Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Lambadalekene
Stevne
Stevnenavn:
Lambadalekene
Fra dato:
06.04.2024
Til dato:
07.04.2024
NSF Stevne Id:
0000048271
Arrangørnavn:
Lambertseter SK
Stevnested:
Lambertseter
Bassengnavn:
Lambertseter bad
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
20.03.2024
Kvalperiode start:
21.03.2023
Kvalperiode slutt:
20.03.2024
Påmeldingsansv.:
Jan Gulbrandsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
99023023
Arrangementsleder
Navn:
Siw Hauger
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90970988
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Lambertseter SK
Helene Kjeldsen Gonzalez2.05,68
676p
07.04.2024
200m Fri
Lambertseter SK2005200m Fri2.05,6867607.04.202425m 
[Utvid]22.
Timon Alexander Øverby
Lambertseter SK
Timon Alexander Øverby1.54,93
646p
07.04.2024
200m Fri
Lambertseter SK2005200m Fri1.54,9364607.04.202425m 
[Utvid]33.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche28,32
638p
06.04.2024
50m Butterfly
Lambertseter SK200550m Butterfly28,3263806.04.202425m 
[Utvid]44.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth1.55,79
632p
07.04.2024
200m Fri
Lambertseter SK2007200m Fri1.55,7963207.04.202425m 
[Utvid]55.
Sander Nordsveen
Lambertseter SK
Sander Nordsveen25,40
627p
06.04.2024
50m Butterfly
Lambertseter SK200850m Butterfly25,4062706.04.202425m 
[Utvid]66.
Timon Alexander Øverby
Lambertseter SK
Timon Alexander Øverby2.08,10
626p
06.04.2024
200m Individuell medley
Lambertseter SK2005200m Individuell medley2.08,1062606.04.202425m 
[Utvid]77.
Linnea Lauritzen
Lambertseter SK
Linnea Lauritzen2.09,30
620p
07.04.2024
200m Fri
Lambertseter SK2008200m Fri2.09,3062007.04.202425m 
[Utvid]88.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche1.13,40
613p
07.04.2024
100m Bryst
Lambertseter SK2005100m Bryst1.13,4061307.04.202425m 
[Utvid]99.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth52,85
610p
06.04.2024
100m Fri
Lambertseter SK2007100m Fri52,8561006.04.202425m 
[Utvid]1010.
Lucas Canister
Lambertseter SK
Lucas Canister16.40,57
606p
07.04.2024
1500m Fri
Lambertseter SK20091500m Fri16.40,5760607.04.202425m 
[Utvid]1111.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Lambertseter SK
Helene Kjeldsen Gonzalez59,61
599p
06.04.2024
100m Fri
Lambertseter SK2005100m Fri59,6159906.04.202425m 
[Utvid]1212.
Lucas Canister
Lambertseter SK
Lucas Canister8.47,87
592p
07.04.2024
800m Fri
Lambertseter SK2009800m Fri8.47,8759207.04.202425mD
[Utvid]1313.
Katinka Mari Svenning
Bærumsvømmerne
Katinka Mari Svenning59,93
589p
06.04.2024
100m Fri
Bærumsvømmerne2009100m Fri59,9358906.04.202425m 
[Utvid]1414.
Malene Johanne Høgberg
Lambertseter SK
Malene Johanne Høgberg2.11,63
588p
07.04.2024
200m Fri
Lambertseter SK2003200m Fri2.11,6358807.04.202425m 
[Utvid]1515.
Luca Elvira Olsen
Drammen SK
Luca Elvira Olsen2.12,51
576p
07.04.2024
200m Fri
Drammen SK2006200m Fri2.12,5157607.04.202425m 
[Utvid]1616.
Linnea Lauritzen
Lambertseter SK
Linnea Lauritzen1.00,50
572p
06.04.2024
100m Fri
Lambertseter SK2008100m Fri1.00,5057206.04.202425m 
[Utvid]1616.
Malene Johanne Høgberg
Lambertseter SK
Malene Johanne Høgberg1.00,53
572p
06.04.2024
100m Fri
Lambertseter SK2003100m Fri1.00,5357206.04.202425m 
[Utvid]1818.
Ingeborg Marie Smehaug
Lambertseter SK
Ingeborg Marie Smehaug2.13,27
567p
07.04.2024
200m Fri
Lambertseter SK2007200m Fri2.13,2756707.04.202425m 
[Utvid]1919.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche34,28
566p
07.04.2024
50m Bryst
Lambertseter SK200550m Bryst34,2856607.04.202425mD
[Utvid]2020.
Malene Johanne Høgberg
Lambertseter SK
Malene Johanne Høgberg27,73
565p
06.04.2024
50m Fri
Lambertseter SK200350m Fri27,7356506.04.202425m 
[Utvid]2121.
Eilif Bouquet
SK Speed
Eilif Bouquet54,27
564p
06.04.2024
100m Fri
SK Speed2006100m Fri54,2756406.04.202425m 
[Utvid]2222.
Luca Elvira Olsen
Drammen SK
Luca Elvira Olsen1.00,84
563p
06.04.2024
100m Fri
Drammen SK2006100m Fri1.00,8456306.04.202425m 
[Utvid]2323.
Katinka Mari Svenning
Bærumsvømmerne
Katinka Mari Svenning2.13,82
560p
07.04.2024
200m Fri
Bærumsvømmerne2009200m Fri2.13,8256007.04.202425m 
[Utvid]2424.
Kasper Mathiesen Laskemoen
Lambertseter SK
Kasper Mathiesen Laskemoen24,51
556p
06.04.2024
50m Fri
Lambertseter SK200450m Fri24,5155606.04.202425m 
[Utvid]2424.
Sebastian Ramirez Knevelsrud
Lambertseter SK
Sebastian Ramirez Knevelsrud54,50
556p
06.04.2024
100m Fri
Lambertseter SK2004100m Fri54,5055606.04.202425m 
[Utvid]2424.
Viktor Auno
Lambertseter SK
Viktor Auno8.59,12
556p
07.04.2024
800m Fri
Lambertseter SK2007800m Fri8.59,1255607.04.202425mD
[Utvid]2727.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Lambertseter SK
Helene Kjeldsen Gonzalez1.01,33
550p
07.04.2024
100m Fri
Lambertseter SK2005100m Fri1.01,3355007.04.202425mD
[Utvid]2828.
Helena Kummen
Lambertseter SK
Helena Kummen2.14,88
547p
07.04.2024
200m Fri
Lambertseter SK2009200m Fri2.14,8854707.04.202425m 
[Utvid]2929.
Lucas Canister
Lambertseter SK
Lucas Canister4.19,66
546p
07.04.2024
400m Fri
Lambertseter SK2009400m Fri4.19,6654607.04.202425mD
[Utvid]3030.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Lambertseter SK
Helene Kjeldsen Gonzalez28,07
545p
06.04.2024
50m Fri
Lambertseter SK200550m Fri28,0754506.04.202425m 
[Utvid]3030.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli1.16,33
545p
07.04.2024
100m Bryst
Lambertseter SK2005100m Bryst1.16,3354507.04.202425m 
[Utvid]3232.
Oliver Lucas Arntzen Arnedal
Lambertseter SK
Oliver Lucas Arntzen Arnedal26,68
541p
06.04.2024
50m Butterfly
Lambertseter SK200750m Butterfly26,6854106.04.202425m 
[Utvid]3333.
Andreas Theodorou
Lambertseter SK
Andreas Theodorou2.14,61
540p
06.04.2024
200m Individuell medley
Lambertseter SK2007200m Individuell medley2.14,6154006.04.202425m 
[Utvid]3434.
Sander Nordsveen
Lambertseter SK
Sander Nordsveen27,17
538p
07.04.2024
50m Rygg
Lambertseter SK200850m Rygg27,1753807.04.202425m 
[Utvid]3434.
Ingeborg Marie Smehaug
Lambertseter SK
Ingeborg Marie Smehaug29,96
538p
06.04.2024
50m Butterfly
Lambertseter SK200750m Butterfly29,9653806.04.202425m 
[Utvid]3636.
Anders Falnes Olsen
Lambertseter SK
Anders Falnes Olsen2.02,23
537p
07.04.2024
200m Fri
Lambertseter SK2007200m Fri2.02,2353707.04.202425m 
[Utvid]3737.
Erle Yr Kullerud
Bærumsvømmerne
Erle Yr Kullerud1.16,73
536p
07.04.2024
100m Bryst
Bærumsvømmerne2009100m Bryst1.16,7353607.04.202425m 
[Utvid]3838.
Sander Nordsveen
Lambertseter SK
Sander Nordsveen24,87
532p
06.04.2024
50m Fri
Lambertseter SK200850m Fri24,8753206.04.202425m 
[Utvid]3838.
Elise Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Elise Matoe Singsaas2.16,08
532p
07.04.2024
200m Fri
Lambertseter SK2010200m Fri2.16,0853207.04.202425m 
[Utvid]4040.
Timon Alexander Øverby
Lambertseter SK
Timon Alexander Øverby24,89
531p
06.04.2024
50m Fri
Lambertseter SK200550m Fri24,8953106.04.202425m 
[Utvid]4040.
Erle Yr Kullerud
Bærumsvømmerne
Erle Yr Kullerud28,31
531p
06.04.2024
50m Fri
Bærumsvømmerne200950m Fri28,3153106.04.202425m 
[Utvid]4242.
Luca Elvira Olsen
Drammen SK
Luca Elvira Olsen28,35
529p
06.04.2024
50m Fri
Drammen SK200650m Fri28,3552906.04.202425m 
[Utvid]4242.
Malene Johanne Høgberg
Lambertseter SK
Malene Johanne Høgberg30,13
529p
06.04.2024
50m Butterfly
Lambertseter SK200350m Butterfly30,1352906.04.202425m 
[Utvid]4242.
Sebastian Ramirez Knevelsrud
Lambertseter SK
Sebastian Ramirez Knevelsrud2.02,86
529p
07.04.2024
200m Fri
Lambertseter SK2004200m Fri2.02,8652907.04.202425m 
[Utvid]4545.
Rokas Vaison
Lambertseter SK
Rokas Vaison26,93
526p
06.04.2024
50m Butterfly
Lambertseter SK200650m Butterfly26,9352606.04.202425m 
[Utvid]4646.
Karsten Hernæss
Lambertseter SK
Karsten Hernæss25,00
524p
06.04.2024
50m Fri
Lambertseter SK200450m Fri25,0052406.04.202425m 
[Utvid]4646.
Rokas Vaison
Lambertseter SK
Rokas Vaison2.15,94
524p
06.04.2024
200m Individuell medley
Lambertseter SK2006200m Individuell medley2.15,9452406.04.202425m 
[Utvid]4848.
Erle Yr Kullerud
Bærumsvømmerne
Erle Yr Kullerud2.17,02
521p
07.04.2024
200m Fri
Bærumsvømmerne2009200m Fri2.17,0252107.04.202425m 
[Utvid]4949.
Viktor Auno
Lambertseter SK
Viktor Auno4.24,08
519p
07.04.2024
400m Fri
Lambertseter SK2007400m Fri4.24,0851907.04.202425mD
[Utvid]5050.
Ingeborg Marie Smehaug
Lambertseter SK
Ingeborg Marie Smehaug1.02,56
518p
06.04.2024
100m Fri
Lambertseter SK2007100m Fri1.02,5651806.04.202425m 
[Utvid]5050.
Linnea Lauritzen
Lambertseter SK
Linnea Lauritzen1.02,56
518p
07.04.2024
100m Fri
Lambertseter SK2008100m Fri1.02,5651807.04.202425mD
[Utvid]5252.
Timon Alexander Øverby
Lambertseter SK
Timon Alexander Øverby27,09
517p
06.04.2024
50m Butterfly
Lambertseter SK200550m Butterfly27,0951706.04.202425mD
[Utvid]5252.
Celina Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Celina Lyamouri Flesche1.02,59
517p
06.04.2024
100m Fri
Lambertseter SK2008100m Fri1.02,5951706.04.202425m 
[Utvid]5454.
Rokas Vaison
Lambertseter SK
Rokas Vaison2.13,17
516p
07.04.2024
200m Butterfly
Lambertseter SK2006200m Butterfly2.13,1751607.04.202425m 
[Utvid]5454.
Sara Mathiesen Laskemoen
Lambertseter SK
Sara Mathiesen Laskemoen2.17,47
516p
07.04.2024
200m Fri
Lambertseter SK2007200m Fri2.17,4751607.04.202425m 
[Utvid]5454.
Madeleine Noelle Jensen
Lambertseter SK
Madeleine Noelle Jensen2.17,51
516p
07.04.2024
200m Fri
Lambertseter SK2010200m Fri2.17,5151607.04.202425m 
[Utvid]5757.
Vilma Ringnes Bortne
Lambertseter SK
Vilma Ringnes Bortne1.02,73
514p
06.04.2024
100m Fri
Lambertseter SK2007100m Fri1.02,7351406.04.202425m 
[Utvid]5858.
Alexandros Theodorou
Lambertseter SK
Alexandros Theodorou55,98
513p
06.04.2024
100m Fri
Lambertseter SK2007100m Fri55,9851306.04.202425m 
[Utvid]5959.
Celina Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Celina Lyamouri Flesche2.17,84
512p
07.04.2024
200m Fri
Lambertseter SK2008200m Fri2.17,8451207.04.202425m 
[Utvid]5959.
Viktor Auno
Lambertseter SK
Viktor Auno17.38,36
512p
07.04.2024
1500m Fri
Lambertseter SK20071500m Fri17.38,3651207.04.202425m 
[Utvid]6161.
Oliver Lucas Arntzen Arnedal
Lambertseter SK
Oliver Lucas Arntzen Arnedal56,19
508p
06.04.2024
100m Fri
Lambertseter SK2007100m Fri56,1950806.04.202425m 
[Utvid]6161.
Madeleine Noelle Jensen
Lambertseter SK
Madeleine Noelle Jensen1.02,94
508p
06.04.2024
100m Fri
Lambertseter SK2010100m Fri1.02,9450806.04.202425m 
[Utvid]6161.
Sander Nordsveen
Lambertseter SK
Sander Nordsveen1.09,26
508p
07.04.2024
100m Bryst
Lambertseter SK2008100m Bryst1.09,2650807.04.202425m 
[Utvid]6464.
Elise Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Elise Matoe Singsaas28,74
507p
06.04.2024
50m Fri
Lambertseter SK201050m Fri28,7450706.04.202425m 
[Utvid]6565.
Erle Yr Kullerud
Bærumsvømmerne
Erle Yr Kullerud30,61
505p
06.04.2024
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200950m Butterfly30,6150506.04.202425m 
[Utvid]6565.
Erle Yr Kullerud
Bærumsvømmerne
Erle Yr Kullerud31,69
505p
07.04.2024
50m Rygg
Bærumsvømmerne200950m Rygg31,6950507.04.202425m 
[Utvid]6565.
Maria Hjelleflat Jacobsen
Bærumsvømmerne
Maria Hjelleflat Jacobsen2.18,47
505p
07.04.2024
200m Fri
Bærumsvømmerne2009200m Fri2.18,4750507.04.202425m 
[Utvid]6868.
Sebastian Ramirez Knevelsrud
Lambertseter SK
Sebastian Ramirez Knevelsrud25,32
504p
06.04.2024
50m Fri
Lambertseter SK200450m Fri25,3250406.04.202425m 
[Utvid]6868.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth25,33
504p
06.04.2024
50m Fri
Lambertseter SK200750m Fri25,3350406.04.202425mD
[Utvid]6868.
Eilif Bouquet
SK Speed
Eilif Bouquet27,32
504p
06.04.2024
50m Butterfly
SK Speed200650m Butterfly27,3250406.04.202425m 
[Utvid]7171.
Elise Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Elise Matoe Singsaas1.03,18
503p
06.04.2024
100m Fri
Lambertseter SK2010100m Fri1.03,1850306.04.202425m 
[Utvid]7171.
Victoria Elise Nygaard Sørensen
Kongstensvømmerne
Victoria Elise Nygaard Sørensen2.33,13
503p
06.04.2024
200m Individuell medley
Kongstensvømmerne2009200m Individuell medley2.33,1350306.04.202425m 
[Utvid]7171.
Eilif Bouquet
SK Speed
Eilif Bouquet4.55,16
503p
07.04.2024
400m Individuell medley
SK Speed2006400m Individuell medley4.55,1650307.04.202425m 
[Utvid]7474.
Vilma Ringnes Bortne
Lambertseter SK
Vilma Ringnes Bortne28,84
502p
06.04.2024
50m Fri
Lambertseter SK200750m Fri28,8450206.04.202425m 
[Utvid]7474.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth1.00,78
502p
06.04.2024
100m Rygg
Lambertseter SK2007100m Rygg1.00,7850206.04.202425m 
[Utvid]7676.
Sara Mathiesen Laskemoen
Lambertseter SK
Sara Mathiesen Laskemoen1.03,25
501p
06.04.2024
100m Fri
Lambertseter SK2007100m Fri1.03,2550106.04.202425m 
[Utvid]7777.
Victoria Elise Nygaard Sørensen
Kongstensvømmerne
Victoria Elise Nygaard Sørensen5.26,04
500p
07.04.2024
400m Individuell medley
Kongstensvømmerne2009400m Individuell medley5.26,0450007.04.202425m 
[Utvid]7878.
Linnea Lauritzen
Lambertseter SK
Linnea Lauritzen28,91
498p
06.04.2024
50m Fri
Lambertseter SK200850m Fri28,9149806.04.202425mD
[Utvid]7979.
Victoria Elise Nygaard Sørensen
Kongstensvømmerne
Victoria Elise Nygaard Sørensen2.19,29
496p
07.04.2024
200m Fri
Kongstensvømmerne2009200m Fri2.19,2949607.04.202425m 
[Utvid]8080.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth27,96
494p
07.04.2024
50m Rygg
Lambertseter SK200750m Rygg27,9649407.04.202425m 
[Utvid]8080.
Teo Østby
Lambertseter SK
Teo Østby56,72
494p
06.04.2024
100m Fri
Lambertseter SK2010100m Fri56,7249406.04.202425m 
[Utvid]8080.
Agnes Polenta
Lambertseter SK
Agnes Polenta2.19,46
494p
07.04.2024
200m Fri
Lambertseter SK2009200m Fri2.19,4649407.04.202425m 
[Utvid]8383.
Luca Elvira Olsen
Drammen SK
Luca Elvira Olsen1.03,60
493p
07.04.2024
100m Fri
Drammen SK2006100m Fri1.03,6049307.04.202425mD
[Utvid]8484.
Sara Mathiesen Laskemoen
Lambertseter SK
Sara Mathiesen Laskemoen29,04
492p
06.04.2024
50m Fri
Lambertseter SK200750m Fri29,0449206.04.202425m 
[Utvid]8484.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli35,92
492p
07.04.2024
50m Bryst
Lambertseter SK200550m Bryst35,9249207.04.202425mD
[Utvid]8686.
Julie Kasin Granum
Bærumsvømmerne
Julie Kasin Granum29,05
491p
06.04.2024
50m Fri
Bærumsvømmerne200950m Fri29,0549106.04.202425m 
[Utvid]8686.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Lambertseter SK
Helene Kjeldsen Gonzalez29,06
491p
06.04.2024
50m Fri
Lambertseter SK200550m Fri29,0649106.04.202425mD
[Utvid]8888.
Celina Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Celina Lyamouri Flesche29,08
490p
06.04.2024
50m Fri
Lambertseter SK200850m Fri29,0849006.04.202425m 
[Utvid]8888.
Madeleine Noelle Jensen
Lambertseter SK
Madeleine Noelle Jensen1.19,08
490p
07.04.2024
100m Bryst
Lambertseter SK2010100m Bryst1.19,0849007.04.202425m 
[Utvid]9090.
Sara Mathiesen Laskemoen
Lambertseter SK
Sara Mathiesen Laskemoen30,94
489p
06.04.2024
50m Butterfly
Lambertseter SK200750m Butterfly30,9448906.04.202425m 
[Utvid]9090.
Linnea Lauritzen
Lambertseter SK
Linnea Lauritzen30,94
489p
06.04.2024
50m Butterfly
Lambertseter SK200850m Butterfly30,9448906.04.202425m 
[Utvid]9292.
Bruno Peralta Dreher de Oliveira
Bærumsvømmerne
Bruno Peralta Dreher de Oliveira27,64
487p
06.04.2024
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200850m Butterfly27,6448706.04.202425m 
[Utvid]9292.
Clea Gnanapragasam
Bærumsvømmerne
Clea Gnanapragasam1.19,26
487p
07.04.2024
100m Bryst
Bærumsvømmerne2009100m Bryst1.19,2648707.04.202425m 
[Utvid]9494.
Katinka Mari Svenning
Bærumsvømmerne
Katinka Mari Svenning29,16
486p
06.04.2024
50m Fri
Bærumsvømmerne200950m Fri29,1648606.04.202425mD
[Utvid]9494.
Elise Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Elise Matoe Singsaas1.09,77
486p
06.04.2024
100m Rygg
Lambertseter SK2010100m Rygg1.09,7748606.04.202425m 
[Utvid]9494.
Thea Vivian Røed
Bærumsvømmerne
Thea Vivian Røed19.14,95
486p
06.04.2024
1500m Fri
Bærumsvømmerne20091500m Fri19.14,9548606.04.202425m 
[Utvid]9797.
Timon Alexander Øverby
Lambertseter SK
Timon Alexander Øverby57,04
485p
07.04.2024
100m Fri
Lambertseter SK2005100m Fri57,0448507.04.202425mD
[Utvid]9898.
Ingrid Wium Arneson
Bærumsvømmerne
Ingrid Wium Arneson1.09,90
484p
06.04.2024
100m Rygg
Bærumsvømmerne2008100m Rygg1.09,9048406.04.202425m 
[Utvid]9999.
Malene Johanne Høgberg
Lambertseter SK
Malene Johanne Høgberg29,23
482p
06.04.2024
50m Fri
Lambertseter SK200350m Fri29,2348206.04.202425mD
[Utvid]9999.
Madeleine Noelle Jensen
Lambertseter SK
Madeleine Noelle Jensen29,24
482p
06.04.2024
50m Fri
Lambertseter SK201050m Fri29,2448206.04.202425m 
Side 1 av 25 (2491 rader)< Forrige1234567232425Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.