Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Sandnessprinten
Stevne
Stevnenavn:
Sandnessprinten
Fra dato:
20.04.2024
Til dato:
21.04.2024
NSF Stevne Id:
0000048394
Arrangørnavn:
Sandnes SLK
Stevnested:
Sandnes
Bassengnavn:
Austrått svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
12.04.2024
Kvalperiode start:
13.04.2023
Kvalperiode slutt:
12.04.2024
Påmeldingsansv.:
Erling Brandsæter Asserson
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
46509412
Arrangementsleder
Navn:
Erling Brandsæter Asserson
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
46509412
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes1.00,95
796p
21.04.2024
100m Individuell medley
Stavanger SK2005100m Individuell medley1.00,9579621.04.202425m 
[Utvid]22.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes1.08,30
761p
20.04.2024
100m Bryst
Stavanger SK2005100m Bryst1.08,3076120.04.202425m 
[Utvid]33.
Tobias Moen Olsen
Stavanger SK
Tobias Moen Olsen8.08,25
749p
20.04.2024
800m Fri
Stavanger SK2002800m Fri8.08,2574920.04.202425m 
[Utvid]44.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes28,32
708p
20.04.2024
50m Rygg
Stavanger SK200550m Rygg28,3270820.04.202425m 
[Utvid]55.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes25,79
702p
20.04.2024
50m Fri
Stavanger SK200550m Fri25,7970220.04.202425m 
[Utvid]66.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig2.17,21
700p
20.04.2024
200m Individuell medley
Stavanger SK2005200m Individuell medley2.17,2170020.04.202425m 
[Utvid]77.
Aksel Krüger-Larsen
Stavanger SK
Aksel Krüger-Larsen2.03,65
696p
20.04.2024
200m Individuell medley
Stavanger SK2006200m Individuell medley2.03,6569620.04.202425m 
[Utvid]88.
Aksel Krüger-Larsen
Stavanger SK
Aksel Krüger-Larsen25,01
690p
20.04.2024
50m Rygg
Stavanger SK200650m Rygg25,0169020.04.202425m 
[Utvid]88.
Tobias Moen Olsen
Stavanger SK
Tobias Moen Olsen4.00,15
690p
20.04.2024
400m Fri
Stavanger SK2002400m Fri4.00,1569020.04.202425mD
[Utvid]1010.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes32,19
684p
20.04.2024
50m Bryst
Stavanger SK200550m Bryst32,1968420.04.202425mD
[Utvid]1111.
Aksel Krüger-Larsen
Stavanger SK
Aksel Krüger-Larsen4.01,37
679p
21.04.2024
400m Fri
Stavanger SK2006400m Fri4.01,3767921.04.202425m 
[Utvid]1212.
Mille Christensen Oftedal
Stavanger SK
Mille Christensen Oftedal26,13
675p
20.04.2024
50m Fri
Stavanger SK200750m Fri26,1367520.04.202425m 
[Utvid]1313.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold23,11
663p
20.04.2024
50m Fri
Stavanger SK200250m Fri23,1166320.04.202425mF
[Utvid]1414.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig1.02,00
662p
20.04.2024
100m Butterfly
Stavanger SK2005100m Butterfly1.02,0066220.04.202425m 
[Utvid]1515.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold23,14
661p
20.04.2024
50m Fri
Stavanger SK200250m Fri23,1466120.04.202425m 
[Utvid]1616.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig4.25,70
659p
21.04.2024
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.25,7065921.04.202425m 
[Utvid]1717.
Odin Hildebrandt-Paulin
Bømlo SK
Odin Hildebrandt-Paulin25,08
652p
21.04.2024
50m Butterfly
Bømlo SK200350m Butterfly25,0865221.04.202425m 
[Utvid]1717.
Thomas Småvik
Stavanger SK
Thomas Småvik1.03,73
652p
20.04.2024
100m Bryst
Stavanger SK2006100m Bryst1.03,7365220.04.202425m 
[Utvid]1717.
Emilie Bentzen
Stavanger SK
Emilie Bentzen1.11,91
652p
20.04.2024
100m Bryst
Stavanger SK2007100m Bryst1.11,9165220.04.202425m 
[Utvid]2020.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig26,45
651p
20.04.2024
50m Fri
Stavanger SK200550m Fri26,4565120.04.202425mF
[Utvid]2121.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes58,00
650p
21.04.2024
100m Fri
Stavanger SK2005100m Fri58,0065021.04.202425m 
[Utvid]2121.
Aksel Krüger-Larsen
Stavanger SK
Aksel Krüger-Larsen8.31,63
650p
20.04.2024
800m Fri
Stavanger SK2006800m Fri8.31,6365020.04.202425m 
[Utvid]2323.
Birk Kalvenes Slutås
Stavanger SK
Birk Kalvenes Slutås8.32,05
649p
20.04.2024
800m Fri
Stavanger SK2006800m Fri8.32,0564920.04.202425m 
[Utvid]2424.
Mille Christensen Oftedal
Stavanger SK
Mille Christensen Oftedal58,06
648p
21.04.2024
100m Fri
Stavanger SK2007100m Fri58,0664821.04.202425m 
[Utvid]2525.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig2.21,00
645p
20.04.2024
200m Individuell medley
Stavanger SK2005200m Individuell medley2.21,0064520.04.202425m 
[Utvid]2626.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold23,34
644p
20.04.2024
50m Fri
Stavanger SK200250m Fri23,3464420.04.202425m 
[Utvid]2727.
Mille Christensen Oftedal
Stavanger SK
Mille Christensen Oftedal26,56
643p
20.04.2024
50m Fri
Stavanger SK200750m Fri26,5664320.04.202425m 
[Utvid]2727.
Iben Bøe Vøllestad
Stavanger SK
Iben Bøe Vøllestad28,24
643p
21.04.2024
50m Butterfly
Stavanger SK200650m Butterfly28,2464321.04.202425m 
[Utvid]2929.
Mille Christensen Oftedal
Stavanger SK
Mille Christensen Oftedal1.05,57
640p
21.04.2024
100m Individuell medley
Stavanger SK2007100m Individuell medley1.05,5764021.04.202425m 
[Utvid]3030.
Thomas Wilhelmsen Steen
Stavanger SK
Thomas Wilhelmsen Steen2.19,57
638p
21.04.2024
200m Bryst
Stavanger SK2007200m Bryst2.19,5763821.04.202425m 
[Utvid]3131.
Anne Holmaas Johansen
Stavanger SK
Anne Holmaas Johansen2.21,60
637p
20.04.2024
200m Individuell medley
Stavanger SK2005200m Individuell medley2.21,6063720.04.202425m 
[Utvid]3232.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes1.12,58
634p
20.04.2024
100m Bryst
Stavanger SK2005100m Bryst1.12,5863420.04.202425m 
[Utvid]3333.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold57,39
633p
21.04.2024
100m Individuell medley
Stavanger SK2002100m Individuell medley57,3963321.04.202425m 
[Utvid]3434.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig1.03,04
630p
20.04.2024
100m Butterfly
Stavanger SK2005100m Butterfly1.03,0463020.04.202425m 
[Utvid]3535.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold29,18
625p
21.04.2024
50m Bryst
Stavanger SK200250m Bryst29,1862521.04.202425m 
[Utvid]3636.
Thomas Småvik
Stavanger SK
Thomas Småvik52,50
623p
21.04.2024
100m Fri
Stavanger SK2006100m Fri52,5062321.04.202425m 
[Utvid]3636.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold1.04,70
623p
20.04.2024
100m Bryst
Stavanger SK2002100m Bryst1.04,7062320.04.202425m 
[Utvid]3636.
Birk Kalvenes Slutås
Stavanger SK
Birk Kalvenes Slutås4.08,42
623p
21.04.2024
400m Fri
Stavanger SK2006400m Fri4.08,4262321.04.202425m 
[Utvid]3939.
Iben Bøe Vøllestad
Stavanger SK
Iben Bøe Vøllestad26,87
621p
20.04.2024
50m Fri
Stavanger SK200650m Fri26,8762120.04.202425m 
[Utvid]3939.
Mats Lea Monslaup
Stavanger SK
Mats Lea Monslaup8.39,50
621p
20.04.2024
800m Fri
Stavanger SK2005800m Fri8.39,5062120.04.202425m 
[Utvid]4141.
Tale Børsheim Tønsager
Stavanger SK
Tale Børsheim Tønsager9.19,93
619p
20.04.2024
800m Fri
Stavanger SK2005800m Fri9.19,9361920.04.202425m 
[Utvid]4242.
Anne Holmaas Johansen
Stavanger SK
Anne Holmaas Johansen1.04,42
618p
21.04.2024
100m Rygg
Stavanger SK2005100m Rygg1.04,4261821.04.202425m 
[Utvid]4242.
Anne Holmaas Johansen
Stavanger SK
Anne Holmaas Johansen1.06,32
618p
21.04.2024
100m Individuell medley
Stavanger SK2005100m Individuell medley1.06,3261821.04.202425m 
[Utvid]4444.
Odin Hildebrandt-Paulin
Bømlo SK
Odin Hildebrandt-Paulin23,69
616p
20.04.2024
50m Fri
Bømlo SK200350m Fri23,6961620.04.202425mF
[Utvid]4444.
Mats Lea Monslaup
Stavanger SK
Mats Lea Monslaup4.09,32
616p
21.04.2024
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.09,3261621.04.202425m 
[Utvid]4646.
Odin Hildebrandt-Paulin
Bømlo SK
Odin Hildebrandt-Paulin52,70
615p
21.04.2024
100m Fri
Bømlo SK2003100m Fri52,7061521.04.202425m 
[Utvid]4747.
Aksel Krüger-Larsen
Stavanger SK
Aksel Krüger-Larsen1.56,86
614p
21.04.2024
200m Fri
Stavanger SK2006200m Fri1.56,8661421.04.202425mD
[Utvid]4848.
Tobias Moen Olsen
Stavanger SK
Tobias Moen Olsen1.57,14
610p
20.04.2024
200m Fri
Stavanger SK2002200m Fri1.57,1461020.04.202425mD
[Utvid]4848.
Tale Børsheim Tønsager
Stavanger SK
Tale Børsheim Tønsager4.32,60
610p
21.04.2024
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.32,6061021.04.202425m 
[Utvid]5050.
Karen Knutsen Klepp
Stavanger SK
Karen Knutsen Klepp27,04
609p
20.04.2024
50m Fri
Stavanger SK200850m Fri27,0460920.04.202425mF
[Utvid]5151.
Thomas Småvik
Stavanger SK
Thomas Småvik23,81
607p
20.04.2024
50m Fri
Stavanger SK200650m Fri23,8160720.04.202425mF
[Utvid]5151.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig28,79
607p
20.04.2024
50m Butterfly
Stavanger SK200550m Butterfly28,7960720.04.202425mD
[Utvid]5353.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig2.10,36
605p
21.04.2024
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.10,3660521.04.202425mD
[Utvid]5454.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold29,52
603p
20.04.2024
50m Bryst
Stavanger SK200250m Bryst29,5260320.04.202425mD
[Utvid]5454.
Thomas Småvik
Stavanger SK
Thomas Småvik58,31
603p
21.04.2024
100m Individuell medley
Stavanger SK2006100m Individuell medley58,3160321.04.202425m 
[Utvid]5656.
Ulrik Peter Franz
Stavanger SK
Ulrik Peter Franz25,75
602p
21.04.2024
50m Butterfly
Stavanger SK200550m Butterfly25,7560221.04.202425m 
[Utvid]5656.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes33,59
602p
20.04.2024
50m Bryst
Stavanger SK200550m Bryst33,5960220.04.202425mD
[Utvid]5858.
Thomas Småvik
Stavanger SK
Thomas Småvik1.05,49
601p
20.04.2024
100m Bryst
Stavanger SK2006100m Bryst1.05,4960120.04.202425m 
[Utvid]5959.
Karen Knutsen Klepp
Stavanger SK
Karen Knutsen Klepp4.34,23
600p
21.04.2024
400m Fri
Stavanger SK2008400m Fri4.34,2360021.04.202425m 
[Utvid]6060.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes29,97
598p
20.04.2024
50m Rygg
Stavanger SK200550m Rygg29,9759820.04.202425m 
[Utvid]6060.
Natalie Tveit Gilje
Flekkefjord SK
Natalie Tveit Gilje59,62
598p
21.04.2024
100m Fri
Flekkefjord SK2009100m Fri59,6259821.04.202425m 
[Utvid]6060.
Thomas Wilhelmsen Steen
Stavanger SK
Thomas Wilhelmsen Steen1.05,60
598p
20.04.2024
100m Bryst
Stavanger SK2007100m Bryst1.05,6059820.04.202425m 
[Utvid]6363.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes27,22
597p
20.04.2024
50m Fri
Stavanger SK200550m Fri27,2259720.04.202425m 
[Utvid]6363.
Odin Hildebrandt-Paulin
Bømlo SK
Odin Hildebrandt-Paulin56,73
597p
20.04.2024
100m Butterfly
Bømlo SK2003100m Butterfly56,7359720.04.202425m 
[Utvid]6565.
Aksel Krüger-Larsen
Stavanger SK
Aksel Krüger-Larsen4.12,20
596p
20.04.2024
400m Fri
Stavanger SK2006400m Fri4.12,2059620.04.202425mD
[Utvid]6666.
Iben Bøe Vøllestad
Stavanger SK
Iben Bøe Vøllestad27,25
595p
20.04.2024
50m Fri
Stavanger SK200650m Fri27,2559520.04.202425m 
[Utvid]6666.
Emil Nistad Westermoen
Sandnes SLK
Emil Nistad Westermoen53,31
595p
21.04.2024
100m Fri
Sandnes SLK2008100m Fri53,3159521.04.202425m 
[Utvid]6868.
Anne Holmaas Johansen
Stavanger SK
Anne Holmaas Johansen30,04
593p
20.04.2024
50m Rygg
Stavanger SK200550m Rygg30,0459320.04.202425m 
[Utvid]6969.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-Mönig29,02
592p
20.04.2024
50m Butterfly
Stavanger SK200550m Butterfly29,0259220.04.202425mD
[Utvid]6969.
Thomas Wilhelmsen Steen
Stavanger SK
Thomas Wilhelmsen Steen1.05,80
592p
20.04.2024
100m Bryst
Stavanger SK2007100m Bryst1.05,8059220.04.202425m 
[Utvid]6969.
Birk Kalvenes Slutås
Stavanger SK
Birk Kalvenes Slutås4.12,73
592p
20.04.2024
400m Fri
Stavanger SK2006400m Fri4.12,7359220.04.202425mD
[Utvid]7272.
Karen Knutsen Klepp
Stavanger SK
Karen Knutsen Klepp1.04,41
590p
20.04.2024
100m Butterfly
Stavanger SK2008100m Butterfly1.04,4159020.04.202425m 
[Utvid]7373.
Emilie Bentzen
Stavanger SK
Emilie Bentzen33,84
589p
20.04.2024
50m Bryst
Stavanger SK200750m Bryst33,8458920.04.202425mD
[Utvid]7373.
Emilie Bentzen
Stavanger SK
Emilie Bentzen1.14,37
589p
20.04.2024
100m Bryst
Stavanger SK2007100m Bryst1.14,3758920.04.202425m 
[Utvid]7575.
Morris Franz
Stavanger SK
Morris Franz1.05,98
588p
20.04.2024
100m Bryst
Stavanger SK2004100m Bryst1.05,9858820.04.202425m 
[Utvid]7676.
Thomas Småvik
Stavanger SK
Thomas Småvik57,06
587p
20.04.2024
100m Butterfly
Stavanger SK2006100m Butterfly57,0658720.04.202425m 
[Utvid]7777.
Mathilde Winterstø Egeli
Frisinn SK
Mathilde Winterstø Egeli27,39
586p
20.04.2024
50m Fri
Frisinn SK200750m Fri27,3958620.04.202425m 
[Utvid]7878.
Oda Helen Meling
Stavanger SK
Oda Helen Meling27,41
585p
20.04.2024
50m Fri
Stavanger SK200450m Fri27,4158520.04.202425m 
[Utvid]7878.
Sarina Norzairin Seljeskog
Bømlo SK
Sarina Norzairin Seljeskog1.07,56
585p
21.04.2024
100m Individuell medley
Bømlo SK2009100m Individuell medley1.07,5658521.04.202425m 
[Utvid]8080.
Emilie Bentzen
Stavanger SK
Emilie Bentzen1.04,64
584p
20.04.2024
100m Butterfly
Stavanger SK2007100m Butterfly1.04,6458420.04.202425m 
[Utvid]8181.
Oda Helen Meling
Stavanger SK
Oda Helen Meling30,22
583p
20.04.2024
50m Rygg
Stavanger SK200450m Rygg30,2258320.04.202425m 
[Utvid]8181.
Ulrik Peter Franz
Stavanger SK
Ulrik Peter Franz57,18
583p
20.04.2024
100m Butterfly
Stavanger SK2005100m Butterfly57,1858320.04.202425m 
[Utvid]8383.
Iben Bøe Vøllestad
Stavanger SK
Iben Bøe Vøllestad27,45
582p
20.04.2024
50m Fri
Stavanger SK200650m Fri27,4558220.04.202425mF
[Utvid]8484.
Karen Knutsen Klepp
Stavanger SK
Karen Knutsen Klepp29,22
580p
21.04.2024
50m Butterfly
Stavanger SK200850m Butterfly29,2258021.04.202425m 
[Utvid]8585.
Thomas Småvik
Stavanger SK
Thomas Småvik29,94
578p
20.04.2024
50m Bryst
Stavanger SK200650m Bryst29,9457820.04.202425mD
[Utvid]8585.
Emilie Bentzen
Stavanger SK
Emilie Bentzen1.04,88
578p
20.04.2024
100m Butterfly
Stavanger SK2007100m Butterfly1.04,8857820.04.202425m 
[Utvid]8787.
Sarina Norzairin Seljeskog
Bømlo SK
Sarina Norzairin Seljeskog1.05,92
577p
21.04.2024
100m Rygg
Bømlo SK2009100m Rygg1.05,9257721.04.202425m 
[Utvid]8888.
Aksel Krüger-Larsen
Stavanger SK
Aksel Krüger-Larsen24,22
576p
20.04.2024
50m Fri
Stavanger SK200650m Fri24,2257620.04.202425mF
[Utvid]8989.
Julie Amdal
Sandnes SLK
Julie Amdal27,56
575p
20.04.2024
50m Fri
Sandnes SLK200650m Fri27,5657520.04.202425m 
[Utvid]8989.
Marie Ystrøm Lærdal
Stavanger SK
Marie Ystrøm Lærdal34,11
575p
21.04.2024
50m Bryst
Stavanger SK200650m Bryst34,1157521.04.202425m 
[Utvid]8989.
Tale Børsheim Tønsager
Stavanger SK
Tale Børsheim Tønsager4.38,13
575p
20.04.2024
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.38,1357520.04.202425mD
[Utvid]9292.
Karoline Wilhelmsen Steen
Stavanger SK
Karoline Wilhelmsen Steen9.34,27
574p
20.04.2024
800m Fri
Stavanger SK2005800m Fri9.34,2757420.04.202425m 
[Utvid]9393.
Karen Knutsen Klepp
Stavanger SK
Karen Knutsen Klepp2.12,76
573p
21.04.2024
200m Fri
Stavanger SK2008200m Fri2.12,7657321.04.202425mD
[Utvid]9494.
Oda Helen Meling
Stavanger SK
Oda Helen Meling1.00,55
571p
21.04.2024
100m Fri
Stavanger SK2004100m Fri1.00,5557121.04.202425m 
[Utvid]9595.
Emil Nistad Westermoen
Sandnes SLK
Emil Nistad Westermoen57,60
570p
20.04.2024
100m Butterfly
Sandnes SLK2008100m Butterfly57,6057020.04.202425m 
[Utvid]9696.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes27,66
569p
21.04.2024
50m Fri
Stavanger SK200550m Fri27,6656921.04.202425mD
[Utvid]9696.
Oda Helen Meling
Stavanger SK
Oda Helen Meling27,67
569p
20.04.2024
50m Fri
Stavanger SK200450m Fri27,6756920.04.202425m 
[Utvid]9898.
Kristian Thanawut Khampu Aase
Flekkefjord SK
Kristian Thanawut Khampu Aase24,35
567p
20.04.2024
50m Fri
Flekkefjord SK200850m Fri24,3556720.04.202425m 
[Utvid]9898.
Vetle Sørdal
Stavanger SK
Vetle Sørdal1.06,76
567p
20.04.2024
100m Bryst
Stavanger SK2001100m Bryst1.06,7656720.04.202425m 
[Utvid]100100.
Thomas Wilhelmsen Steen
Stavanger SK
Thomas Wilhelmsen Steen1.06,86
565p
21.04.2024
100m Bryst
Stavanger SK2007100m Bryst1.06,8656521.04.202425mD
Side 1 av 21 (2042 rader)< Forrige1234567192021Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.