Hennie Andersen Hammerlund
Gjelleråsen IF
Hennie Andersen Hammerlund35,05
279p
13.04.2024
50m Fri
Gjelleråsen IF200850m Fri35,0527913.04.202425m 
[Utvid]4141.
Sara Paulseth
Toten SK
Sara Paulseth1.22,63
279p
13.04.2024
100m Butterfly
Toten SK2010100m Butterfly1.22,6327913.04.202425m 
[Utvid]4343.
Sara Paulseth
Toten SK
Sara Paulseth43,73
273p
13.04.2024
50m Bryst
Toten SK201050m Bryst43,7327313.04.202425mD
[Utvid]4444.
Martine Westgaard Madshus
Gjøvik SK
Martine Westgaard Madshus1.17,55
272p
13.04.2024
100m Fri
Gjøvik SK2009100m Fri1.17,5527213.04.202425m 
[Utvid]4545.
Kristine Villa Kristiansen
Gjøvik SK
Kristine Villa Kristiansen35,53
268p
13.04.2024
50m Fri
Gjøvik SK200850m Fri35,5326813.04.202425m 
[Utvid]4646.
Magnus Refstie
Gjelleråsen IF
Magnus Refstie31,42
264p
13.04.2024
50m Fri
Gjelleråsen IF200750m Fri31,4226413.04.202425m 
[Utvid]4747.
Martine Westgaard Madshus
Gjøvik SK
Martine Westgaard Madshus35,75
263p
13.04.2024
50m Fri
Gjøvik SK200950m Fri35,7526313.04.202425m 
[Utvid]4747.
Bertine Sundre
SK Speed
Bertine Sundre35,76
263p
13.04.2024
50m Fri
SK Speed201250m Fri35,7626313.04.202425m 
[Utvid]4949.
Hennie Andersen Hammerlund
Gjelleråsen IF
Hennie Andersen Hammerlund35,97
259p
13.04.2024
50m Fri
Gjelleråsen IF200850m Fri35,9725913.04.202425mF
[Utvid]5050.
Sara Paulseth
Toten SK
Sara Paulseth39,64
258p
13.04.2024
50m Rygg
Toten SK201050m Rygg39,6425813.04.202425m 
[Utvid]5151.
Anais Maria Bjerkestrand
Hamar IL
Anais Maria Bjerkestrand36,09
256p
13.04.2024
50m Fri
Hamar IL201050m Fri36,0925613.04.202425m 
[Utvid]5252.
Alva Tekrø Rolid
Gjøvik SK
Alva Tekrø Rolid36,15
255p
13.04.2024
50m Fri
Gjøvik SK200850m Fri36,1525513.04.202425mD
[Utvid]5353.
Helene Berger Bjørnestad
Toten SK
Helene Berger Bjørnestad36,30
252p
13.04.2024
50m Fri
Toten SK200850m Fri36,3025213.04.202425m 
[Utvid]5353.
Sara Paulseth
Toten SK
Sara Paulseth38,56
252p
13.04.2024
50m Butterfly
Toten SK201050m Butterfly38,5625213.04.202425mD
[Utvid]5555.
Alfred Singstad
Gjelleråsen IF
Alfred Singstad39,52
251p
13.04.2024
50m Bryst
Gjelleråsen IF200950m Bryst39,5225113.04.202425m 
[Utvid]5555.
Sofia Maria Colonelu
Hamar IL
Sofia Maria Colonelu1.29,52
251p
13.04.2024
100m Individuell medley
Hamar IL2011100m Individuell medley1.29,5225113.04.202425m 
[Utvid]5757.
Alfred Singstad
Gjelleråsen IF
Alfred Singstad1.16,64
250p
13.04.2024
100m Rygg
Gjelleråsen IF2009100m Rygg1.16,6425013.04.202425m 
[Utvid]5858.
Anais Maria Bjerkestrand
Hamar IL
Anais Maria Bjerkestrand3.33,69
249p
13.04.2024
200m Bryst
Hamar IL2010200m Bryst3.33,6924913.04.202425m 
[Utvid]5959.
Ulla Granli Melnes
Fet SK
Ulla Granli Melnes1.29,87
248p
13.04.2024
100m Individuell medley
Fet SK2009100m Individuell medley1.29,8724813.04.202425m 
[Utvid]6060.
Alva Tekrø Rolid
Gjøvik SK
Alva Tekrø Rolid1.30,10
246p
13.04.2024
100m Individuell medley
Gjøvik SK2008100m Individuell medley1.30,1024613.04.202425m 
[Utvid]6161.
Julie Pedersen
Gjøvik SK
Julie Pedersen36,72
243p
13.04.2024
50m Fri
Gjøvik SK201350m Fri36,7224313.04.202425m 
[Utvid]6262.
Edmond Jasarovski
SK Speed
Edmond Jasarovski32,36
241p
13.04.2024
50m Fri
SK Speed200650m Fri32,3624113.04.202425m 
[Utvid]6363.
Lars Kristian Odlo Høye
Gjelleråsen IF
Lars Kristian Odlo Høye32,43
240p
13.04.2024
50m Fri
Gjelleråsen IF200850m Fri32,4324013.04.202425m 
[Utvid]6363.
Martine Westgaard Madshus
Gjøvik SK
Martine Westgaard Madshus36,88
240p
13.04.2024
50m Fri
Gjøvik SK200950m Fri36,8824013.04.202425mD
[Utvid]6363.
Hennie Andersen Hammerlund
Gjelleråsen IF
Hennie Andersen Hammerlund1.20,77
240p
13.04.2024
100m Fri
Gjelleråsen IF2008100m Fri1.20,7724013.04.202425m 
[Utvid]6666.
Bertine Sundre
SK Speed
Bertine Sundre36,94
239p
13.04.2024
50m Fri
SK Speed201250m Fri36,9423913.04.202425mF
[Utvid]6767.
Bertine Sundre
SK Speed
Bertine Sundre45,97
235p
13.04.2024
50m Bryst
SK Speed201250m Bryst45,9723513.04.202425m 
[Utvid]6868.
Alfred Singstad
Gjelleråsen IF
Alfred Singstad36,01
231p
13.04.2024
50m Rygg
Gjelleråsen IF200950m Rygg36,0123113.04.202425m 
[Utvid]6868.
Lars Kristian Odlo Høye
Gjelleråsen IF
Lars Kristian Odlo Høye40,66
231p
13.04.2024
50m Bryst
Gjelleråsen IF200850m Bryst40,6623113.04.202425m 
[Utvid]6868.
Bertine Sundre
SK Speed
Bertine Sundre1.32,03
231p
13.04.2024
100m Individuell medley
SK Speed2012100m Individuell medley1.32,0323113.04.202425m 
[Utvid]7171.
Magnus Refstie
Gjelleråsen IF
Magnus Refstie1.13,19
229p
13.04.2024
100m Fri
Gjelleråsen IF2007100m Fri1.13,1922913.04.202425m 
[Utvid]7272.
Alva Tekrø Rolid
Gjøvik SK
Alva Tekrø Rolid41,50
225p
13.04.2024
50m Rygg
Gjøvik SK200850m Rygg41,5022513.04.202425m 
[Utvid]7373.
Bertine Sundre
SK Speed
Bertine Sundre1.22,74
224p
13.04.2024
100m Fri
SK Speed2012100m Fri1.22,7422413.04.202425m 
[Utvid]7373.
Kristine Villa Kristiansen
Gjøvik SK
Kristine Villa Kristiansen1.32,98
224p
13.04.2024
100m Individuell medley
Gjøvik SK2008100m Individuell medley1.32,9822413.04.202425m 
[Utvid]7575.
Alva Irene Greaker
Gjelleråsen IF
Alva Irene Greaker41,64
222p
13.04.2024
50m Rygg
Gjelleråsen IF201050m Rygg41,6422213.04.202425m 
[Utvid]7676.
Anais Maria Bjerkestrand
Hamar IL
Anais Maria Bjerkestrand1.43,07
221p
13.04.2024
100m Bryst
Hamar IL2010100m Bryst1.43,0722113.04.202425mD
[Utvid]7777.
Alva Irene Greaker
Gjelleråsen IF
Alva Irene Greaker37,96
220p
13.04.2024
50m Fri
Gjelleråsen IF201050m Fri37,9622013.04.202425mD
[Utvid]7878.
Kristine Villa Kristiansen
Gjøvik SK
Kristine Villa Kristiansen40,42
219p
13.04.2024
50m Butterfly
Gjøvik SK200850m Butterfly40,4221913.04.202425m 
[Utvid]7979.
Vilma Wathne
SK Speed
Vilma Wathne38,17
216p
13.04.2024
50m Fri
SK Speed201250m Fri38,1721613.04.202425m 
[Utvid]8080.
Alva Irene Greaker
Gjelleråsen IF
Alva Irene Greaker1.23,81
215p
13.04.2024
100m Fri
Gjelleråsen IF2010100m Fri1.23,8121513.04.202425m 
[Utvid]8181.
Alva Irene Greaker
Gjelleråsen IF
Alva Irene Greaker47,55
212p
13.04.2024
50m Bryst
Gjelleråsen IF201050m Bryst47,5521213.04.202425m 
[Utvid]8282.
Ola Kristiansen Johnsen
Hamar IL
Ola Kristiansen Johnsen33,87
210p
13.04.2024
50m Fri
Hamar IL201050m Fri33,8721013.04.202425mF
[Utvid]8282.
Hennie Andersen Hammerlund
Gjelleråsen IF
Hennie Andersen Hammerlund47,69
210p
13.04.2024
50m Bryst
Gjelleråsen IF200850m Bryst47,6921013.04.202425m 
[Utvid]8484.
Hennie Andersen Hammerlund
Gjelleråsen IF
Hennie Andersen Hammerlund38,58
209p
13.04.2024
50m Fri
Gjelleråsen IF200850m Fri38,5820913.04.202425mD
[Utvid]8585.
Bertine Sundre
SK Speed
Bertine Sundre38,71
207p
13.04.2024
50m Fri
SK Speed201250m Fri38,7120713.04.202425mD
[Utvid]8686.
Alfred Singstad
Gjelleråsen IF
Alfred Singstad37,12
201p
13.04.2024
50m Butterfly
Gjelleråsen IF200950m Butterfly37,1220113.04.202425m 
[Utvid]8686.
Michelle Øibakken Stenseth
Gjøvik SK
Michelle Øibakken Stenseth39,13
201p
13.04.2024
50m Fri
Gjøvik SK201250m Fri39,1320113.04.202425m 
[Utvid]8686.
Ristiinna Bøen-Oskal
Gjøvik SK
Ristiinna Bøen-Oskal39,14
201p
13.04.2024
50m Fri
Gjøvik SK201250m Fri39,1420113.04.202425m 
[Utvid]8686.
Sofia Maria Colonelu
Hamar IL
Sofia Maria Colonelu3.22,84
201p
13.04.2024
200m Rygg
Hamar IL2011200m Rygg3.22,8420113.04.202425m 
[Utvid]9090.
Johanne Solhaug
Toten SK
Johanne Solhaug41,67
200p
13.04.2024
50m Butterfly
Toten SK200550m Butterfly41,6720013.04.202425mD
[Utvid]9090.
Hennie Andersen Hammerlund
Gjelleråsen IF
Hennie Andersen Hammerlund43,11
200p
13.04.2024
50m Rygg
Gjelleråsen IF200850m Rygg43,1120013.04.202425m 
[Utvid]9292.
Ola Kristiansen Johnsen
Hamar IL
Ola Kristiansen Johnsen1.16,85
198p
13.04.2024
100m Fri
Hamar IL2010100m Fri1.16,8519813.04.202425m 
[Utvid]9292.
Tilde Olava Hoel
Toten SK
Tilde Olava Hoel3.50,65
198p
13.04.2024
200m Bryst
Toten SK2011200m Bryst3.50,6519813.04.202425m 
[Utvid]9494.
Aleksander David Pietrzak
Toten SK
Aleksander David Pietrzak34,64
197p
13.04.2024
50m Fri
Toten SK201050m Fri34,6419713.04.202425m 
[Utvid]9494.
Astrid Grøndal
Gjelleråsen IF
Astrid Grøndal39,35
197p
13.04.2024
50m Fri
Gjelleråsen IF201050m Fri39,3519713.04.202425m 
[Utvid]9494.
Anais Maria Bjerkestrand
Hamar IL
Anais Maria Bjerkestrand48,70
197p
13.04.2024
50m Bryst
Hamar IL201050m Bryst48,7019713.04.202425mD
[Utvid]9494.
Henriette Skavern
Gjelleråsen IF
Henriette Skavern1.26,29
197p
13.04.2024
100m Fri
Gjelleråsen IF2008100m Fri1.26,2919713.04.202425m 
[Utvid]9494.
Vilma Wathne
SK Speed
Vilma Wathne1.37,08
197p
13.04.2024
100m Individuell medley
SK Speed2012100m Individuell medley1.37,0819713.04.202425m 
[Utvid]9999.
Magnus Refstie
Gjelleråsen IF
Magnus Refstie34,70
196p
13.04.2024
50m Fri
Gjelleråsen IF200750m Fri34,7019613.04.202425mD
[Utvid]9999.
Tilde Olava Hoel
Toten SK
Tilde Olava Hoel1.47,28
196p
13.04.2024
100m Bryst
Toten SK2011100m Bryst1.47,2819613.04.202425mD
Side 1 av 4 (334 rader)< Forrige1234Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.