Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Vårskvetten
Stevne
Stevnenavn:
Vårskvetten
Fra dato:
27.04.2024
Til dato:
28.04.2024
NSF Stevne Id:
0000047966
Arrangørnavn:
Åstveit SK
Stevnested:
Åstveit
Bassengnavn:
Åstveit svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
18.04.2024
Kvalperiode start:
19.04.2023
Kvalperiode slutt:
18.04.2024
Påmeldingsansv.:
Ina J. E. Kismul
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91594077
Arrangementsleder
Navn:
Andreas Mikkelsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
41427990
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Kim André Grønstøl
Bergensvømmerne
Kim André Grønstøl24,09
586p
28.04.2024
50m Fri
Bergensvømmerne199850m Fri24,0958628.04.202425m 
[Utvid]22.
Selene Kleiven Henriksen
Bergen Vest SK
Selene Kleiven Henriksen2.13,46
564p
28.04.2024
200m Fri
Bergen Vest SK2010200m Fri2.13,4656428.04.202425m 
[Utvid]33.
Kim André Grønstøl
Bergensvømmerne
Kim André Grønstøl54,52
556p
27.04.2024
100m Fri
Bergensvømmerne1998100m Fri54,5255627.04.202425m 
[Utvid]44.
Selene Kleiven Henriksen
Bergen Vest SK
Selene Kleiven Henriksen28,28
533p
28.04.2024
50m Fri
Bergen Vest SK201050m Fri28,2853328.04.202425m 
[Utvid]55.
Selene Kleiven Henriksen
Bergen Vest SK
Selene Kleiven Henriksen1.02,23
526p
27.04.2024
100m Fri
Bergen Vest SK2010100m Fri1.02,2352627.04.202425m 
[Utvid]66.
Mikkel Henne Myklatun
Bergen Vest SK
Mikkel Henne Myklatun59,51
517p
28.04.2024
100m Butterfly
Bergen Vest SK2007100m Butterfly59,5151728.04.202425m 
[Utvid]77.
Mikkel Henne Myklatun
Bergen Vest SK
Mikkel Henne Myklatun55,97
514p
27.04.2024
100m Fri
Bergen Vest SK2007100m Fri55,9751427.04.202425m 
[Utvid]88.
Kim André Grønstøl
Bergensvømmerne
Kim André Grønstøl2.04,06
513p
27.04.2024
200m Fri
Bergensvømmerne1998200m Fri2.04,0651327.04.202425m 
[Utvid]99.
Linnea Solsvik
Bergens SC
Linnea Solsvik1.02,98
507p
27.04.2024
100m Fri
Bergens SC2006100m Fri1.02,9850727.04.202425m 
[Utvid]1010.
Maren Friestad-Ogne
Delfana
Maren Friestad-Ogne2.18,58
504p
28.04.2024
200m Fri
Delfana2009200m Fri2.18,5850428.04.202425m 
[Utvid]1111.
Kim André Grønstøl
Bergensvømmerne
Kim André Grønstøl1.00,05
503p
28.04.2024
100m Butterfly
Bergensvømmerne1998100m Butterfly1.00,0550328.04.202425m 
[Utvid]1212.
Sara Rotseth
Bergen Vest SK
Sara Rotseth1.03,32
499p
27.04.2024
100m Fri
Bergen Vest SK2007100m Fri1.03,3249927.04.202425m 
[Utvid]1313.
Melani Klicek
Åstveit SK
Melani Klicek1.11,47
494p
27.04.2024
100m Individuell medley
Åstveit SK2007100m Individuell medley1.11,4749427.04.202425m 
[Utvid]1414.
Vilde Arefjord Elholm
Bergen Vest SK
Vilde Arefjord Elholm1.11,49
493p
27.04.2024
100m Individuell medley
Bergen Vest SK2007100m Individuell medley1.11,4949327.04.202425m 
[Utvid]1515.
Eirik Alexander S. Håkansson
Åstveit SK
Eirik Alexander S. Håkansson56,85
490p
27.04.2024
100m Fri
Åstveit SK2006100m Fri56,8549027.04.202425m 
[Utvid]1616.
Linnea Solsvik
Bergens SC
Linnea Solsvik1.11,68
489p
27.04.2024
100m Individuell medley
Bergens SC2006100m Individuell medley1.11,6848927.04.202425m 
[Utvid]1717.
Kim André Grønstøl
Bergensvømmerne
Kim André Grønstøl25,67
484p
27.04.2024
50m Fri
Bergensvømmerne199850m Fri25,6748427.04.202425mD
[Utvid]1717.
Maren Friestad-Ogne
Delfana
Maren Friestad-Ogne29,19
484p
28.04.2024
50m Fri
Delfana200950m Fri29,1948428.04.202425m 
[Utvid]1717.
Sara Rotseth
Bergen Vest SK
Sara Rotseth1.11,94
484p
27.04.2024
100m Individuell medley
Bergen Vest SK2007100m Individuell medley1.11,9448427.04.202425m 
[Utvid]2020.
Eirik Alexander S. Håkansson
Åstveit SK
Eirik Alexander S. Håkansson25,70
482p
28.04.2024
50m Fri
Åstveit SK200650m Fri25,7048228.04.202425m 
[Utvid]2121.
Mikkel Henne Myklatun
Bergen Vest SK
Mikkel Henne Myklatun27,79
479p
27.04.2024
50m Butterfly
Bergen Vest SK200750m Butterfly27,7947927.04.202425m 
[Utvid]2222.
Selene Kleiven Henriksen
Bergen Vest SK
Selene Kleiven Henriksen1.04,26
478p
28.04.2024
100m Fri
Bergen Vest SK2010100m Fri1.04,2647828.04.202425mD
[Utvid]2323.
Astrid Hatten
Bergen Vest SK
Astrid Hatten1.19,89
475p
27.04.2024
100m Bryst
Bergen Vest SK2010100m Bryst1.19,8947527.04.202425m 
[Utvid]2424.
Mikkel Henne Myklatun
Bergen Vest SK
Mikkel Henne Myklatun25,98
467p
27.04.2024
50m Fri
Bergen Vest SK200750m Fri25,9846727.04.202425mF
[Utvid]2525.
Eirik Alexander S. Håkansson
Åstveit SK
Eirik Alexander S. Håkansson26,06
462p
27.04.2024
50m Fri
Åstveit SK200650m Fri26,0646227.04.202425mF
[Utvid]2626.
Emma Book Dalsgård
Åstveit SK
Emma Book Dalsgård29,67
461p
28.04.2024
50m Fri
Åstveit SK201050m Fri29,6746128.04.202425m 
[Utvid]2626.
Anna Staren
Delfana
Anna Staren36,71
461p
28.04.2024
50m Bryst
Delfana200850m Bryst36,7146128.04.202425m 
[Utvid]2828.
Emma Book Dalsgård
Åstveit SK
Emma Book Dalsgård29,81
455p
27.04.2024
50m Fri
Åstveit SK201050m Fri29,8145527.04.202425mF
[Utvid]2828.
Caprice Isabella Connolly-Drivenes
Delfana
Caprice Isabella Connolly-Drivenes2.23,35
455p
28.04.2024
200m Fri
Delfana2010200m Fri2.23,3545528.04.202425m 
[Utvid]3030.
Ingeborg Sigdestad
Bergen Vest SK
Ingeborg Sigdestad1.05,37
454p
27.04.2024
100m Fri
Bergen Vest SK2009100m Fri1.05,3745427.04.202425m 
[Utvid]3030.
Emma Louise Stannard
Bergen Vest SK
Emma Louise Stannard1.21,09
454p
27.04.2024
100m Bryst
Bergen Vest SK2010100m Bryst1.21,0945427.04.202425m 
[Utvid]3232.
Mia Sørvik
Bergen Vest SK
Mia Sørvik29,84
453p
28.04.2024
50m Fri
Bergen Vest SK200750m Fri29,8445328.04.202425m 
[Utvid]3333.
Vilde Arefjord Elholm
Bergen Vest SK
Vilde Arefjord Elholm1.21,47
448p
27.04.2024
100m Bryst
Bergen Vest SK2007100m Bryst1.21,4744827.04.202425m 
[Utvid]3434.
Selene Kleiven Henriksen
Bergen Vest SK
Selene Kleiven Henriksen29,99
446p
27.04.2024
50m Fri
Bergen Vest SK201050m Fri29,9944627.04.202425mD
[Utvid]3434.
Caprice Isabella Connolly-Drivenes
Delfana
Caprice Isabella Connolly-Drivenes30,01
446p
28.04.2024
50m Fri
Delfana201050m Fri30,0144628.04.202425m 
[Utvid]3434.
Rebekka Kvaal
Bergen Vest SK
Rebekka Kvaal1.11,79
446p
28.04.2024
100m Rygg
Bergen Vest SK2007100m Rygg1.11,7944628.04.202425m 
[Utvid]3434.
Selene Kleiven Henriksen
Bergen Vest SK
Selene Kleiven Henriksen1.13,92
446p
27.04.2024
100m Individuell medley
Bergen Vest SK2010100m Individuell medley1.13,9244627.04.202425m 
[Utvid]3838.
Mikkel Henne Myklatun
Bergen Vest SK
Mikkel Henne Myklatun28,51
444p
28.04.2024
50m Butterfly
Bergen Vest SK200750m Butterfly28,5144428.04.202425mD
[Utvid]3838.
Mikkel Henne Myklatun
Bergen Vest SK
Mikkel Henne Myklatun28,98
444p
28.04.2024
50m Rygg
Bergen Vest SK200750m Rygg28,9844428.04.202425mF
[Utvid]4040.
Mia Sørvik
Bergen Vest SK
Mia Sørvik1.11,96
443p
28.04.2024
100m Rygg
Bergen Vest SK2007100m Rygg1.11,9644328.04.202425m 
[Utvid]4040.
Caprice Isabella Connolly-Drivenes
Delfana
Caprice Isabella Connolly-Drivenes1.11,99
443p
28.04.2024
100m Rygg
Delfana2010100m Rygg1.11,9944328.04.202425m 
[Utvid]4242.
Mikkel Henne Myklatun
Bergen Vest SK
Mikkel Henne Myklatun1.04,65
442p
28.04.2024
100m Individuell medley
Bergen Vest SK2007100m Individuell medley1.04,6544228.04.202425m 
[Utvid]4343.
Yeva Denysova
Bømlo SK
Yeva Denysova30,24
435p
28.04.2024
50m Fri
Bømlo SK201050m Fri30,2443528.04.202425m 
[Utvid]4444.
Linnea Solsvik
Bergens SC
Linnea Solsvik30,27
434p
27.04.2024
50m Fri
Bergens SC200650m Fri30,2743427.04.202425mD
[Utvid]4545.
Anna Staren
Delfana
Anna Staren30,41
428p
28.04.2024
50m Fri
Delfana200850m Fri30,4142828.04.202425m 
[Utvid]4646.
Kim André Grønstøl
Bergensvømmerne
Kim André Grønstøl28,89
426p
28.04.2024
50m Butterfly
Bergensvømmerne199850m Butterfly28,8942628.04.202425mD
[Utvid]4747.
Sara Rotseth
Bergen Vest SK
Sara Rotseth30,51
424p
27.04.2024
50m Fri
Bergen Vest SK200750m Fri30,5142427.04.202425mD
[Utvid]4848.
Anna Staren
Delfana
Anna Staren2.27,00
422p
28.04.2024
200m Fri
Delfana2008200m Fri2.27,0042228.04.202425m 
[Utvid]4949.
Mikkel Henne Myklatun
Bergen Vest SK
Mikkel Henne Myklatun26,88
421p
27.04.2024
50m Fri
Bergen Vest SK200750m Fri26,8842127.04.202425mD
[Utvid]5050.
Emma Book Dalsgård
Åstveit SK
Emma Book Dalsgård1.07,26
417p
27.04.2024
100m Fri
Åstveit SK2010100m Fri1.07,2641727.04.202425m 
[Utvid]5050.
Johannes Aglen
Bergen Vest SK
Johannes Aglen2.12,91
417p
27.04.2024
200m Fri
Bergen Vest SK2009200m Fri2.12,9141727.04.202425m 
[Utvid]5252.
Annelie Mania
Bergen Vest SK
Annelie Mania30,71
416p
28.04.2024
50m Fri
Bergen Vest SK200950m Fri30,7141628.04.202425m 
[Utvid]5252.
Melani Klicek
Åstveit SK
Melani Klicek1.23,52
416p
27.04.2024
100m Bryst
Åstveit SK2007100m Bryst1.23,5241627.04.202425m 
[Utvid]5454.
Kim André Grønstøl
Bergensvømmerne
Kim André Grønstøl1.00,09
415p
27.04.2024
100m Fri
Bergensvømmerne1998100m Fri1.00,0941527.04.202425mD
[Utvid]5555.
Rebekka Kvaal
Bergen Vest SK
Rebekka Kvaal33,88
413p
27.04.2024
50m Rygg
Bergen Vest SK200750m Rygg33,8841327.04.202425m 
[Utvid]5656.
Maren Friestad-Ogne
Delfana
Maren Friestad-Ogne1.07,70
408p
28.04.2024
100m Fri
Delfana2009100m Fri1.07,7040828.04.202425mD
[Utvid]5757.
Selene Kleiven Henriksen
Bergen Vest SK
Selene Kleiven Henriksen30,93
407p
28.04.2024
50m Fri
Bergen Vest SK201050m Fri30,9340728.04.202425mD
[Utvid]5858.
Lotte Rå Birkeland
Delfana
Lotte Rå Birkeland30,98
405p
28.04.2024
50m Fri
Delfana201050m Fri30,9840528.04.202425m 
[Utvid]5858.
Kristine Rønnestad
Bergen Vest SK
Kristine Rønnestad2.29,06
405p
28.04.2024
200m Fri
Bergen Vest SK2008200m Fri2.29,0640528.04.202425m 
[Utvid]6060.
Elén Hatlevik Oehme
Delfana
Elén Hatlevik Oehme31,00
404p
28.04.2024
50m Fri
Delfana201050m Fri31,0040428.04.202425m 
[Utvid]6060.
Maren Friestad-Ogne
Delfana
Maren Friestad-Ogne1.14,24
404p
28.04.2024
100m Rygg
Delfana2009100m Rygg1.14,2440428.04.202425m 
[Utvid]6262.
Frida Wesnes
Delfana
Frida Wesnes2.29,24
403p
28.04.2024
200m Fri
Delfana2010200m Fri2.29,2440328.04.202425m 
[Utvid]6363.
Yeva Denysova
Bømlo SK
Yeva Denysova2.29,41
402p
28.04.2024
200m Fri
Bømlo SK2010200m Fri2.29,4140228.04.202425m 
[Utvid]6464.
Annelie Mania
Bergen Vest SK
Annelie Mania2.29,65
400p
28.04.2024
200m Fri
Bergen Vest SK2009200m Fri2.29,6540028.04.202425m 
[Utvid]6565.
Sigrid Kvamme Berget
Bergen Vest SK
Sigrid Kvamme Berget2.29,83
399p
28.04.2024
200m Fri
Bergen Vest SK2008200m Fri2.29,8339928.04.202425m 
[Utvid]6666.
Nickolay Ådland Skagen
Bergen Vest SK
Nickolay Ådland Skagen1.15,17
397p
27.04.2024
100m Bryst
Bergen Vest SK2008100m Bryst1.15,1739727.04.202425m 
[Utvid]6767.
Emma Louise Stannard
Bergen Vest SK
Emma Louise Stannard38,63
396p
27.04.2024
50m Bryst
Bergen Vest SK201050m Bryst38,6339627.04.202425mD
[Utvid]6868.
Lucas Dreierstad Ruud
Delfana
Lucas Dreierstad Ruud27,46
395p
28.04.2024
50m Fri
Delfana201150m Fri27,4639528.04.202425m 
[Utvid]6868.
Nicolai Haugland
Bergen Vest SK
Nicolai Haugland1.05,82
395p
28.04.2024
100m Rygg
Bergen Vest SK2010100m Rygg1.05,8239528.04.202425m 
[Utvid]7070.
Ingeborg Sigdestad
Bergen Vest SK
Ingeborg Sigdestad33,23
394p
27.04.2024
50m Butterfly
Bergen Vest SK200950m Butterfly33,2339427.04.202425m 
[Utvid]7070.
Lotte Rå Birkeland
Delfana
Lotte Rå Birkeland2.30,44
394p
28.04.2024
200m Fri
Delfana2010200m Fri2.30,4439428.04.202425m 
[Utvid]7272.
Eirik Alexander S. Håkansson
Åstveit SK
Eirik Alexander S. Håkansson27,53
392p
27.04.2024
50m Fri
Åstveit SK200650m Fri27,5339227.04.202425mD
[Utvid]7272.
Leah Louise Malkenes
Delfana
Leah Louise Malkenes2.30,71
392p
28.04.2024
200m Fri
Delfana2010200m Fri2.30,7139228.04.202425m 
[Utvid]7474.
Sigrid Kvamme Berget
Bergen Vest SK
Sigrid Kvamme Berget31,39
389p
28.04.2024
50m Fri
Bergen Vest SK200850m Fri31,3938928.04.202425m 
[Utvid]7575.
Vilde Arefjord Elholm
Bergen Vest SK
Vilde Arefjord Elholm38,91
387p
27.04.2024
50m Bryst
Bergen Vest SK200750m Bryst38,9138727.04.202425mD
[Utvid]7676.
Astrid Hatten
Bergen Vest SK
Astrid Hatten38,95
386p
27.04.2024
50m Bryst
Bergen Vest SK201050m Bryst38,9538627.04.202425mD
[Utvid]7777.
Elena Mikhaleva
Bergen Vest SK
Elena Mikhaleva31,50
385p
28.04.2024
50m Fri
Bergen Vest SK200950m Fri31,5038528.04.202425m 
[Utvid]7878.
Nickolay Ådland Skagen
Bergen Vest SK
Nickolay Ådland Skagen34,33
383p
28.04.2024
50m Bryst
Bergen Vest SK200850m Bryst34,3338328.04.202425m 
[Utvid]7878.
Lotte Johannesen Bekken
Bergen Vest SK
Lotte Johannesen Bekken1.09,18
383p
27.04.2024
100m Fri
Bergen Vest SK2010100m Fri1.09,1838327.04.202425m 
[Utvid]8080.
Frøy Elisabeth Myrås Øvervold
Åstveit SK
Frøy Elisabeth Myrås Øvervold31,59
382p
28.04.2024
50m Fri
Åstveit SK201150m Fri31,5938228.04.202425m 
[Utvid]8080.
Mali Lægland Iversen
Bergen Vest SK
Mali Lægland Iversen31,59
382p
27.04.2024
50m Fri
Bergen Vest SK200950m Fri31,5938227.04.202425mF
[Utvid]8282.
Elén Hatlevik Oehme
Delfana
Elén Hatlevik Oehme39,15
380p
28.04.2024
50m Bryst
Delfana201050m Bryst39,1538028.04.202425m 
[Utvid]8282.
Johannes Aglen
Bergen Vest SK
Johannes Aglen1.16,32
380p
27.04.2024
100m Bryst
Bergen Vest SK2009100m Bryst1.16,3238027.04.202425m 
[Utvid]8484.
Ingeborg Sigdestad
Bergen Vest SK
Ingeborg Sigdestad31,68
379p
27.04.2024
50m Fri
Bergen Vest SK200950m Fri31,6837927.04.202425mD
[Utvid]8484.
Johannes Aglen
Bergen Vest SK
Johannes Aglen1.01,91
379p
27.04.2024
100m Fri
Bergen Vest SK2009100m Fri1.01,9137927.04.202425m 
[Utvid]8686.
Frida Ingeborg Eikanger
Delfana
Frida Ingeborg Eikanger31,70
378p
28.04.2024
50m Fri
Delfana201150m Fri31,7037828.04.202425m 
[Utvid]8787.
Henrik Rye Brekkhus
Delfana
Henrik Rye Brekkhus34,53
377p
28.04.2024
50m Bryst
Delfana200850m Bryst34,5337728.04.202425m 
[Utvid]8888.
Emma Louise Stannard
Bergen Vest SK
Emma Louise Stannard1.09,60
376p
27.04.2024
100m Fri
Bergen Vest SK2010100m Fri1.09,6037627.04.202425m 
[Utvid]8989.
Caprice Isabella Connolly-Drivenes
Delfana
Caprice Isabella Connolly-Drivenes1.09,63
375p
28.04.2024
100m Fri
Delfana2010100m Fri1.09,6337528.04.202425mD
[Utvid]9090.
Melani Klicek
Åstveit SK
Melani Klicek39,44
372p
27.04.2024
50m Bryst
Åstveit SK200750m Bryst39,4437227.04.202425mD
[Utvid]9090.
Adrian Larsson
Arna SLK
Adrian Larsson1.02,33
372p
27.04.2024
100m Fri
Arna SLK2011100m Fri1.02,3337227.04.202425m 
[Utvid]9090.
Yeva Denysova
Bømlo SK
Yeva Denysova1.16,32
372p
28.04.2024
100m Rygg
Bømlo SK2010100m Rygg1.16,3237228.04.202425m 
[Utvid]9393.
Astrid Hatten
Bergen Vest SK
Astrid Hatten33,91
371p
27.04.2024
50m Butterfly
Bergen Vest SK201050m Butterfly33,9137127.04.202425m 
[Utvid]9494.
Frederik Søyland Marstrander
Delfana
Frederik Søyland Marstrander28,08
370p
28.04.2024
50m Fri
Delfana200850m Fri28,0837028.04.202425m 
[Utvid]9595.
Emma Book Dalsgård
Åstveit SK
Emma Book Dalsgård31,95
369p
27.04.2024
50m Fri
Åstveit SK201050m Fri31,9536927.04.202425mD
[Utvid]9595.
Kristine Rønnestad
Bergen Vest SK
Kristine Rønnestad31,96
369p
28.04.2024
50m Fri
Bergen Vest SK200850m Fri31,9636928.04.202425m 
[Utvid]9595.
Nickolay Ådland Skagen
Bergen Vest SK
Nickolay Ådland Skagen1.02,50
369p
27.04.2024
100m Fri
Bergen Vest SK2008100m Fri1.02,5036927.04.202425m 
[Utvid]9898.
Henrik Rye Brekkhus
Delfana
Henrik Rye Brekkhus28,13
368p
28.04.2024
50m Fri
Delfana200850m Fri28,1336828.04.202425m 
[Utvid]9999.
Mikkel Henne Myklatun
Bergen Vest SK
Mikkel Henne Myklatun30,86
367p
27.04.2024
50m Rygg
Bergen Vest SK200750m Rygg30,8636727.04.202425m 
[Utvid]100100.
Kim André Grønstøl
Bergensvømmerne
Kim André Grønstøl28,18
366p
27.04.2024
50m Fri
Bergensvømmerne199850m Fri28,1836627.04.202425mD
Side 1 av 13 (1233 rader)< Forrige1234567111213Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.