Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Stjørdalstoppen 2024
Stevne
Stevnenavn:
Stjørdalstoppen 2024
Fra dato:
06.04.2024
Til dato:
06.04.2024
NSF Stevne Id:
0000048541
Arrangørnavn:
Stjørdals-Blink IL
Stevnested:
Stjørdal
Bassengnavn:
Stjørdal svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
27.03.2024
Kvalperiode start:
28.03.2023
Kvalperiode slutt:
27.03.2024
Påmeldingsansv.:
Karl-Kristian Høiseth
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
95254521
Arrangementsleder
Navn:
Maria Wahl
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91621009
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås31,13
514p
06.04.2024
50m Bryst
Trondhjems SLK200350m Bryst31,1351406.04.202425m 
[Utvid]22.
Kristian Volden
NTNUI-Svømming
Kristian Volden56,77
492p
06.04.2024
100m Fri
NTNUI-Svømming1998100m Fri56,7749206.04.202425m 
[Utvid]33.
Kristian Volden
NTNUI-Svømming
Kristian Volden27,76
480p
06.04.2024
50m Butterfly
NTNUI-Svømming199850m Butterfly27,7648006.04.202425m 
[Utvid]44.
Vilde Fremstad Solseth
Vestbyen Trondheim
Vilde Fremstad Solseth29,48
470p
06.04.2024
50m Fri
Vestbyen Trondheim201050m Fri29,4847006.04.202425m 
[Utvid]55.
Oliver Bergquist-Ulvin
Malvik IL
Oliver Bergquist-Ulvin28,01
468p
06.04.2024
50m Butterfly
Malvik IL200850m Butterfly28,0146806.04.202425mD
[Utvid]66.
Kristian Volden
NTNUI-Svømming
Kristian Volden26,19
456p
06.04.2024
50m Fri
NTNUI-Svømming199850m Fri26,1945606.04.202425m 
[Utvid]77.
Kristian Volden
NTNUI-Svømming
Kristian Volden1.02,31
450p
06.04.2024
100m Butterfly
NTNUI-Svømming1998100m Butterfly1.02,3145006.04.202425m 
[Utvid]77.
Oliver Bergquist-Ulvin
Malvik IL
Oliver Bergquist-Ulvin1.02,35
450p
06.04.2024
100m Butterfly
Malvik IL2008100m Butterfly1.02,3545006.04.202425m 
[Utvid]99.
Kristian Volden
NTNUI-Svømming
Kristian Volden28,39
449p
06.04.2024
50m Butterfly
NTNUI-Svømming199850m Butterfly28,3944906.04.202425mD
[Utvid]1010.
Oliver Bergquist-Ulvin
Malvik IL
Oliver Bergquist-Ulvin59,13
436p
06.04.2024
100m Fri
Malvik IL2008100m Fri59,1343606.04.202425m 
[Utvid]1111.
Jobjørn Wahl
Stjørdals-Blink IL
Jobjørn Wahl26,98
417p
06.04.2024
50m Fri
Stjørdals-Blink IL200750m Fri26,9841706.04.202425m 
[Utvid]1212.
Oliver Bergquist-Ulvin
Malvik IL
Oliver Bergquist-Ulvin29,73
411p
06.04.2024
50m Rygg
Malvik IL200850m Rygg29,7341106.04.202425m 
[Utvid]1313.
Idunn Bell
Vestbyen Trondheim
Idunn Bell1.07,75
408p
06.04.2024
100m Fri
Vestbyen Trondheim2010100m Fri1.07,7540806.04.202425m 
[Utvid]1414.
Oliver Bergquist-Ulvin
Malvik IL
Oliver Bergquist-Ulvin1.05,28
405p
06.04.2024
100m Rygg
Malvik IL2008100m Rygg1.05,2840506.04.202425m 
[Utvid]1515.
Oliver Bergquist-Ulvin
Malvik IL
Oliver Bergquist-Ulvin27,33
401p
06.04.2024
50m Fri
Malvik IL200850m Fri27,3340106.04.202425mF
[Utvid]1515.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås29,49
401p
06.04.2024
50m Butterfly
Trondhjems SLK200350m Butterfly29,4940106.04.202425m 
[Utvid]1717.
Tobias Gunerius Aaen
Malvik IL
Tobias Gunerius Aaen27,39
398p
06.04.2024
50m Fri
Malvik IL200350m Fri27,3939806.04.202425m 
[Utvid]1717.
Kristian Volden
NTNUI-Svømming
Kristian Volden27,40
398p
06.04.2024
50m Fri
NTNUI-Svømming199850m Fri27,4039806.04.202425mD
[Utvid]1919.
Sander Løvås
Orkanger IF
Sander Løvås27,45
396p
06.04.2024
50m Fri
Orkanger IF200750m Fri27,4539606.04.202425m 
[Utvid]2020.
Vilde Fremstad Solseth
Vestbyen Trondheim
Vilde Fremstad Solseth1.17,04
394p
06.04.2024
100m Individuell medley
Vestbyen Trondheim2010100m Individuell medley1.17,0439406.04.202425m 
[Utvid]2121.
Tobias Gunerius Aaen
Malvik IL
Tobias Gunerius Aaen1.01,26
392p
06.04.2024
100m Fri
Malvik IL2003100m Fri1.01,2639206.04.202425m 
[Utvid]2222.
Trine Samdahl
Vestbyen Trondheim
Trine Samdahl31,34
391p
06.04.2024
50m Fri
Vestbyen Trondheim200950m Fri31,3439106.04.202425m 
[Utvid]2323.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås27,59
390p
06.04.2024
50m Fri
Trondhjems SLK200350m Fri27,5939006.04.202425m 
[Utvid]2424.
Sissel Furuholt Valle
Trondhjems SLK
Sissel Furuholt Valle31,40
389p
06.04.2024
50m Fri
Trondhjems SLK201250m Fri31,4038906.04.202425m 
[Utvid]2525.
Robin Rapp Simonsen Vennatrø
Malvik IL
Robin Rapp Simonsen Vennatrø30,00
381p
06.04.2024
50m Butterfly
Malvik IL200150m Butterfly30,0038106.04.202425m 
[Utvid]2626.
Aiden Johannes Thomaz
Stjørdals-Blink IL
Aiden Johannes Thomaz30,04
379p
06.04.2024
50m Butterfly
Stjørdals-Blink IL200850m Butterfly30,0437906.04.202425m 
[Utvid]2727.
Nora Helene Sæther
Vestbyen Trondheim
Nora Helene Sæther31,89
371p
06.04.2024
50m Fri
Vestbyen Trondheim200850m Fri31,8937106.04.202425mF
[Utvid]2828.
Elian Theodor Kringstad
Trondhjems SLK
Elian Theodor Kringstad28,06
370p
06.04.2024
50m Fri
Trondhjems SLK200950m Fri28,0637006.04.202425m 
[Utvid]2828.
Idunn Bell
Vestbyen Trondheim
Idunn Bell1.18,67
370p
06.04.2024
100m Individuell medley
Vestbyen Trondheim2010100m Individuell medley1.18,6737006.04.202425m 
[Utvid]3030.
Tobias Gunerius Aaen
Malvik IL
Tobias Gunerius Aaen30,32
369p
06.04.2024
50m Butterfly
Malvik IL200350m Butterfly30,3236906.04.202425m 
[Utvid]3131.
Oliver Bergquist-Ulvin
Malvik IL
Oliver Bergquist-Ulvin28,14
367p
06.04.2024
50m Fri
Malvik IL200850m Fri28,1436706.04.202425mD
[Utvid]3232.
Nora Helene Sæther
Vestbyen Trondheim
Nora Helene Sæther32,11
364p
06.04.2024
50m Fri
Vestbyen Trondheim200850m Fri32,1136406.04.202425m 
[Utvid]3232.
Sissel Furuholt Valle
Trondhjems SLK
Sissel Furuholt Valle39,72
364p
06.04.2024
50m Bryst
Trondhjems SLK201250m Bryst39,7236406.04.202425m 
[Utvid]3434.
Emilia Airisniemi By
Malvik IL
Emilia Airisniemi By32,14
363p
06.04.2024
50m Fri
Malvik IL200950m Fri32,1436306.04.202425mF
[Utvid]3434.
Nora Helene Sæther
Vestbyen Trondheim
Nora Helene Sæther5.24,00
363p
06.04.2024
400m Fri
Vestbyen Trondheim2008400m Fri5.24,0036306.04.202425m 
[Utvid]3636.
Simen Green Øvrum
Verdal SK
Simen Green Øvrum1.03,07
359p
06.04.2024
100m Fri
Verdal SK2009100m Fri1.03,0735906.04.202425m 
[Utvid]3737.
Simen Green Øvrum
Verdal SK
Simen Green Øvrum28,44
356p
06.04.2024
50m Fri
Verdal SK200950m Fri28,4435606.04.202425m 
[Utvid]3838.
Sissel Furuholt Valle
Trondhjems SLK
Sissel Furuholt Valle1.10,94
355p
06.04.2024
100m Fri
Trondhjems SLK2012100m Fri1.10,9435506.04.202425m 
[Utvid]3939.
Arina Amundsen
Stjørdals-Blink IL
Arina Amundsen5.26,84
354p
06.04.2024
400m Fri
Stjørdals-Blink IL2011400m Fri5.26,8435406.04.202425m 
[Utvid]4040.
Leo Stokke Skulbørstad
Stjørdals-Blink IL
Leo Stokke Skulbørstad28,55
352p
06.04.2024
50m Fri
Stjørdals-Blink IL200850m Fri28,5535206.04.202425mF
[Utvid]4141.
Magnus Svindland Næsgaard
Trondhjems SLK
Magnus Svindland Næsgaard35,35
351p
06.04.2024
50m Bryst
Trondhjems SLK200850m Bryst35,3535106.04.202425m 
[Utvid]4242.
Leo Stokke Skulbørstad
Stjørdals-Blink IL
Leo Stokke Skulbørstad30,96
346p
06.04.2024
50m Butterfly
Stjørdals-Blink IL200850m Butterfly30,9634606.04.202425m 
[Utvid]4343.
Emilia Airisniemi By
Malvik IL
Emilia Airisniemi By32,73
343p
06.04.2024
50m Fri
Malvik IL200950m Fri32,7334306.04.202425m 
[Utvid]4444.
Arina Amundsen
Stjørdals-Blink IL
Arina Amundsen1.11,96
340p
06.04.2024
100m Fri
Stjørdals-Blink IL2011100m Fri1.11,9634006.04.202425m 
[Utvid]4545.
Tobias Gunerius Aaen
Malvik IL
Tobias Gunerius Aaen31,18
339p
06.04.2024
50m Butterfly
Malvik IL200350m Butterfly31,1833906.04.202425mD
[Utvid]4646.
Arina Amundsen
Stjørdals-Blink IL
Arina Amundsen2.38,34
338p
06.04.2024
200m Fri
Stjørdals-Blink IL2011200m Fri2.38,3433806.04.202425mD
[Utvid]4747.
Johan Lie Munkeby
Levanger SLK
Johan Lie Munkeby28,95
337p
06.04.2024
50m Fri
Levanger SLK200950m Fri28,9533706.04.202425m 
[Utvid]4848.
Jobjørn Wahl
Stjørdals-Blink IL
Jobjørn Wahl31,27
336p
06.04.2024
50m Butterfly
Stjørdals-Blink IL200750m Butterfly31,2733606.04.202425m 
[Utvid]4848.
Sissel Furuholt Valle
Trondhjems SLK
Sissel Furuholt Valle1.21,25
336p
06.04.2024
100m Individuell medley
Trondhjems SLK2012100m Individuell medley1.21,2533606.04.202425m 
[Utvid]5050.
Leo Stokke Skulbørstad
Stjørdals-Blink IL
Leo Stokke Skulbørstad35,91
335p
06.04.2024
50m Bryst
Stjørdals-Blink IL200850m Bryst35,9133506.04.202425m 
[Utvid]5151.
Jobjørn Wahl
Stjørdals-Blink IL
Jobjørn Wahl1.10,99
334p
06.04.2024
100m Individuell medley
Stjørdals-Blink IL2007100m Individuell medley1.10,9933406.04.202425m 
[Utvid]5252.
Olav Nygård Bergum
Trondhjems SLK
Olav Nygård Bergum29,11
332p
06.04.2024
50m Fri
Trondhjems SLK201050m Fri29,1133206.04.202425m 
[Utvid]5252.
Leonard Jensen
Levanger SLK
Leonard Jensen31,39
332p
06.04.2024
50m Butterfly
Levanger SLK200750m Butterfly31,3933206.04.202425m 
[Utvid]5252.
Idunn Bell
Vestbyen Trondheim
Idunn Bell33,11
332p
06.04.2024
50m Fri
Vestbyen Trondheim201050m Fri33,1133206.04.202425mD
[Utvid]5555.
Sissel Furuholt Valle
Trondhjems SLK
Sissel Furuholt Valle35,26
330p
06.04.2024
50m Butterfly
Trondhjems SLK201250m Butterfly35,2633006.04.202425m 
[Utvid]5555.
Sander Løvås
Orkanger IF
Sander Løvås36,10
330p
06.04.2024
50m Bryst
Orkanger IF200750m Bryst36,1033006.04.202425m 
[Utvid]5757.
Robin Rapp Simonsen Vennatrø
Malvik IL
Robin Rapp Simonsen Vennatrø29,19
329p
06.04.2024
50m Fri
Malvik IL200150m Fri29,1932906.04.202425m 
[Utvid]5858.
Isabella Johanne Debik
Trondhjems SLK
Isabella Johanne Debik5.35,50
327p
06.04.2024
400m Fri
Trondhjems SLK2007400m Fri5.35,5032706.04.202425m 
[Utvid]5959.
Tobias Gunerius Aaen
Malvik IL
Tobias Gunerius Aaen29,27
326p
06.04.2024
50m Fri
Malvik IL200350m Fri29,2732606.04.202425mD
[Utvid]6060.
Isabella Johanne Debik
Trondhjems SLK
Isabella Johanne Debik33,36
324p
06.04.2024
50m Fri
Trondhjems SLK200750m Fri33,3632406.04.202425m 
[Utvid]6161.
Simon Perssønn Mørseth
Trondhjems SLK
Simon Perssønn Mørseth31,71
322p
06.04.2024
50m Butterfly
Trondhjems SLK201050m Butterfly31,7132206.04.202425m 
[Utvid]6161.
Isabella Johanne Debik
Trondhjems SLK
Isabella Johanne Debik33,45
322p
06.04.2024
50m Fri
Trondhjems SLK200750m Fri33,4532206.04.202425mF
[Utvid]6161.
Nora Helene Sæther
Vestbyen Trondheim
Nora Helene Sæther2.40,78
322p
06.04.2024
200m Fri
Vestbyen Trondheim2008200m Fri2.40,7832206.04.202425mD
[Utvid]6464.
Sondre Brunvoll Møllerløkken
Trondhjems SLK
Sondre Brunvoll Møllerløkken29,47
320p
06.04.2024
50m Fri
Trondhjems SLK200850m Fri29,4732006.04.202425m 
[Utvid]6565.
Anastasija Lisovska
Orkanger IF
Anastasija Lisovska41,51
319p
06.04.2024
50m Bryst
Orkanger IF200750m Bryst41,5131906.04.202425m 
[Utvid]6666.
Kristoffer Skarsvåg Fossheim
Vestbyen Trondheim
Kristoffer Skarsvåg Fossheim29,59
316p
06.04.2024
50m Fri
Vestbyen Trondheim200950m Fri29,5931606.04.202425m 
[Utvid]6767.
Magnus Svindland Næsgaard
Trondhjems SLK
Magnus Svindland Næsgaard31,94
315p
06.04.2024
50m Butterfly
Trondhjems SLK200850m Butterfly31,9431506.04.202425m 
[Utvid]6767.
Arina Amundsen
Stjørdals-Blink IL
Arina Amundsen33,67
315p
06.04.2024
50m Fri
Stjørdals-Blink IL201150m Fri33,6731506.04.202425mF
[Utvid]6767.
Isabella Johanne Debik
Trondhjems SLK
Isabella Johanne Debik2.42,09
315p
06.04.2024
200m Fri
Trondhjems SLK2007200m Fri2.42,0931506.04.202425mD
[Utvid]7070.
Ada Fludal Osland
Trondhjems SLK
Ada Fludal Osland1.13,90
314p
06.04.2024
100m Fri
Trondhjems SLK2012100m Fri1.13,9031406.04.202425m 
[Utvid]7171.
Sondre Brunvoll Møllerløkken
Trondhjems SLK
Sondre Brunvoll Møllerløkken29,72
312p
06.04.2024
50m Fri
Trondhjems SLK200850m Fri29,7231206.04.202425mF
[Utvid]7272.
Vilde Mathea Indergård
Vestbyen Trondheim
Vilde Mathea Indergård41,83
311p
06.04.2024
50m Bryst
Vestbyen Trondheim201050m Bryst41,8331106.04.202425m 
[Utvid]7272.
Trine Samdahl
Vestbyen Trondheim
Trine Samdahl1.21,00
311p
06.04.2024
100m Rygg
Vestbyen Trondheim2009100m Rygg1.21,0031106.04.202425m 
[Utvid]7272.
Johan Lie Munkeby
Levanger SLK
Johan Lie Munkeby5.12,99
311p
06.04.2024
400m Fri
Levanger SLK2009400m Fri5.12,9931106.04.202425m 
[Utvid]7575.
Sissel Furuholt Valle
Trondhjems SLK
Sissel Furuholt Valle33,93
308p
06.04.2024
50m Fri
Trondhjems SLK201250m Fri33,9330806.04.202425mD
[Utvid]7676.
Emilia Airisniemi By
Malvik IL
Emilia Airisniemi By1.14,41
307p
06.04.2024
100m Fri
Malvik IL2009100m Fri1.14,4130706.04.202425m 
[Utvid]7676.
Nora Helene Sæther
Vestbyen Trondheim
Nora Helene Sæther1.23,73
307p
06.04.2024
100m Individuell medley
Vestbyen Trondheim2008100m Individuell medley1.23,7330706.04.202425m 
[Utvid]7878.
Lillian Gran Fløan
Stjørdals-Blink IL
Lillian Gran Fløan34,00
306p
06.04.2024
50m Fri
Stjørdals-Blink IL201150m Fri34,0030606.04.202425m 
[Utvid]7878.
Aurora Mannsverk Rønning
Malvik IL
Aurora Mannsverk Rønning34,02
306p
06.04.2024
50m Fri
Malvik IL200950m Fri34,0230606.04.202425m 
[Utvid]8080.
Sander Løvås
Orkanger IF
Sander Løvås32,30
305p
06.04.2024
50m Butterfly
Orkanger IF200750m Butterfly32,3030506.04.202425m 
[Utvid]8080.
Alexandra Contreras Jimenez
Trondhjems SLK
Alexandra Contreras Jimenez34,05
305p
06.04.2024
50m Fri
Trondhjems SLK201150m Fri34,0530506.04.202425m 
[Utvid]8282.
Mats Urland
Verdal SK
Mats Urland29,98
304p
06.04.2024
50m Fri
Verdal SK200850m Fri29,9830406.04.202425m 
[Utvid]8282.
Nora Helene Sæther
Vestbyen Trondheim
Nora Helene Sæther37,52
304p
06.04.2024
50m Rygg
Vestbyen Trondheim200850m Rygg37,5230406.04.202425m 
[Utvid]8282.
Simon Perssønn Mørseth
Trondhjems SLK
Simon Perssønn Mørseth1.13,27
304p
06.04.2024
100m Individuell medley
Trondhjems SLK2010100m Individuell medley1.13,2730406.04.202425m 
[Utvid]8585.
Leonard Jensen
Levanger SLK
Leonard Jensen32,35
303p
06.04.2024
50m Butterfly
Levanger SLK200750m Butterfly32,3530306.04.202425mD
[Utvid]8585.
Jobjørn Wahl
Stjørdals-Blink IL
Jobjørn Wahl37,13
303p
06.04.2024
50m Bryst
Stjørdals-Blink IL200750m Bryst37,1330306.04.202425m 
[Utvid]8585.
Arina Amundsen
Stjørdals-Blink IL
Arina Amundsen1.24,07
303p
06.04.2024
100m Individuell medley
Stjørdals-Blink IL2011100m Individuell medley1.24,0730306.04.202425m 
[Utvid]8888.
Sander Løvås
Orkanger IF
Sander Løvås32,94
302p
06.04.2024
50m Rygg
Orkanger IF200750m Rygg32,9430206.04.202425m 
[Utvid]8888.
Tobias Gunerius Aaen
Malvik IL
Tobias Gunerius Aaen1.11,16
302p
06.04.2024
100m Butterfly
Malvik IL2003100m Butterfly1.11,1630206.04.202425m 
[Utvid]9090.
Aurora Mannsverk Rønning
Malvik IL
Aurora Mannsverk Rønning34,24
300p
06.04.2024
50m Fri
Malvik IL200950m Fri34,2430006.04.202425mF
[Utvid]9191.
Arina Amundsen
Stjørdals-Blink IL
Arina Amundsen1.15,08
299p
06.04.2024
100m Fri
Stjørdals-Blink IL2011100m Fri1.15,0829906.04.202425mD
[Utvid]9191.
Isabella Johanne Debik
Trondhjems SLK
Isabella Johanne Debik3.21,23
299p
06.04.2024
200m Bryst
Trondhjems SLK2007200m Bryst3.21,2329906.04.202425m 
[Utvid]9393.
Adrian Os Løkhaug
Malvik IL
Adrian Os Løkhaug37,35
298p
06.04.2024
50m Bryst
Malvik IL200950m Bryst37,3529806.04.202425m 
[Utvid]9393.
Emilie Tronseth Engås
Stjørdals-Blink IL
Emilie Tronseth Engås42,43
298p
06.04.2024
50m Bryst
Stjørdals-Blink IL200750m Bryst42,4329806.04.202425m 
[Utvid]9595.
Robin Rapp Simonsen Vennatrø
Malvik IL
Robin Rapp Simonsen Vennatrø37,39
297p
06.04.2024
50m Bryst
Malvik IL200150m Bryst37,3929706.04.202425m 
[Utvid]9696.
Trine Samdahl
Vestbyen Trondheim
Trine Samdahl37,90
295p
06.04.2024
50m Rygg
Vestbyen Trondheim200950m Rygg37,9029506.04.202425m 
[Utvid]9696.
Isabella Johanne Debik
Trondhjems SLK
Isabella Johanne Debik1.15,44
295p
06.04.2024
100m Fri
Trondhjems SLK2007100m Fri1.15,4429506.04.202425mD
[Utvid]9898.
Arina Amundsen
Stjørdals-Blink IL
Arina Amundsen34,45
294p
06.04.2024
50m Fri
Stjørdals-Blink IL201150m Fri34,4529406.04.202425mD
[Utvid]9999.
Marlene Bruck-Midttun
Malvik IL
Marlene Bruck-Midttun34,50
293p
06.04.2024
50m Fri
Malvik IL201050m Fri34,5029306.04.202425m 
[Utvid]9999.
Elian Theodor Kringstad
Trondhjems SLK
Elian Theodor Kringstad1.14,13
293p
06.04.2024
100m Individuell medley
Trondhjems SLK2009100m Individuell medley1.14,1329306.04.202425m 
Side 1 av 7 (614 rader)< Forrige1234567Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.