Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Bergen Swim Festival
Stevne
Stevnenavn:
Bergen Swim Festival
Fra dato:
12.04.2024
Til dato:
14.04.2024
NSF Stevne Id:
0000048002
Arrangørnavn:
Bergensklubbene
Stevnested:
Bergen
Bassengnavn:
AdO arena
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
10
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Internasjonalt stevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
27.03.2024
Kvalperiode start:
27.03.2023
Kvalperiode slutt:
27.03.2024
Påmeldingsansv.:
Jan Kenneth Antun
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
+4793285185
Arrangementsleder
Navn:
Morten Urdal
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
+47 951 23 723
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt3.50,09
874p
14.04.2024
400m Fri
Bryne SK2003400m Fri3.50,0987414.04.202450m 
[Utvid]22.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen15.15,77
860p
13.04.2024
1500m Fri
Lambertseter SK19961500m Fri15.15,7786013.04.202450m 
[Utvid]33.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen7.55,85
857p
12.04.2024
800m Fri
Lambertseter SK1996800m Fri7.55,8585712.04.202450m 
[Utvid]44.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt7.56,65
853p
12.04.2024
800m Fri
Bryne SK2003800m Fri7.56,6585312.04.202450m 
[Utvid]55.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen27,38
851p
14.04.2024
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst27,3885114.04.202450m 
[Utvid]66.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.53,45
837p
14.04.2024
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.53,4583714.04.202450m 
[Utvid]77.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen27,54
836p
14.04.2024
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst27,5483614.04.202450m 
[Utvid]88.
Markus Lie
OI Svømming
Markus Lie49,79
833p
12.04.2024
100m Fri
OI Svømming1995100m Fri49,7983312.04.202450m 
[Utvid]99.
Collin Scott van der Hoff
Sola SK
Collin Scott van der Hoff2.14,44
822p
13.04.2024
200m Bryst
Sola SK2006200m Bryst2.14,4482213.04.202450m 
[Utvid]1010.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes Laskerud50,04
821p
12.04.2024
100m Fri
Bergens SC2004100m Fri50,0482112.04.202450m 
[Utvid]1111.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt3.55,05
820p
12.04.2024
400m Fri
Bryne SK2003400m Fri3.55,0582012.04.202450mD
[Utvid]1212.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.55,19
819p
12.04.2024
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.55,1981912.04.202450mD
[Utvid]1313.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes Laskerud50,10
818p
12.04.2024
100m Fri
Bergens SC2004100m Fri50,1081812.04.202450m 
[Utvid]1414.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie50,12
817p
12.04.2024
100m Fri
Bærumsvømmerne2002100m Fri50,1281712.04.202450m 
[Utvid]1515.
Malene Rypestøl
OI Svømming
Malene Rypestøl2.01,10
812p
12.04.2024
200m Fri
OI Svømming2001200m Fri2.01,1081212.04.202450m 
[Utvid]1616.
Collin Scott van der Hoff
Sola SK
Collin Scott van der Hoff2.15,04
811p
13.04.2024
200m Bryst
Sola SK2006200m Bryst2.15,0481113.04.202450m 
[Utvid]1717.
Markus Lie
OI Svømming
Markus Lie55,35
810p
14.04.2024
100m Rygg
OI Svømming1995100m Rygg55,3581014.04.202450m 
[Utvid]1818.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli31,49
805p
14.04.2024
50m Bryst
Triton Lillestrøm200450m Bryst31,4980514.04.202450m 
[Utvid]1919.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker2.15,80
797p
13.04.2024
200m Bryst
Bergensvømmerne1993200m Bryst2.15,8079713.04.202450m 
[Utvid]1919.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen8.07,44
797p
13.04.2024
800m Fri
Lambertseter SK1996800m Fri8.07,4479713.04.202450mD
[Utvid]2121.
Tobias Moen Olsen
Stavanger SK
Tobias Moen Olsen15.39,67
796p
13.04.2024
1500m Fri
Stavanger SK20021500m Fri15.39,6779613.04.202450m 
[Utvid]2222.
Markus Lie
OI Svømming
Markus Lie50,61
793p
12.04.2024
100m Fri
OI Svømming1995100m Fri50,6179312.04.202450m 
[Utvid]2222.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen2.30,07
793p
12.04.2024
200m Bryst
Lambertseter SK2001200m Bryst2.30,0779312.04.202450m 
[Utvid]2222.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen3.57,67
793p
14.04.2024
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri3.57,6779314.04.202450m 
[Utvid]2525.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie22,60
792p
14.04.2024
50m Fri
Bærumsvømmerne200250m Fri22,6079214.04.202450m 
[Utvid]2626.
Oliver Bauer Skymoen
Lørenskog/Rælingen
Oliver Bauer Skymoen2.16,14
791p
13.04.2024
200m Bryst
Lørenskog/Rælingen2006200m Bryst2.16,1479113.04.202450m 
[Utvid]2727.
Anders Eide Haugholt
OI Svømming
Anders Eide Haugholt28,07
790p
14.04.2024
50m Bryst
OI Svømming200250m Bryst28,0779014.04.202450m 
[Utvid]2828.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli1.09,40
789p
13.04.2024
100m Bryst
Bergensvømmerne2004100m Bryst1.09,4078913.04.202450m 
[Utvid]2828.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen3.58,06
789p
14.04.2024
400m Fri
Kongstensvømmerne2005400m Fri3.58,0678914.04.202450m 
[Utvid]3030.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie50,73
788p
12.04.2024
100m Fri
Bærumsvømmerne2002100m Fri50,7378812.04.202450m 
[Utvid]3030.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen50,73
788p
12.04.2024
100m Fri
Bærumsvømmerne2007100m Fri50,7378812.04.202450m 
[Utvid]3232.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes Laskerud22,66
785p
14.04.2024
50m Fri
Bergens SC200450m Fri22,6678514.04.202450m 
[Utvid]3232.
Anders Eide Haugholt
OI Svømming
Anders Eide Haugholt28,13
785p
12.04.2024
50m Bryst
OI Svømming200250m Bryst28,1378512.04.202450mD
[Utvid]3232.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli31,75
785p
14.04.2024
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst31,7578514.04.202450m 
[Utvid]3535.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie22,67
784p
14.04.2024
50m Fri
Bærumsvømmerne200250m Fri22,6778414.04.202450m 
[Utvid]3636.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli31,78
783p
14.04.2024
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst31,7878314.04.202450m 
[Utvid]3737.
Mari Moen
Lambertseter SK
Mari Moen25,69
782p
14.04.2024
50m Fri
Lambertseter SK200450m Fri25,6978214.04.202450m 
[Utvid]3737.
Mari Moen
Lambertseter SK
Mari Moen25,69
782p
14.04.2024
50m Fri
Lambertseter SK200450m Fri25,6978214.04.202450m 
[Utvid]3939.
Mari Moen
Lambertseter SK
Mari Moen56,14
781p
13.04.2024
100m Fri
Lambertseter SK2004100m Fri56,1478113.04.202450m 
[Utvid]4040.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg50,94
778p
12.04.2024
100m Fri
OI Svømming2005100m Fri50,9477812.04.202450m 
[Utvid]4141.
Mathias Somogyi Hoseth
OI Svømming
Mathias Somogyi Hoseth28,22
777p
14.04.2024
50m Bryst
OI Svømming200350m Bryst28,2277714.04.202450m 
[Utvid]4242.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik2.17,01
776p
13.04.2024
200m Bryst
Bergens SC2002200m Bryst2.17,0177613.04.202450m 
[Utvid]4343.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen1.01,92
775p
12.04.2024
100m Bryst
Lambertseter SK1995100m Bryst1.01,9277512.04.202450m 
[Utvid]4444.
Philip Johan Abad Slotsvik
OI Svømming
Philip Johan Abad Slotsvik51,03
774p
12.04.2024
100m Fri
OI Svømming2005100m Fri51,0377412.04.202450m 
[Utvid]4444.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik2.17,14
774p
13.04.2024
200m Bryst
Bergens SC2002200m Bryst2.17,1477413.04.202450m 
[Utvid]4646.
Jakob Austevoll Harlem
Bergens SC
Jakob Austevoll Harlem22,78
773p
14.04.2024
50m Fri
Bergens SC200850m Fri22,7877314.04.202450m 
[Utvid]4646.
Elias Klev
Asker SK
Elias Klev24,26
773p
12.04.2024
50m Butterfly
Asker SK200650m Butterfly24,2677312.04.202450m 
[Utvid]4646.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker28,27
773p
14.04.2024
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst28,2777314.04.202450m 
[Utvid]4949.
Anders Eide Haugholt
OI Svømming
Anders Eide Haugholt28,28
772p
14.04.2024
50m Bryst
OI Svømming200250m Bryst28,2877214.04.202450m 
[Utvid]4949.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen51,08
772p
12.04.2024
100m Fri
Bærumsvømmerne2007100m Fri51,0877212.04.202450m 
[Utvid]4949.
Ole Marius Rist Jensen
OI Svømming
Ole Marius Rist Jensen2.04,25
772p
12.04.2024
200m Individuell medley
OI Svømming2001200m Individuell medley2.04,2577212.04.202450m 
[Utvid]5252.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes Laskerud22,80
771p
14.04.2024
50m Fri
Bergens SC200450m Fri22,8077114.04.202450m 
[Utvid]5252.
Adina Lønseth Ringsbu
Bergens SC
Adina Lønseth Ringsbu29,42
771p
12.04.2024
50m Rygg
Bergens SC200350m Rygg29,4277112.04.202450m 
[Utvid]5252.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt3.59,91
771p
14.04.2024
400m Fri
Bryne SK2003400m Fri3.59,9177114.04.202450m 
[Utvid]5555.
Markus Lie
OI Svømming
Markus Lie56,28
770p
14.04.2024
100m Rygg
OI Svømming1995100m Rygg56,2877014.04.202450m 
[Utvid]5555.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg1.51,27
770p
13.04.2024
200m Fri
OI Svømming2005200m Fri1.51,2777013.04.202450m 
[Utvid]5757.
Jakob Austevoll Harlem
Bergens SC
Jakob Austevoll Harlem22,82
769p
14.04.2024
50m Fri
Bergens SC200850m Fri22,8276914.04.202450m 
[Utvid]5757.
Jakob Austevoll Harlem
Bergens SC
Jakob Austevoll Harlem51,14
769p
12.04.2024
100m Fri
Bergens SC2008100m Fri51,1476912.04.202450m 
[Utvid]5959.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe22,83
768p
14.04.2024
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri22,8376814.04.202450m 
[Utvid]5959.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.10,02
768p
13.04.2024
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.10,0276813.04.202450m 
[Utvid]6161.
Oliver Bauer Skymoen
Lørenskog/Rælingen
Oliver Bauer Skymoen2.17,57
767p
13.04.2024
200m Bryst
Lørenskog/Rælingen2006200m Bryst2.17,5776713.04.202450m 
[Utvid]6161.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen4.00,33
767p
14.04.2024
400m Fri
Bærumsvømmerne2007400m Fri4.00,3376714.04.202450m 
[Utvid]6363.
Tobias Moen Olsen
Stavanger SK
Tobias Moen Olsen8.14,09
766p
12.04.2024
800m Fri
Stavanger SK2002800m Fri8.14,0976612.04.202450m 
[Utvid]6464.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe22,86
765p
14.04.2024
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri22,8676514.04.202450m 
[Utvid]6464.
Malene Rypestøl
OI Svømming
Malene Rypestøl25,87
765p
14.04.2024
50m Fri
OI Svømming200150m Fri25,8776514.04.202450m 
[Utvid]6464.
Philip Johan Abad Slotsvik
OI Svømming
Philip Johan Abad Slotsvik51,22
765p
12.04.2024
100m Fri
OI Svømming2005100m Fri51,2276512.04.202450m 
[Utvid]6464.
Alexis Emanuel Mørk
Lambertseter SK
Alexis Emanuel Mørk56,41
765p
14.04.2024
100m Rygg
Lambertseter SK2006100m Rygg56,4176514.04.202450m 
[Utvid]6868.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker28,38
764p
14.04.2024
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst28,3876414.04.202450m 
[Utvid]6868.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker1.02,20
764p
12.04.2024
100m Bryst
Bergensvømmerne1993100m Bryst1.02,2076412.04.202450m 
[Utvid]6868.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen4.00,63
764p
14.04.2024
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri4.00,6376414.04.202450m 
[Utvid]7171.
Jakob Austevoll Harlem
Bergens SC
Jakob Austevoll Harlem22,88
763p
14.04.2024
50m Fri
Bergens SC200850m Fri22,8876314.04.202450m 
[Utvid]7171.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg51,26
763p
12.04.2024
100m Fri
OI Svømming2005100m Fri51,2676312.04.202450m 
[Utvid]7171.
Jakob Austevoll Harlem
Bergens SC
Jakob Austevoll Harlem51,27
763p
12.04.2024
100m Fri
Bergens SC2008100m Fri51,2776312.04.202450m 
[Utvid]7171.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn51,28
763p
12.04.2024
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri51,2876312.04.202450m 
[Utvid]7575.
Marthe Cecilie Willumsen
Bergens SC
Marthe Cecilie Willumsen1.00,72
762p
12.04.2024
100m Butterfly
Bergens SC2002100m Butterfly1.00,7276212.04.202450m 
[Utvid]7676.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen8.15,07
761p
12.04.2024
800m Fri
SK Team Sør2002800m Fri8.15,0776112.04.202450m 
[Utvid]7676.
Tobias Moen Olsen
Stavanger SK
Tobias Moen Olsen8.15,12
761p
13.04.2024
800m Fri
Stavanger SK2002800m Fri8.15,1276113.04.202450mD
[Utvid]7878.
Markus Lie
OI Svømming
Markus Lie25,97
760p
13.04.2024
50m Rygg
OI Svømming199550m Rygg25,9776013.04.202450m 
[Utvid]7979.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie22,93
758p
14.04.2024
50m Fri
Bærumsvømmerne200250m Fri22,9375814.04.202450m 
[Utvid]7979.
Malene Rypestøl
OI Svømming
Malene Rypestøl56,71
758p
13.04.2024
100m Fri
OI Svømming2001100m Fri56,7175813.04.202450m 
[Utvid]7979.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen4.01,30
758p
14.04.2024
400m Fri
Bærumsvømmerne2007400m Fri4.01,3075814.04.202450m 
[Utvid]8282.
Marthe Cecilie Willumsen
Bergens SC
Marthe Cecilie Willumsen1.00,86
757p
12.04.2024
100m Butterfly
Bergens SC2002100m Butterfly1.00,8675712.04.202450m 
[Utvid]8383.
Jacob Meilvåg
Bergens SC
Jacob Meilvåg28,48
756p
14.04.2024
50m Bryst
Bergens SC200150m Bryst28,4875614.04.202450m 
[Utvid]8383.
Mathias Somogyi Hoseth
OI Svømming
Mathias Somogyi Hoseth28,48
756p
14.04.2024
50m Bryst
OI Svømming200350m Bryst28,4875614.04.202450m 
[Utvid]8383.
Mari Moen
Lambertseter SK
Mari Moen56,76
756p
13.04.2024
100m Fri
Lambertseter SK2004100m Fri56,7675613.04.202450m 
[Utvid]8686.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn51,45
755p
12.04.2024
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri51,4575512.04.202450m 
[Utvid]8787.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud2.02,95
754p
12.04.2024
200m Rygg
Lørenskog/Rælingen2005200m Rygg2.02,9575412.04.202450m 
[Utvid]8787.
Malene Rypestøl
OI Svømming
Malene Rypestøl2.04,09
754p
12.04.2024
200m Fri
OI Svømming2001200m Fri2.04,0975412.04.202450m 
[Utvid]8989.
Adina Lønseth Ringsbu
Bergens SC
Adina Lønseth Ringsbu29,65
753p
12.04.2024
50m Rygg
Bergens SC200350m Rygg29,6575312.04.202450m 
[Utvid]8989.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen1.52,11
753p
13.04.2024
200m Fri
SK Team Sør2002200m Fri1.52,1175313.04.202450m 
[Utvid]9191.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.10,52
752p
13.04.2024
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.10,5275213.04.202450m 
[Utvid]9191.
Malene Rypestøl
OI Svømming
Malene Rypestøl2.18,68
752p
13.04.2024
200m Individuell medley
OI Svømming2001200m Individuell medley2.18,6875213.04.202450m 
[Utvid]9393.
Nikita Borodin
OI Svømming
Nikita Borodin51,54
751p
12.04.2024
100m Fri
OI Svømming2006100m Fri51,5475112.04.202450m 
[Utvid]9393.
Sandra Maria Balto
Bærumsvømmerne
Sandra Maria Balto1.01,02
751p
12.04.2024
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2007100m Butterfly1.01,0275112.04.202450m 
[Utvid]9393.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig2.18,70
751p
13.04.2024
200m Individuell medley
Stavanger SK2005200m Individuell medley2.18,7075113.04.202450m 
[Utvid]9696.
Jonette Matland Lægreid
Delfana
Jonette Matland Lægreid32,24
750p
14.04.2024
50m Bryst
Delfana200450m Bryst32,2475014.04.202450m 
[Utvid]9696.
Ole Marius Rist Jensen
OI Svømming
Ole Marius Rist Jensen4.28,29
750p
13.04.2024
400m Individuell medley
OI Svømming2001400m Individuell medley4.28,2975013.04.202450m 
[Utvid]9898.
Mari Moen
Lambertseter SK
Mari Moen26,06
749p
14.04.2024
50m Fri
Lambertseter SK200450m Fri26,0674914.04.202450m 
[Utvid]9898.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen4.02,22
749p
13.04.2024
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri4.02,2274913.04.202450mD
[Utvid]9898.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen8.17,80
749p
12.04.2024
800m Fri
Kongstensvømmerne2005800m Fri8.17,8074912.04.202450m 
Side 1 av 84 (8325 rader)< Forrige1234567828384Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.