Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Sunndalsstevnet
Stevne
Stevnenavn:
Sunndalsstevnet
Fra dato:
06.04.2024
Til dato:
06.04.2024
NSF Stevne Id:
0000048215
Arrangørnavn:
Sunndal SLK
Stevnested:
Sunndal
Bassengnavn:
Sunndal svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
20.03.2024
Kvalperiode start:
21.03.2023
Kvalperiode slutt:
20.03.2024
Påmeldingsansv.:
Tine Grytnes Laskerud
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
975 39 234
Arrangementsleder
Navn:
Lisbeth Thorsø
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
416 24 522
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Mari Mørkedal Torske
Molde SLK
Mari Mørkedal Torske30,30
520p
06.04.2024
50m Butterfly
Molde SLK200650m Butterfly30,3052006.04.202425m 
[Utvid]22.
Silje Bjerke Nerland
Nordvest SK
Silje Bjerke Nerland1.11,72
489p
06.04.2024
100m Individuell medley
Nordvest SK2005100m Individuell medley1.11,7248906.04.202425m 
[Utvid]33.
Michael Bayam Sylte
Molde SLK
Michael Bayam Sylte57,22
481p
06.04.2024
100m Fri
Molde SLK2007100m Fri57,2248106.04.202425m 
[Utvid]44.
Silje Bjerke Nerland
Nordvest SK
Silje Bjerke Nerland32,43
472p
06.04.2024
50m Rygg
Nordvest SK200550m Rygg32,4347206.04.202425m 
[Utvid]55.
Silje Bjerke Nerland
Nordvest SK
Silje Bjerke Nerland36,72
461p
06.04.2024
50m Bryst
Nordvest SK200550m Bryst36,7246106.04.202425m 
[Utvid]66.
Silje Bjerke Nerland
Nordvest SK
Silje Bjerke Nerland31,63
457p
06.04.2024
50m Butterfly
Nordvest SK200550m Butterfly31,6345706.04.202425m 
[Utvid]77.
Michael Bayam Sylte
Molde SLK
Michael Bayam Sylte26,22
454p
06.04.2024
50m Fri
Molde SLK200750m Fri26,2245406.04.202425m 
[Utvid]88.
Silje Bjerke Nerland
Nordvest SK
Silje Bjerke Nerland1.11,42
453p
06.04.2024
100m Rygg
Nordvest SK2005100m Rygg1.11,4245306.04.202425m 
[Utvid]99.
Mari Mørkedal Torske
Molde SLK
Mari Mørkedal Torske37,15
445p
06.04.2024
50m Bryst
Molde SLK200650m Bryst37,1544506.04.202425m 
[Utvid]1010.
Eiril Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Eiril Bjørdal Forås1.06,56
430p
06.04.2024
100m Fri
Aalesunds SLK2009100m Fri1.06,5643006.04.202425m 
[Utvid]1111.
Erik Gundersen
Nordvest SK
Erik Gundersen33,16
425p
06.04.2024
50m Bryst
Nordvest SK200650m Bryst33,1642506.04.202425m 
[Utvid]1212.
Øyvind Nyhus
Molde SLK
Øyvind Nyhus33,26
422p
06.04.2024
50m Bryst
Molde SLK196950m Bryst33,2642206.04.202425m 
[Utvid]1313.
Ann Helena Bøyum-Folkeseth
Molde SLK
Ann Helena Bøyum-Folkeseth1.23,30
419p
06.04.2024
100m Bryst
Molde SLK2005100m Bryst1.23,3041906.04.202425m 
[Utvid]1414.
Eiril Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Eiril Bjørdal Forås30,77
413p
06.04.2024
50m Fri
Aalesunds SLK200950m Fri30,7741306.04.202425m 
[Utvid]1515.
Mari Mørkedal Torske
Molde SLK
Mari Mørkedal Torske34,07
407p
06.04.2024
50m Rygg
Molde SLK200650m Rygg34,0740706.04.202425m 
[Utvid]1616.
Eiril Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Eiril Bjørdal Forås2.28,89
406p
06.04.2024
200m Fri
Aalesunds SLK2009200m Fri2.28,8940606.04.202425m 
[Utvid]1717.
Felix Holm
Kristiansund SK
Felix Holm29,44
403p
06.04.2024
50m Butterfly
Kristiansund SK201050m Butterfly29,4440306.04.202425m 
[Utvid]1818.
Øyvind Nyhus
Molde SLK
Øyvind Nyhus29,49
401p
06.04.2024
50m Butterfly
Molde SLK196950m Butterfly29,4940106.04.202425m 
[Utvid]1919.
Øyvind Nyhus
Molde SLK
Øyvind Nyhus1.15,02
400p
06.04.2024
100m Bryst
Molde SLK1969100m Bryst1.15,0240006.04.202425m 
[Utvid]2020.
Magnus Sørflaten
Molde SLK
Magnus Sørflaten27,47
395p
06.04.2024
50m Fri
Molde SLK200750m Fri27,4739506.04.202425m 
[Utvid]2121.
Thordar Bergh Skeide
Kristiansund SK
Thordar Bergh Skeide29,68
393p
06.04.2024
50m Butterfly
Kristiansund SK200850m Butterfly29,6839306.04.202425m 
[Utvid]2121.
Eiril Bjørdal Forås
Aalesunds SLK
Eiril Bjørdal Forås33,28
393p
06.04.2024
50m Butterfly
Aalesunds SLK200950m Butterfly33,2839306.04.202425m 
[Utvid]2323.
Martine Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Martine Norvoll Bjørnevik1.09,31
381p
06.04.2024
100m Fri
Aalesunds SLK2009100m Fri1.09,3138106.04.202425m 
[Utvid]2424.
Martine Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Martine Norvoll Bjørnevik31,64
380p
06.04.2024
50m Fri
Aalesunds SLK200950m Fri31,6438006.04.202425m 
[Utvid]2424.
Ann Helena Bøyum-Folkeseth
Molde SLK
Ann Helena Bøyum-Folkeseth39,15
380p
06.04.2024
50m Bryst
Molde SLK200550m Bryst39,1538006.04.202425m 
[Utvid]2626.
Michael Bayam Sylte
Molde SLK
Michael Bayam Sylte1.08,06
379p
06.04.2024
100m Individuell medley
Molde SLK2007100m Individuell medley1.08,0637906.04.202425m 
[Utvid]2727.
Magnus Sørflaten
Molde SLK
Magnus Sørflaten34,52
377p
06.04.2024
50m Bryst
Molde SLK200750m Bryst34,5237706.04.202425m 
[Utvid]2828.
Jonas Gils
Kristiansund SK
Jonas Gils27,91
376p
06.04.2024
50m Fri
Kristiansund SK200550m Fri27,9137606.04.202425m 
[Utvid]2929.
Magnus Sørflaten
Molde SLK
Magnus Sørflaten30,19
373p
06.04.2024
50m Butterfly
Molde SLK200750m Butterfly30,1937306.04.202425m 
[Utvid]3030.
Are Kragset Krokå
Aalesunds SLK
Are Kragset Krokå28,19
365p
06.04.2024
50m Fri
Aalesunds SLK200750m Fri28,1936506.04.202425m 
[Utvid]3030.
Magnus Sørflaten
Molde SLK
Magnus Sørflaten1.17,35
365p
06.04.2024
100m Bryst
Molde SLK2007100m Bryst1.17,3536506.04.202425m 
[Utvid]3232.
Magnus Sørflaten
Molde SLK
Magnus Sørflaten1.02,80
364p
06.04.2024
100m Fri
Molde SLK2007100m Fri1.02,8036406.04.202425m 
[Utvid]3333.
Oda Linea Bøyum-Folkeseth
Molde SLK
Oda Linea Bøyum-Folkeseth32,20
361p
06.04.2024
50m Fri
Molde SLK200750m Fri32,2036106.04.202425m 
[Utvid]3434.
Elias Vonheim Ristesund
Aalesunds SLK
Elias Vonheim Ristesund4.58,34
360p
06.04.2024
400m Fri
Aalesunds SLK2010400m Fri4.58,3436006.04.202425m 
[Utvid]3535.
Jonas Gils
Kristiansund SK
Jonas Gils1.03,13
358p
06.04.2024
100m Fri
Kristiansund SK2005100m Fri1.03,1335806.04.202425m 
[Utvid]3636.
Aron Fu Hjelvik
Aalesunds SLK
Aron Fu Hjelvik28,41
357p
06.04.2024
50m Fri
Aalesunds SLK200850m Fri28,4135706.04.202425m 
[Utvid]3636.
Elias Vonheim Ristesund
Aalesunds SLK
Elias Vonheim Ristesund1.03,18
357p
06.04.2024
100m Fri
Aalesunds SLK2010100m Fri1.03,1835706.04.202425m 
[Utvid]3636.
Are Kragset Krokå
Aalesunds SLK
Are Kragset Krokå1.08,08
357p
06.04.2024
100m Rygg
Aalesunds SLK2007100m Rygg1.08,0835706.04.202425m 
[Utvid]3939.
Lavrans Melkild
Sunndal SLK
Lavrans Melkild30,73
354p
06.04.2024
50m Butterfly
Sunndal SLK200850m Butterfly30,7335406.04.202425m 
[Utvid]4040.
Andrine Indbjør Mordal
Molde SLK
Andrine Indbjør Mordal1.11,04
353p
06.04.2024
100m Fri
Molde SLK2009100m Fri1.11,0435306.04.202425m 
[Utvid]4141.
Thordar Bergh Skeide
Kristiansund SK
Thordar Bergh Skeide28,60
350p
06.04.2024
50m Fri
Kristiansund SK200850m Fri28,6035006.04.202425m 
[Utvid]4242.
Lilja Matea Bøyum-Folkeseth
Molde SLK
Lilja Matea Bøyum-Folkeseth5.30,34
343p
06.04.2024
400m Fri
Molde SLK2009400m Fri5.30,3434306.04.202425m 
[Utvid]4343.
Elias Vonheim Ristesund
Aalesunds SLK
Elias Vonheim Ristesund2.22,14
341p
06.04.2024
200m Fri
Aalesunds SLK2010200m Fri2.22,1434106.04.202425m 
[Utvid]4444.
Lilja Matea Bøyum-Folkeseth
Molde SLK
Lilja Matea Bøyum-Folkeseth1.29,52
338p
06.04.2024
100m Bryst
Molde SLK2009100m Bryst1.29,5233806.04.202425m 
[Utvid]4545.
Lilja Matea Bøyum-Folkeseth
Molde SLK
Lilja Matea Bøyum-Folkeseth32,95
337p
06.04.2024
50m Fri
Molde SLK200950m Fri32,9533706.04.202425m 
[Utvid]4646.
Adam Hoseth
Kristiansund SK
Adam Hoseth28,98
336p
06.04.2024
50m Fri
Kristiansund SK201050m Fri28,9833606.04.202425m 
[Utvid]4747.
Are Kragset Krokå
Aalesunds SLK
Are Kragset Krokå1.19,68
333p
06.04.2024
100m Bryst
Aalesunds SLK2007100m Bryst1.19,6833306.04.202425m 
[Utvid]4848.
Are Kragset Krokå
Aalesunds SLK
Are Kragset Krokå31,44
331p
06.04.2024
50m Butterfly
Aalesunds SLK200750m Butterfly31,4433106.04.202425m 
[Utvid]4848.
Mari Mørkedal Torske
Molde SLK
Mari Mørkedal Torske2.52,85
331p
06.04.2024
200m Butterfly
Molde SLK2006200m Butterfly2.52,8533106.04.202425m 
[Utvid]5050.
Are Kragset Krokå
Aalesunds SLK
Are Kragset Krokå32,02
329p
06.04.2024
50m Rygg
Aalesunds SLK200750m Rygg32,0232906.04.202425m 
[Utvid]5050.
Oda Linea Bøyum-Folkeseth
Molde SLK
Oda Linea Bøyum-Folkeseth36,57
329p
06.04.2024
50m Rygg
Molde SLK200750m Rygg36,5732906.04.202425m 
[Utvid]5252.
Andrine Indbjør Mordal
Molde SLK
Andrine Indbjør Mordal41,12
328p
06.04.2024
50m Bryst
Molde SLK200950m Bryst41,1232806.04.202425m 
[Utvid]5353.
Martine Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Martine Norvoll Bjørnevik36,67
326p
06.04.2024
50m Rygg
Aalesunds SLK200950m Rygg36,6732606.04.202425m 
[Utvid]5454.
Lavrans Melkild
Sunndal SLK
Lavrans Melkild29,30
325p
06.04.2024
50m Fri
Sunndal SLK200850m Fri29,3032506.04.202425m 
[Utvid]5555.
Ella Iben French
Kristiansund SK
Ella Iben French1.30,76
324p
06.04.2024
100m Bryst
Kristiansund SK2006100m Bryst1.30,7632406.04.202425m 
[Utvid]5656.
Aron Fu Hjelvik
Aalesunds SLK
Aron Fu Hjelvik36,44
320p
06.04.2024
50m Bryst
Aalesunds SLK200850m Bryst36,4432006.04.202425m 
[Utvid]5757.
Martine Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Martine Norvoll Bjørnevik1.20,29
319p
06.04.2024
100m Rygg
Aalesunds SLK2009100m Rygg1.20,2931906.04.202425m 
[Utvid]5858.
Ella Iben French
Kristiansund SK
Ella Iben French1.13,68
317p
06.04.2024
100m Fri
Kristiansund SK2006100m Fri1.13,6831706.04.202425m 
[Utvid]5959.
Marius Solbakken Kleive
Aalesunds SLK
Marius Solbakken Kleive1.05,79
316p
06.04.2024
100m Fri
Aalesunds SLK2009100m Fri1.05,7931606.04.202425m 
[Utvid]5959.
Andrine Indbjør Mordal
Molde SLK
Andrine Indbjør Mordal1.31,47
316p
06.04.2024
100m Bryst
Molde SLK2009100m Bryst1.31,4731606.04.202425m 
[Utvid]6161.
Ann Helena Bøyum-Folkeseth
Molde SLK
Ann Helena Bøyum-Folkeseth35,82
315p
06.04.2024
50m Butterfly
Molde SLK200550m Butterfly35,8231506.04.202425m 
[Utvid]6262.
Lilja Matea Bøyum-Folkeseth
Molde SLK
Lilja Matea Bøyum-Folkeseth41,77
313p
06.04.2024
50m Bryst
Molde SLK200950m Bryst41,7731306.04.202425m 
[Utvid]6363.
Marius Solbakken Kleive
Aalesunds SLK
Marius Solbakken Kleive29,72
312p
06.04.2024
50m Fri
Aalesunds SLK200950m Fri29,7231206.04.202425m 
[Utvid]6464.
Hannah Frantsvåg Berntzen
Kristiansund SK
Hannah Frantsvåg Berntzen41,91
310p
06.04.2024
50m Bryst
Kristiansund SK201150m Bryst41,9131006.04.202425m 
[Utvid]6565.
Thordar Bergh Skeide
Kristiansund SK
Thordar Bergh Skeide1.11,47
309p
06.04.2024
100m Rygg
Kristiansund SK2008100m Rygg1.11,4730906.04.202425m 
[Utvid]6666.
Eirik Sandsmark
Aalesunds SLK
Eirik Sandsmark29,83
308p
06.04.2024
50m Fri
Aalesunds SLK200950m Fri29,8330806.04.202425m 
[Utvid]6767.
Aron Fu Hjelvik
Aalesunds SLK
Aron Fu Hjelvik1.12,99
307p
06.04.2024
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2008100m Individuell medley1.12,9930706.04.202425m 
[Utvid]6868.
Emilie Arnøy
Kristiansund SK
Emilie Arnøy34,00
306p
06.04.2024
50m Fri
Kristiansund SK201050m Fri34,0030606.04.202425m 
[Utvid]6868.
Ann Helena Bøyum-Folkeseth
Molde SLK
Ann Helena Bøyum-Folkeseth2.57,39
306p
06.04.2024
200m Butterfly
Molde SLK2005200m Butterfly2.57,3930606.04.202425m 
[Utvid]7070.
Andrea Haga Vik
Aalesunds SLK
Andrea Haga Vik1.14,68
304p
06.04.2024
100m Fri
Aalesunds SLK2007100m Fri1.14,6830406.04.202425m 
[Utvid]7070.
Magnus Sørflaten
Molde SLK
Magnus Sørflaten2.38,81
304p
06.04.2024
200m Butterfly
Molde SLK2007200m Butterfly2.38,8130406.04.202425m 
[Utvid]7272.
Oda Linea Bøyum-Folkeseth
Molde SLK
Oda Linea Bøyum-Folkeseth1.21,78
302p
06.04.2024
100m Rygg
Molde SLK2007100m Rygg1.21,7830206.04.202425m 
[Utvid]7272.
Aron Fu Hjelvik
Aalesunds SLK
Aron Fu Hjelvik1.22,39
302p
06.04.2024
100m Bryst
Aalesunds SLK2008100m Bryst1.22,3930206.04.202425m 
[Utvid]7474.
Lavrans Melkild
Sunndal SLK
Lavrans Melkild37,21
301p
06.04.2024
50m Bryst
Sunndal SLK200850m Bryst37,2130106.04.202425m 
[Utvid]7575.
Eirik Sandsmark
Aalesunds SLK
Eirik Sandsmark1.07,16
297p
06.04.2024
100m Fri
Aalesunds SLK2009100m Fri1.07,1629706.04.202425m 
[Utvid]7575.
Andrea Haga Vik
Aalesunds SLK
Andrea Haga Vik1.24,69
297p
06.04.2024
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2007100m Individuell medley1.24,6929706.04.202425m 
[Utvid]7777.
Jonas Gils
Kristiansund SK
Jonas Gils32,62
296p
06.04.2024
50m Butterfly
Kristiansund SK200550m Butterfly32,6229606.04.202425m 
[Utvid]7777.
Thordar Bergh Skeide
Kristiansund SK
Thordar Bergh Skeide1.22,87
296p
06.04.2024
100m Bryst
Kristiansund SK2008100m Bryst1.22,8729606.04.202425m 
[Utvid]7979.
Aksel Mørkedal Torske
Molde SLK
Aksel Mørkedal Torske1.07,40
294p
06.04.2024
100m Fri
Molde SLK2011100m Fri1.07,4029406.04.202425m 
[Utvid]8080.
Thea Eomilie Otnes Varhaugvik
Kristiansund SK
Thea Eomilie Otnes Varhaugvik1.15,71
292p
06.04.2024
100m Fri
Kristiansund SK2010100m Fri1.15,7129206.04.202425m 
[Utvid]8080.
Andrea Haga Vik
Aalesunds SLK
Andrea Haga Vik2.46,13
292p
06.04.2024
200m Fri
Aalesunds SLK2007200m Fri2.46,1329206.04.202425m 
[Utvid]8282.
Aksel Mørkedal Torske
Molde SLK
Aksel Mørkedal Torske2.30,42
288p
06.04.2024
200m Fri
Molde SLK2011200m Fri2.30,4228806.04.202425m 
[Utvid]8383.
Martine Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Martine Norvoll Bjørnevik1.25,65
287p
06.04.2024
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2009100m Individuell medley1.25,6528706.04.202425m 
[Utvid]8383.
Inga Marie Remen
Molde SLK
Inga Marie Remen5.50,58
287p
06.04.2024
400m Fri
Molde SLK2009400m Fri5.50,5828706.04.202425m 
[Utvid]8585.
Ella Iben French
Kristiansund SK
Ella Iben French34,80
286p
06.04.2024
50m Fri
Kristiansund SK200650m Fri34,8028606.04.202425m 
[Utvid]8686.
Tore Dahl Hauglum
Sunndal SLK
Tore Dahl Hauglum30,67
284p
06.04.2024
50m Fri
Sunndal SLK200850m Fri30,6728406.04.202425m 
[Utvid]8787.
Aksel Mørkedal Torske
Molde SLK
Aksel Mørkedal Torske30,74
282p
06.04.2024
50m Fri
Molde SLK201150m Fri30,7428206.04.202425m 
[Utvid]8888.
Aksel Mørkedal Torske
Molde SLK
Aksel Mørkedal Torske33,28
279p
06.04.2024
50m Butterfly
Molde SLK201150m Butterfly33,2827906.04.202425m 
[Utvid]8989.
Oda Linea Bøyum-Folkeseth
Molde SLK
Oda Linea Bøyum-Folkeseth43,44
278p
06.04.2024
50m Bryst
Molde SLK200750m Bryst43,4427806.04.202425m 
[Utvid]9090.
Mari Melkild
Sunndal SLK
Mari Melkild1.24,53
273p
06.04.2024
100m Rygg
Sunndal SLK2011100m Rygg1.24,5327306.04.202425m 
[Utvid]9191.
Saga Krekvik Sønstabø
Molde SLK
Saga Krekvik Sønstabø43,78
272p
06.04.2024
50m Bryst
Molde SLK201250m Bryst43,7827206.04.202425m 
[Utvid]9191.
Saga Krekvik Sønstabø
Molde SLK
Saga Krekvik Sønstabø1.36,20
272p
06.04.2024
100m Bryst
Molde SLK2012100m Bryst1.36,2027206.04.202425m 
[Utvid]9393.
Mari Melkild
Sunndal SLK
Mari Melkild39,34
264p
06.04.2024
50m Rygg
Sunndal SLK201150m Rygg39,3426406.04.202425m 
[Utvid]9393.
Aksel Mørkedal Torske
Molde SLK
Aksel Mørkedal Torske1.26,07
264p
06.04.2024
100m Bryst
Molde SLK2011100m Bryst1.26,0726406.04.202425m 
[Utvid]9595.
Tore Dahl Hauglum
Sunndal SLK
Tore Dahl Hauglum1.10,02
262p
06.04.2024
100m Fri
Sunndal SLK2008100m Fri1.10,0226206.04.202425m 
[Utvid]9595.
Elise Melkild
Sunndal SLK
Elise Melkild1.25,68
262p
06.04.2024
100m Rygg
Sunndal SLK2011100m Rygg1.25,6826206.04.202425m 
[Utvid]9797.
Elise Melkild
Sunndal SLK
Elise Melkild38,28
258p
06.04.2024
50m Butterfly
Sunndal SLK201150m Butterfly38,2825806.04.202425m 
[Utvid]9898.
Hannah Frantsvåg Berntzen
Kristiansund SK
Hannah Frantsvåg Berntzen1.38,19
256p
06.04.2024
100m Bryst
Kristiansund SK2011100m Bryst1.38,1925606.04.202425m 
[Utvid]9999.
Eirik Sandsmark
Aalesunds SLK
Eirik Sandsmark1.17,73
254p
06.04.2024
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2009100m Individuell medley1.17,7325406.04.202425m 
[Utvid]100100.
Inga Marie Remen
Molde SLK
Inga Marie Remen40,00
251p
06.04.2024
50m Rygg
Molde SLK200950m Rygg40,0025106.04.202425m 
Side 1 av 4 (350 rader)< Forrige1234Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.