Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Triton Open våren 2024
Stevne
Stevnenavn:
Triton Open våren 2024
Fra dato:
27.04.2024
Til dato:
28.04.2024
NSF Stevne Id:
0000047629
Arrangørnavn:
Triton Lillestrøm
Stevnested:
Skjetten
Bassengnavn:
Skjetten svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
17.04.2024
Kvalperiode start:
18.04.2023
Kvalperiode slutt:
17.04.2024
Påmeldingsansv.:
Viktor Aanesen
Epost:
Klikk for epostadresse
Arrangementsleder
Navn:
Viktor Aanesen
Epost:
Klikk for epostadresse
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen1.00,76
753p
28.04.2024
100m Bryst
Lambertseter SK1995100m Bryst1.00,7675328.04.202425m 
[Utvid]22.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen27,68
732p
28.04.2024
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst27,6873228.04.202425mD
[Utvid]33.
Thea Elisabeth Bernes
SK Speed
Thea Elisabeth Bernes1.00,09
584p
28.04.2024
100m Fri
SK Speed2007100m Fri1.00,0958428.04.202425m 
[Utvid]44.
Thea Elisabeth Bernes
SK Speed
Thea Elisabeth Bernes27,44
583p
27.04.2024
50m Fri
SK Speed200750m Fri27,4458327.04.202425m 
[Utvid]55.
Thea Elisabeth Bernes
SK Speed
Thea Elisabeth Bernes27,55
576p
27.04.2024
50m Fri
SK Speed200750m Fri27,5557627.04.202425m 
[Utvid]66.
Thea Elisabeth Bernes
SK Speed
Thea Elisabeth Bernes1.09,60
535p
27.04.2024
100m Individuell medley
SK Speed2007100m Individuell medley1.09,6053527.04.202425m 
[Utvid]77.
Erle Soltvedt Klæbo
SK Speed
Erle Soltvedt Klæbo28,84
502p
27.04.2024
50m Fri
SK Speed201050m Fri28,8450227.04.202425m 
[Utvid]88.
Erle Soltvedt Klæbo
SK Speed
Erle Soltvedt Klæbo29,19
484p
27.04.2024
50m Fri
SK Speed201050m Fri29,1948427.04.202425m 
[Utvid]99.
Erle Soltvedt Klæbo
SK Speed
Erle Soltvedt Klæbo29,24
482p
27.04.2024
50m Fri
SK Speed201050m Fri29,2448227.04.202425mF
[Utvid]1010.
Thea Elisabeth Bernes
SK Speed
Thea Elisabeth Bernes29,25
481p
28.04.2024
50m Fri
SK Speed200750m Fri29,2548128.04.202425mD
[Utvid]1111.
Theo Andreas Michael
SK Speed
Theo Andreas Michael25,80
477p
27.04.2024
50m Fri
SK Speed200750m Fri25,8047727.04.202425m 
[Utvid]1212.
Thea Elisabeth Bernes
SK Speed
Thea Elisabeth Bernes32,37
474p
28.04.2024
50m Rygg
SK Speed200750m Rygg32,3747428.04.202425m 
[Utvid]1313.
Tomine Berg-Ilebekk
SK Speed
Tomine Berg-Ilebekk29,51
469p
27.04.2024
50m Fri
SK Speed200850m Fri29,5146927.04.202425m 
[Utvid]1414.
Tomine Berg-Ilebekk
SK Speed
Tomine Berg-Ilebekk36,54
468p
27.04.2024
50m Bryst
SK Speed200850m Bryst36,5446827.04.202425m 
[Utvid]1515.
Theo Andreas Michael
SK Speed
Theo Andreas Michael26,35
447p
27.04.2024
50m Fri
SK Speed200750m Fri26,3544727.04.202425m 
[Utvid]1616.
Erle Soltvedt Klæbo
SK Speed
Erle Soltvedt Klæbo1.13,95
446p
27.04.2024
100m Individuell medley
SK Speed2010100m Individuell medley1.13,9544627.04.202425m 
[Utvid]1717.
Erle Soltvedt Klæbo
SK Speed
Erle Soltvedt Klæbo32,06
439p
28.04.2024
50m Butterfly
SK Speed201050m Butterfly32,0643928.04.202425m 
[Utvid]1717.
Thomas Lågstad
Triton Lillestrøm
Thomas Lågstad1.04,80
439p
27.04.2024
100m Individuell medley
Triton Lillestrøm2009100m Individuell medley1.04,8043927.04.202425m 
[Utvid]1919.
Haldis Jensen
SK Speed
Haldis Jensen30,25
435p
27.04.2024
50m Fri
SK Speed200950m Fri30,2543527.04.202425m 
[Utvid]2020.
Embla Sofia Lieungh
SK Speed
Embla Sofia Lieungh30,28
434p
27.04.2024
50m Fri
SK Speed200850m Fri30,2843427.04.202425m 
[Utvid]2121.
Embla Sofia Lieungh
SK Speed
Embla Sofia Lieungh30,42
428p
27.04.2024
50m Fri
SK Speed200850m Fri30,4242827.04.202425m 
[Utvid]2222.
Erle Soltvedt Klæbo
SK Speed
Erle Soltvedt Klæbo33,56
425p
28.04.2024
50m Rygg
SK Speed201050m Rygg33,5642528.04.202425m 
[Utvid]2323.
Haldis Jensen
SK Speed
Haldis Jensen30,74
415p
27.04.2024
50m Fri
SK Speed200950m Fri30,7441527.04.202425m 
[Utvid]2424.
Mathea Adele Skogsrud Bugge
SK Speed
Mathea Adele Skogsrud Bugge30,78
413p
27.04.2024
50m Fri
SK Speed201150m Fri30,7841327.04.202425m 
[Utvid]2424.
Haldis Jensen
SK Speed
Haldis Jensen1.07,43
413p
28.04.2024
100m Fri
SK Speed2009100m Fri1.07,4341328.04.202425m 
[Utvid]2626.
Daniel August Runge Borgås
Triton Lillestrøm
Daniel August Runge Borgås29,23
411p
28.04.2024
50m Butterfly
Triton Lillestrøm200850m Butterfly29,2341128.04.202425m 
[Utvid]2727.
Helene Elizabeth Nyheim Østeby
SK Speed
Helene Elizabeth Nyheim Østeby30,91
408p
27.04.2024
50m Fri
SK Speed200650m Fri30,9140827.04.202425mF
[Utvid]2828.
Mathea Adele Skogsrud Bugge
SK Speed
Mathea Adele Skogsrud Bugge30,97
405p
27.04.2024
50m Fri
SK Speed201150m Fri30,9740527.04.202425m 
[Utvid]2929.
Embla Sofia Lieungh
SK Speed
Embla Sofia Lieungh1.08,03
403p
28.04.2024
100m Fri
SK Speed2008100m Fri1.08,0340328.04.202425m 
[Utvid]3030.
Emma Skarde
SK Speed
Emma Skarde1.08,18
400p
28.04.2024
100m Fri
SK Speed2010100m Fri1.08,1840028.04.202425m 
[Utvid]3131.
Ano Hidayat Zangana
SK Speed
Ano Hidayat Zangana33,09
399p
28.04.2024
50m Butterfly
SK Speed201250m Butterfly33,0939928.04.202425m 
[Utvid]3232.
Embla Sofia Lieungh
SK Speed
Embla Sofia Lieungh33,14
398p
28.04.2024
50m Butterfly
SK Speed200850m Butterfly33,1439828.04.202425m 
[Utvid]3333.
Borghild Jensen
SK Speed
Borghild Jensen31,23
395p
27.04.2024
50m Fri
SK Speed201150m Fri31,2339527.04.202425m 
[Utvid]3434.
Helene Elizabeth Nyheim Østeby
SK Speed
Helene Elizabeth Nyheim Østeby31,28
393p
27.04.2024
50m Fri
SK Speed200650m Fri31,2839327.04.202425m 
[Utvid]3535.
Daniel August Runge Borgås
Triton Lillestrøm
Daniel August Runge Borgås30,35
386p
28.04.2024
50m Rygg
Triton Lillestrøm200850m Rygg30,3538628.04.202425m 
[Utvid]3636.
Wilhelm Hestad Skinnar
Triton Lillestrøm
Wilhelm Hestad Skinnar30,41
384p
28.04.2024
50m Rygg
Triton Lillestrøm200950m Rygg30,4138428.04.202425m 
[Utvid]3636.
Borghild Jensen
SK Speed
Borghild Jensen31,53
384p
27.04.2024
50m Fri
SK Speed201150m Fri31,5338427.04.202425m 
[Utvid]3838.
Annika Bhatnagar
SK Speed
Annika Bhatnagar1.17,78
383p
27.04.2024
100m Individuell medley
SK Speed2009100m Individuell medley1.17,7838327.04.202425m 
[Utvid]3939.
Ann Phan Le Nguyen
SK Speed
Ann Phan Le Nguyen31,72
377p
27.04.2024
50m Fri
SK Speed201150m Fri31,7237727.04.202425m 
[Utvid]3939.
Helene Elizabeth Nyheim Østeby
SK Speed
Helene Elizabeth Nyheim Østeby33,74
377p
28.04.2024
50m Butterfly
SK Speed200650m Butterfly33,7437728.04.202425m 
[Utvid]4141.
Lone Berby Bassøe
Lambertseter SK
Lone Berby Bassøe31,77
375p
27.04.2024
50m Fri
Lambertseter SK201250m Fri31,7737527.04.202425m 
[Utvid]4141.
Helene Elizabeth Nyheim Østeby
SK Speed
Helene Elizabeth Nyheim Østeby1.16,08
375p
27.04.2024
100m Rygg
SK Speed2006100m Rygg1.16,0837527.04.202425m 
[Utvid]4343.
Erle Soltvedt Klæbo
SK Speed
Erle Soltvedt Klæbo1.26,54
374p
28.04.2024
100m Bryst
SK Speed2010100m Bryst1.26,5437428.04.202425m 
[Utvid]4444.
Ann Phan Le Nguyen
SK Speed
Ann Phan Le Nguyen31,90
371p
27.04.2024
50m Fri
SK Speed201150m Fri31,9037127.04.202425m 
[Utvid]4444.
Haldis Jensen
SK Speed
Haldis Jensen33,91
371p
28.04.2024
50m Butterfly
SK Speed200950m Butterfly33,9137128.04.202425m 
[Utvid]4646.
Emma Skarde
SK Speed
Emma Skarde1.18,74
369p
27.04.2024
100m Individuell medley
SK Speed2010100m Individuell medley1.18,7436927.04.202425m 
[Utvid]4747.
Borghild Jensen
SK Speed
Borghild Jensen1.18,84
368p
27.04.2024
100m Individuell medley
SK Speed2011100m Individuell medley1.18,8436827.04.202425m 
[Utvid]4848.
Lone Berby Bassøe
Lambertseter SK
Lone Berby Bassøe32,01
367p
27.04.2024
50m Fri
Lambertseter SK201250m Fri32,0136727.04.202425m 
[Utvid]4949.
Brage Wålen Baardsen
SK Speed
Brage Wålen Baardsen28,16
366p
27.04.2024
50m Fri
SK Speed201050m Fri28,1636627.04.202425m 
[Utvid]5050.
Odin Melgård Skorstad
SK Speed
Odin Melgård Skorstad1.02,77
364p
28.04.2024
100m Fri
SK Speed2010100m Fri1.02,7736428.04.202425m 
[Utvid]5151.
Brage Wålen Baardsen
SK Speed
Brage Wålen Baardsen28,24
363p
27.04.2024
50m Fri
SK Speed201050m Fri28,2436327.04.202425mF
[Utvid]5252.
Haldis Jensen
SK Speed
Haldis Jensen39,80
362p
27.04.2024
50m Bryst
SK Speed200950m Bryst39,8036227.04.202425m 
[Utvid]5353.
William Jakobsen
Triton Lillestrøm
William Jakobsen28,33
360p
27.04.2024
50m Fri
Triton Lillestrøm201150m Fri28,3336027.04.202425mF
[Utvid]5454.
Nitashaa Krishnapalan
SK Speed
Nitashaa Krishnapalan32,25
359p
27.04.2024
50m Fri
SK Speed200750m Fri32,2535927.04.202425m 
[Utvid]5454.
Sophia Nguyen Gulbrandsen
Triton Lillestrøm
Sophia Nguyen Gulbrandsen1.27,70
359p
28.04.2024
100m Bryst
Triton Lillestrøm2011100m Bryst1.27,7035928.04.202425m 
[Utvid]5656.
Brage Wålen Baardsen
SK Speed
Brage Wålen Baardsen28,38
358p
27.04.2024
50m Fri
SK Speed201050m Fri28,3835827.04.202425m 
[Utvid]5757.
Odin Melgård Skorstad
SK Speed
Odin Melgård Skorstad28,40
357p
27.04.2024
50m Fri
SK Speed201050m Fri28,4035727.04.202425m 
[Utvid]5757.
Angelica Lisbakken Carlsen
Eidsvoll SK
Angelica Lisbakken Carlsen32,31
357p
27.04.2024
50m Fri
Eidsvoll SK201050m Fri32,3135727.04.202425m 
[Utvid]5757.
Haldis Jensen
SK Speed
Haldis Jensen32,31
357p
28.04.2024
50m Fri
SK Speed200950m Fri32,3135728.04.202425mD
[Utvid]6060.
Embla Sofia Lieungh
SK Speed
Embla Sofia Lieungh32,36
355p
28.04.2024
50m Fri
SK Speed200850m Fri32,3635528.04.202425mD
[Utvid]6060.
Marlene Sophie Vöge
Triton Lillestrøm
Marlene Sophie Vöge32,38
355p
27.04.2024
50m Fri
Triton Lillestrøm201150m Fri32,3835527.04.202425m 
[Utvid]6262.
Ano Hidayat Zangana
SK Speed
Ano Hidayat Zangana35,72
353p
28.04.2024
50m Rygg
SK Speed201250m Rygg35,7235328.04.202425mF
[Utvid]6363.
Wilhelm Hestad Skinnar
Triton Lillestrøm
Wilhelm Hestad Skinnar1.18,33
351p
28.04.2024
100m Bryst
Triton Lillestrøm2009100m Bryst1.18,3335128.04.202425m 
[Utvid]6464.
Odin Melgård Skorstad
SK Speed
Odin Melgård Skorstad28,60
350p
27.04.2024
50m Fri
SK Speed201050m Fri28,6035027.04.202425m 
[Utvid]6565.
Annika Bhatnagar
SK Speed
Annika Bhatnagar40,27
349p
27.04.2024
50m Bryst
SK Speed200950m Bryst40,2734927.04.202425m 
[Utvid]6565.
Helene Elizabeth Nyheim Østeby
SK Speed
Helene Elizabeth Nyheim Østeby1.11,36
349p
28.04.2024
100m Fri
SK Speed2006100m Fri1.11,3634928.04.202425m 
[Utvid]6767.
William Jakobsen
Triton Lillestrøm
William Jakobsen1.03,92
345p
28.04.2024
100m Fri
Triton Lillestrøm2011100m Fri1.03,9234528.04.202425m 
[Utvid]6868.
Sophia April Geogina Aye
SK Speed
Sophia April Geogina Aye32,74
343p
27.04.2024
50m Fri
SK Speed201050m Fri32,7434327.04.202425m 
[Utvid]6969.
Martine Westgaard Madshus
Gjøvik SK
Martine Westgaard Madshus40,56
342p
27.04.2024
50m Bryst
Gjøvik SK200950m Bryst40,5634227.04.202425m 
[Utvid]6969.
Erle Soltvedt Klæbo
SK Speed
Erle Soltvedt Klæbo40,56
342p
28.04.2024
50m Bryst
SK Speed201050m Bryst40,5634228.04.202425mD
[Utvid]7171.
Borghild Jensen
SK Speed
Borghild Jensen34,92
340p
28.04.2024
50m Butterfly
SK Speed201150m Butterfly34,9234028.04.202425m 
[Utvid]7272.
Mathea Adele Skogsrud Bugge
SK Speed
Mathea Adele Skogsrud Bugge1.20,99
339p
27.04.2024
100m Individuell medley
SK Speed2011100m Individuell medley1.20,9933927.04.202425m 
[Utvid]7373.
Kaja Helena Mysiara
Triton Lillestrøm
Kaja Helena Mysiara32,91
338p
27.04.2024
50m Fri
Triton Lillestrøm201250m Fri32,9133827.04.202425m 
[Utvid]7373.
Brage Wålen Baardsen
SK Speed
Brage Wålen Baardsen1.04,32
338p
28.04.2024
100m Fri
SK Speed2010100m Fri1.04,3233828.04.202425m 
[Utvid]7575.
Odin Melgård Skorstad
SK Speed
Odin Melgård Skorstad31,36
333p
28.04.2024
50m Butterfly
SK Speed201050m Butterfly31,3633328.04.202425m 
[Utvid]7575.
Marlene Sophie Vöge
Triton Lillestrøm
Marlene Sophie Vöge33,05
333p
27.04.2024
50m Fri
Triton Lillestrøm201150m Fri33,0533327.04.202425m 
[Utvid]7575.
Kaja Helena Mysiara
Triton Lillestrøm
Kaja Helena Mysiara33,05
333p
27.04.2024
50m Fri
Triton Lillestrøm201250m Fri33,0533327.04.202425m 
[Utvid]7575.
Jenny Lerøen-Viggen
SK Speed
Jenny Lerøen-Viggen33,07
333p
27.04.2024
50m Fri
SK Speed201050m Fri33,0733327.04.202425m 
[Utvid]7979.
Ella Pedersen Downey
SK Speed
Ella Pedersen Downey1.12,54
332p
28.04.2024
100m Fri
SK Speed2009100m Fri1.12,5433228.04.202425m 
[Utvid]8080.
Emma Skarde
SK Speed
Emma Skarde33,19
329p
28.04.2024
50m Fri
SK Speed201050m Fri33,1932928.04.202425mD
[Utvid]8181.
Petter Olavi Brun
Triton Lillestrøm
Petter Olavi Brun32,04
328p
28.04.2024
50m Rygg
Triton Lillestrøm201150m Rygg32,0432828.04.202425m 
[Utvid]8181.
Marlene Sophie Vöge
Triton Lillestrøm
Marlene Sophie Vöge33,24
328p
27.04.2024
50m Fri
Triton Lillestrøm201150m Fri33,2432827.04.202425mF
[Utvid]8181.
Mathea Adele Skogsrud Bugge
SK Speed
Mathea Adele Skogsrud Bugge36,60
328p
28.04.2024
50m Rygg
SK Speed201150m Rygg36,6032828.04.202425m 
[Utvid]8484.
Jenny Lerøen-Viggen
SK Speed
Jenny Lerøen-Viggen35,38
327p
28.04.2024
50m Butterfly
SK Speed201050m Butterfly35,3832728.04.202425m 
[Utvid]8585.
Martine Westgaard Madshus
Gjøvik SK
Martine Westgaard Madshus33,35
325p
27.04.2024
50m Fri
Gjøvik SK200950m Fri33,3532527.04.202425m 
[Utvid]8585.
Petter Olavi Brun
Triton Lillestrøm
Petter Olavi Brun1.05,16
325p
28.04.2024
100m Fri
Triton Lillestrøm2011100m Fri1.05,1632528.04.202425m 
[Utvid]8787.
Sophia Nguyen Gulbrandsen
Triton Lillestrøm
Sophia Nguyen Gulbrandsen41,31
323p
28.04.2024
50m Bryst
Triton Lillestrøm201150m Bryst41,3132328.04.202425mD
[Utvid]8888.
Odin Melgård Skorstad
SK Speed
Odin Melgård Skorstad1.11,85
322p
27.04.2024
100m Individuell medley
SK Speed2010100m Individuell medley1.11,8532227.04.202425m 
[Utvid]8989.
Emma Skarde
SK Speed
Emma Skarde41,52
319p
27.04.2024
50m Bryst
SK Speed201050m Bryst41,5231927.04.202425m 
[Utvid]9090.
Martine Westgaard Madshus
Gjøvik SK
Martine Westgaard Madshus1.22,72
318p
27.04.2024
100m Individuell medley
Gjøvik SK2009100m Individuell medley1.22,7231827.04.202425m 
[Utvid]9191.
Marla Marie Ewig
Triton Lillestrøm
Marla Marie Ewig33,61
317p
27.04.2024
50m Fri
Triton Lillestrøm201150m Fri33,6131727.04.202425m 
[Utvid]9191.
Petter Olavi Brun
Triton Lillestrøm
Petter Olavi Brun1.10,82
317p
27.04.2024
100m Rygg
Triton Lillestrøm2011100m Rygg1.10,8231727.04.202425m 
[Utvid]9191.
Odin Melgård Skorstad
SK Speed
Odin Melgård Skorstad1.10,84
317p
27.04.2024
100m Rygg
SK Speed2010100m Rygg1.10,8431727.04.202425m 
[Utvid]9494.
Helene Elizabeth Nyheim Østeby
SK Speed
Helene Elizabeth Nyheim Østeby33,64
316p
28.04.2024
50m Fri
SK Speed200650m Fri33,6431628.04.202425mD
[Utvid]9494.
Wilhelm Hestad Skinnar
Triton Lillestrøm
Wilhelm Hestad Skinnar36,62
316p
28.04.2024
50m Bryst
Triton Lillestrøm200950m Bryst36,6231628.04.202425mD
[Utvid]9494.
Jenny Lerøen-Viggen
SK Speed
Jenny Lerøen-Viggen1.22,88
316p
27.04.2024
100m Individuell medley
SK Speed2010100m Individuell medley1.22,8831627.04.202425m 
[Utvid]9494.
Olivia Franciska Pettersen
SK Speed
Olivia Franciska Pettersen1.22,89
316p
27.04.2024
100m Individuell medley
SK Speed2009100m Individuell medley1.22,8931627.04.202425m 
[Utvid]9898.
Marla Marie Ewig
Triton Lillestrøm
Marla Marie Ewig1.22,97
315p
27.04.2024
100m Individuell medley
Triton Lillestrøm2011100m Individuell medley1.22,9731527.04.202425m 
[Utvid]9898.
Martine Westgaard Madshus
Gjøvik SK
Martine Westgaard Madshus1.31,64
315p
28.04.2024
100m Bryst
Gjøvik SK2009100m Bryst1.31,6431528.04.202425m 
[Utvid]100100.
Daniel Paz
Triton Lillestrøm
Daniel Paz29,67
313p
27.04.2024
50m Fri
Triton Lillestrøm201250m Fri29,6731327.04.202425m 
Side 1 av 8 (779 rader)< Forrige12345678Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.