Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Jugendsvøm 2024
Stevne
Stevnenavn:
Jugendsvøm 2024
Fra dato:
27.04.2024
Til dato:
28.04.2024
NSF Stevne Id:
0000048158
Arrangørnavn:
Aalesunds SLK
Stevnested:
Ålesund
Bassengnavn:
Moa svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
19.04.2024
Kvalperiode start:
20.04.2023
Kvalperiode slutt:
19.04.2024
Påmeldingsansv.:
Reidar Ristesund
Epost:
Klikk for epostadresse
Arrangementsleder
Navn:
Fredrik Rahnel
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
48407131
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås51,97
642p
28.04.2024
100m Fri
Aalesunds SLK2006100m Fri51,9764228.04.202425mF
[Utvid]11.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund2.07,84
642p
27.04.2024
200m Fri
Aalesunds SLK2008200m Fri2.07,8464227.04.202425m 
[Utvid]33.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås25,33
633p
28.04.2024
50m Butterfly
Aalesunds SLK200650m Butterfly25,3363328.04.202425m 
[Utvid]33.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik2.08,43
633p
27.04.2024
200m Fri
Aalesunds SLK2007200m Fri2.08,4363327.04.202425m 
[Utvid]55.
Pedro Johan Gulpan Aure
Aalesunds SLK
Pedro Johan Gulpan Aure4.09,07
618p
28.04.2024
400m Fri
Aalesunds SLK2005400m Fri4.09,0761828.04.202425m 
[Utvid]66.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund33,55
604p
27.04.2024
50m Bryst
Aalesunds SLK200850m Bryst33,5560427.04.202425m 
[Utvid]77.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund1.06,87
603p
27.04.2024
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2008100m Individuell medley1.06,8760327.04.202425m 
[Utvid]88.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik59,64
598p
28.04.2024
100m Fri
Aalesunds SLK2007100m Fri59,6459828.04.202425mF
[Utvid]99.
Pedro Johan Gulpan Aure
Aalesunds SLK
Pedro Johan Gulpan Aure1.57,95
597p
27.04.2024
200m Fri
Aalesunds SLK2005200m Fri1.57,9559727.04.202425m 
[Utvid]1010.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund27,36
588p
27.04.2024
50m Fri
Aalesunds SLK200850m Fri27,3658827.04.202425mF
[Utvid]1111.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik2.11,66
577p
28.04.2024
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2005200m Individuell medley2.11,6657728.04.202425m 
[Utvid]1212.
Pedro Johan Gulpan Aure
Aalesunds SLK
Pedro Johan Gulpan Aure53,96
573p
28.04.2024
100m Fri
Aalesunds SLK2005100m Fri53,9657328.04.202425m 
[Utvid]1313.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik4.43,10
570p
27.04.2024
400m Individuell medley
Aalesunds SLK2005400m Individuell medley4.43,1057027.04.202425m 
[Utvid]1414.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik54,27
564p
28.04.2024
100m Fri
Aalesunds SLK2005100m Fri54,2756428.04.202425mF
[Utvid]1515.
Eva Ulstein
Aalesunds SLK
Eva Ulstein2.13,66
562p
27.04.2024
200m Fri
Aalesunds SLK2005200m Fri2.13,6656227.04.202425m 
[Utvid]1616.
Pedro Johan Gulpan Aure
Aalesunds SLK
Pedro Johan Gulpan Aure54,47
557p
28.04.2024
100m Fri
Aalesunds SLK2005100m Fri54,4755728.04.202425mF
[Utvid]1616.
Eva Ulstein
Aalesunds SLK
Eva Ulstein5.14,60
557p
27.04.2024
400m Individuell medley
Aalesunds SLK2005400m Individuell medley5.14,6055727.04.202425m 
[Utvid]1818.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås24,61
549p
27.04.2024
50m Fri
Aalesunds SLK200650m Fri24,6154927.04.202425mF
[Utvid]1919.
Pedro Johan Gulpan Aure
Aalesunds SLK
Pedro Johan Gulpan Aure2.01,90
541p
28.04.2024
200m Fri
Aalesunds SLK2005200m Fri2.01,9054128.04.202425mD
[Utvid]2020.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik55,08
539p
28.04.2024
100m Fri
Aalesunds SLK2005100m Fri55,0853928.04.202425m 
[Utvid]2020.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik4.44,15
539p
28.04.2024
400m Fri
Aalesunds SLK2007400m Fri4.44,1553928.04.202425m 
[Utvid]2222.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås24,87
532p
28.04.2024
50m Fri
Aalesunds SLK200650m Fri24,8753228.04.202425mD
[Utvid]2323.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås1.01,00
527p
27.04.2024
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2006100m Individuell medley1.01,0052727.04.202425m 
[Utvid]2424.
Eva Ulstein
Aalesunds SLK
Eva Ulstein4.46,44
526p
28.04.2024
400m Fri
Aalesunds SLK2005400m Fri4.46,4452628.04.202425m 
[Utvid]2525.
Filippa Sætre Rahnel
Aalesunds SLK
Filippa Sætre Rahnel1.02,35
523p
28.04.2024
100m Fri
Aalesunds SLK2008100m Fri1.02,3552328.04.202425m 
[Utvid]2626.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås2.16,14
522p
28.04.2024
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2006200m Individuell medley2.16,1452228.04.202425m 
[Utvid]2626.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik2.16,95
522p
28.04.2024
200m Fri
Aalesunds SLK2007200m Fri2.16,9552228.04.202425mD
[Utvid]2828.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik1.01,27
520p
27.04.2024
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2005100m Individuell medley1.01,2752027.04.202425m 
[Utvid]2929.
Pedro Johan Gulpan Aure
Aalesunds SLK
Pedro Johan Gulpan Aure59,45
519p
27.04.2024
100m Butterfly
Aalesunds SLK2005100m Butterfly59,4551927.04.202425m 
[Utvid]3030.
Eryk Patryk Klimek
Aalesunds SLK
Eryk Patryk Klimek4.24,72
515p
28.04.2024
400m Fri
Aalesunds SLK2006400m Fri4.24,7251528.04.202425m 
[Utvid]3131.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik25,17
513p
28.04.2024
50m Fri
Aalesunds SLK200550m Fri25,1751328.04.202425m 
[Utvid]3131.
Elias Nøstdal Hatlenes
Aalesunds SLK
Elias Nøstdal Hatlenes55,99
513p
28.04.2024
100m Fri
Aalesunds SLK2006100m Fri55,9951328.04.202425m 
[Utvid]3131.
Elias Nøstdal Hatlenes
Aalesunds SLK
Elias Nøstdal Hatlenes56,01
513p
28.04.2024
100m Fri
Aalesunds SLK2006100m Fri56,0151328.04.202425mF
[Utvid]3131.
Olivia Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Olivia Refsnes Teigland1.02,74
513p
28.04.2024
100m Fri
Aalesunds SLK2008100m Fri1.02,7451328.04.202425mF
[Utvid]3535.
Eva Ulstein
Aalesunds SLK
Eva Ulstein30,47
512p
28.04.2024
50m Butterfly
Aalesunds SLK200550m Butterfly30,4751228.04.202425m 
[Utvid]3535.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund1.02,81
512p
27.04.2024
100m Fri
Aalesunds SLK2008100m Fri1.02,8151227.04.202425mD
[Utvid]3737.
Agathe Lian
Kristiansund SK
Agathe Lian35,58
506p
27.04.2024
50m Bryst
Kristiansund SK200950m Bryst35,5850627.04.202425m 
[Utvid]3838.
Silje Bjerke Nerland
Molde SLK
Silje Bjerke Nerland28,79
505p
28.04.2024
50m Fri
Molde SLK200550m Fri28,7950528.04.202425m 
[Utvid]3939.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik27,80
503p
27.04.2024
50m Rygg
Aalesunds SLK200550m Rygg27,8050327.04.202425m 
[Utvid]4040.
Pedro Johan Gulpan Aure
Aalesunds SLK
Pedro Johan Gulpan Aure27,38
501p
27.04.2024
50m Butterfly
Aalesunds SLK200550m Butterfly27,3850127.04.202425mD
[Utvid]4040.
Storm Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Storm Strømsholm Pedersen27,82
501p
27.04.2024
50m Rygg
Aalesunds SLK200650m Rygg27,8250127.04.202425m 
[Utvid]4040.
Olivia Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Olivia Refsnes Teigland28,87
501p
28.04.2024
50m Fri
Aalesunds SLK200850m Fri28,8750128.04.202425m 
[Utvid]4040.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik1.03,25
501p
27.04.2024
100m Fri
Aalesunds SLK2007100m Fri1.03,2550127.04.202425mD
[Utvid]4444.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik28,96
496p
28.04.2024
50m Fri
Aalesunds SLK200750m Fri28,9649628.04.202425mD
[Utvid]4545.
Olivia Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Olivia Refsnes Teigland2.30,52
493p
28.04.2024
200m Rygg
Aalesunds SLK2008200m Rygg2.30,5249328.04.202425m 
[Utvid]4646.
Pedro Johan Gulpan Aure
Aalesunds SLK
Pedro Johan Gulpan Aure25,52
492p
27.04.2024
50m Fri
Aalesunds SLK200550m Fri25,5249227.04.202425mF
[Utvid]4747.
Eva Ulstein
Aalesunds SLK
Eva Ulstein2.31,04
488p
28.04.2024
200m Rygg
Aalesunds SLK2005200m Rygg2.31,0448828.04.202425m 
[Utvid]4848.
Eva Ulstein
Aalesunds SLK
Eva Ulstein2.20,45
484p
28.04.2024
200m Fri
Aalesunds SLK2005200m Fri2.20,4548428.04.202425mD
[Utvid]4949.
Eva Ulstein
Aalesunds SLK
Eva Ulstein29,23
482p
27.04.2024
50m Fri
Aalesunds SLK200550m Fri29,2348227.04.202425mF
[Utvid]5050.
Filippa Sætre Rahnel
Aalesunds SLK
Filippa Sætre Rahnel1.12,12
481p
27.04.2024
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2008100m Individuell medley1.12,1248127.04.202425m 
[Utvid]5151.
Filippa Sætre Rahnel
Aalesunds SLK
Filippa Sætre Rahnel36,22
480p
27.04.2024
50m Bryst
Aalesunds SLK200850m Bryst36,2248027.04.202425m 
[Utvid]5151.
Filippa Sætre Rahnel
Aalesunds SLK
Filippa Sætre Rahnel1.19,59
480p
28.04.2024
100m Bryst
Aalesunds SLK2008100m Bryst1.19,5948028.04.202425m 
[Utvid]5353.
Storm Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Storm Strømsholm Pedersen25,76
479p
28.04.2024
50m Fri
Aalesunds SLK200650m Fri25,7647928.04.202425m 
[Utvid]5454.
Eryk Patryk Klimek
Aalesunds SLK
Eryk Patryk Klimek57,31
478p
28.04.2024
100m Fri
Aalesunds SLK2006100m Fri57,3147828.04.202425m 
[Utvid]5555.
Storm Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Storm Strømsholm Pedersen27,83
477p
28.04.2024
50m Butterfly
Aalesunds SLK200650m Butterfly27,8347728.04.202425m 
[Utvid]5656.
Elias Nøstdal Hatlenes
Aalesunds SLK
Elias Nøstdal Hatlenes4.32,40
473p
28.04.2024
400m Fri
Aalesunds SLK2006400m Fri4.32,4047328.04.202425m 
[Utvid]5757.
Michael Bayam Sylte
Molde SLK
Michael Bayam Sylte57,71
469p
28.04.2024
100m Fri
Molde SLK2007100m Fri57,7146928.04.202425m 
[Utvid]5858.
Michael Bayam Sylte
Molde SLK
Michael Bayam Sylte25,97
467p
28.04.2024
50m Fri
Molde SLK200750m Fri25,9746728.04.202425m 
[Utvid]5959.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås28,04
466p
28.04.2024
50m Butterfly
Aalesunds SLK200650m Butterfly28,0446628.04.202425mD
[Utvid]5959.
Olve Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Olve Bjørdal Forås28,51
466p
27.04.2024
50m Rygg
Aalesunds SLK200650m Rygg28,5146627.04.202425m 
[Utvid]6161.
Pedro Johan Gulpan Aure
Aalesunds SLK
Pedro Johan Gulpan Aure57,98
462p
27.04.2024
100m Fri
Aalesunds SLK2005100m Fri57,9846227.04.202425mD
[Utvid]6262.
Eva Ulstein
Aalesunds SLK
Eva Ulstein1.10,05
459p
27.04.2024
100m Butterfly
Aalesunds SLK2005100m Butterfly1.10,0545927.04.202425mD
[Utvid]6363.
Matilda Røsgaard Gaupseth
Kristiansund SK
Matilda Røsgaard Gaupseth1.05,24
456p
28.04.2024
100m Fri
Kristiansund SK2010100m Fri1.05,2445628.04.202425m 
[Utvid]6363.
Eva Ulstein
Aalesunds SLK
Eva Ulstein1.05,25
456p
27.04.2024
100m Fri
Aalesunds SLK2005100m Fri1.05,2545627.04.202425mD
[Utvid]6565.
Agathe Lian
Kristiansund SK
Agathe Lian29,86
452p
28.04.2024
50m Fri
Kristiansund SK200950m Fri29,8645228.04.202425m 
[Utvid]6565.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik31,75
452p
28.04.2024
50m Butterfly
Aalesunds SLK200750m Butterfly31,7545228.04.202425m 
[Utvid]6565.
Eryk Patryk Klimek
Aalesunds SLK
Eryk Patryk Klimek2.09,40
452p
28.04.2024
200m Fri
Aalesunds SLK2006200m Fri2.09,4045228.04.202425mD
[Utvid]6868.
Olivia Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Olivia Refsnes Teigland29,93
449p
28.04.2024
50m Fri
Aalesunds SLK200850m Fri29,9344928.04.202425mD
[Utvid]6969.
Olivia Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Olivia Refsnes Teigland1.11,81
446p
27.04.2024
100m Rygg
Aalesunds SLK2008100m Rygg1.11,8144627.04.202425m 
[Utvid]7070.
Erica Brændeland
Aalesunds SLK
Erica Brændeland1.05,96
442p
28.04.2024
100m Fri
Aalesunds SLK2009100m Fri1.05,9644228.04.202425m 
[Utvid]7070.
Matilda Røsgaard Gaupseth
Kristiansund SK
Matilda Røsgaard Gaupseth2.24,77
442p
27.04.2024
200m Fri
Kristiansund SK2010200m Fri2.24,7744227.04.202425m 
[Utvid]7272.
Pedro Johan Gulpan Aure
Aalesunds SLK
Pedro Johan Gulpan Aure58,90
441p
28.04.2024
100m Fri
Aalesunds SLK2005100m Fri58,9044128.04.202425mD
[Utvid]7373.
Pedro Johan Gulpan Aure
Aalesunds SLK
Pedro Johan Gulpan Aure26,49
440p
28.04.2024
50m Fri
Aalesunds SLK200550m Fri26,4944028.04.202425mD
[Utvid]7373.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik26,49
440p
28.04.2024
50m Fri
Aalesunds SLK200550m Fri26,4944028.04.202425mD
[Utvid]7575.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik26,55
437p
28.04.2024
50m Fri
Aalesunds SLK200550m Fri26,5543728.04.202425mD
[Utvid]7676.
Matilda Røsgaard Gaupseth
Kristiansund SK
Matilda Røsgaard Gaupseth5.05,28
434p
28.04.2024
400m Fri
Kristiansund SK2010400m Fri5.05,2843428.04.202425m 
[Utvid]7777.
Lars Martin Kornberg
Sykkylven IL
Lars Martin Kornberg26,64
433p
28.04.2024
50m Fri
Sykkylven IL200850m Fri26,6443328.04.202425m 
[Utvid]7777.
Filippa Sætre Rahnel
Aalesunds SLK
Filippa Sætre Rahnel30,29
433p
28.04.2024
50m Fri
Aalesunds SLK200850m Fri30,2943328.04.202425mD
[Utvid]7777.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik1.06,39
433p
28.04.2024
100m Fri
Aalesunds SLK2007100m Fri1.06,3943328.04.202425mD
[Utvid]7777.
Elias Nøstdal Hatlenes
Aalesunds SLK
Elias Nøstdal Hatlenes2.11,31
433p
28.04.2024
200m Fri
Aalesunds SLK2006200m Fri2.11,3143328.04.202425mD
[Utvid]8181.
Pedro Johan Gulpan Aure
Aalesunds SLK
Pedro Johan Gulpan Aure26,66
432p
28.04.2024
50m Fri
Aalesunds SLK200550m Fri26,6643228.04.202425mD
[Utvid]8282.
Olivia Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Olivia Refsnes Teigland33,43
430p
27.04.2024
50m Rygg
Aalesunds SLK200850m Rygg33,4343027.04.202425m 
[Utvid]8282.
Filippa Sætre Rahnel
Aalesunds SLK
Filippa Sætre Rahnel37,56
430p
28.04.2024
50m Bryst
Aalesunds SLK200850m Bryst37,5643028.04.202425mD
[Utvid]8484.
Erica Brændeland
Aalesunds SLK
Erica Brændeland30,38
429p
28.04.2024
50m Fri
Aalesunds SLK200950m Fri30,3842928.04.202425m 
[Utvid]8585.
Øyvind Nyhus
Molde SLK
Øyvind Nyhus33,10
428p
27.04.2024
50m Bryst
Molde SLK196950m Bryst33,1042827.04.202425m 
[Utvid]8686.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund30,44
427p
27.04.2024
50m Fri
Aalesunds SLK200850m Fri30,4442727.04.202425mD
[Utvid]8787.
Matilda Røsgaard Gaupseth
Kristiansund SK
Matilda Røsgaard Gaupseth1.13,08
423p
27.04.2024
100m Rygg
Kristiansund SK2010100m Rygg1.13,0842327.04.202425m 
[Utvid]8888.
Matilda Røsgaard Gaupseth
Kristiansund SK
Matilda Røsgaard Gaupseth33,64
422p
27.04.2024
50m Rygg
Kristiansund SK201050m Rygg33,6442227.04.202425m 
[Utvid]8888.
Silje Bjerke Nerland
Molde SLK
Silje Bjerke Nerland2.38,54
422p
28.04.2024
200m Rygg
Molde SLK2005200m Rygg2.38,5442228.04.202425m 
[Utvid]9090.
Nikolajus Bagdanavicius
Brattvåg SK
Nikolajus Bagdanavicius29,01
421p
28.04.2024
50m Butterfly
Brattvåg SK197850m Butterfly29,0142128.04.202425m 
[Utvid]9090.
Eva Ulstein
Aalesunds SLK
Eva Ulstein32,51
421p
27.04.2024
50m Butterfly
Aalesunds SLK200550m Butterfly32,5142127.04.202425mD
[Utvid]9292.
Fanny Elisabeth Paulsen
Kristiansund SK
Fanny Elisabeth Paulsen30,60
420p
28.04.2024
50m Fri
Kristiansund SK200850m Fri30,6042028.04.202425m 
[Utvid]9292.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik30,60
420p
27.04.2024
50m Fri
Aalesunds SLK200750m Fri30,6042027.04.202425mD
[Utvid]9494.
Elias Nøstdal Hatlenes
Aalesunds SLK
Elias Nøstdal Hatlenes26,94
419p
28.04.2024
50m Fri
Aalesunds SLK200650m Fri26,9441928.04.202425mD
[Utvid]9595.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik33,81
416p
27.04.2024
50m Rygg
Aalesunds SLK200750m Rygg33,8141627.04.202425m 
[Utvid]9696.
Silje Bjerke Nerland
Molde SLK
Silje Bjerke Nerland32,68
415p
28.04.2024
50m Butterfly
Molde SLK200550m Butterfly32,6841528.04.202425m 
[Utvid]9797.
Erica Brændeland
Aalesunds SLK
Erica Brændeland32,72
413p
28.04.2024
50m Butterfly
Aalesunds SLK200950m Butterfly32,7241328.04.202425m 
[Utvid]9797.
Agathe Lian
Kristiansund SK
Agathe Lian1.07,44
413p
28.04.2024
100m Fri
Kristiansund SK2009100m Fri1.07,4441328.04.202425m 
[Utvid]9999.
Elias Nøstdal Hatlenes
Aalesunds SLK
Elias Nøstdal Hatlenes27,10
411p
28.04.2024
50m Fri
Aalesunds SLK200650m Fri27,1041128.04.202425mD
[Utvid]9999.
Tymofi Rykovskyi
Ytre Søre Sunnmøre SK
Tymofi Rykovskyi2.41,55
411p
28.04.2024
200m Bryst
Ytre Søre Sunnmøre SK2010200m Bryst2.41,5541128.04.202425m 
Side 1 av 8 (744 rader)< Forrige12345678Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.