Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Vårmønstring
Stevne
Stevnenavn:
Vårmønstring
Fra dato:
27.04.2024
Til dato:
27.04.2024
NSF Stevne Id:
0000048833
Arrangørnavn:
Vestbyen Trondheim
Stevnested:
Trondheim
Bassengnavn:
Husebybadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
17.04.2024
Kvalperiode start:
18.04.2023
Kvalperiode slutt:
17.04.2024
Påmeldingsansv.:
Tom Haarsaker
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
932 07 642
Arrangementsleder
Navn:
Tom Haarsaker
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
932 07 642
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Brage Wetjen Sigernes
Trondhjems SLK
Brage Wetjen Sigernes2.03,39
522p
27.04.2024
200m Fri
Trondhjems SLK2008200m Fri2.03,3952227.04.202425m 
[Utvid]22.
Elias Hauge Lien
Trondhjems SLK
Elias Hauge Lien27,14
514p
27.04.2024
50m Butterfly
Trondhjems SLK200750m Butterfly27,1451427.04.202425m 
[Utvid]33.
Thomas Trøite
Trondhjems SLK
Thomas Trøite2.04,07
513p
27.04.2024
200m Fri
Trondhjems SLK2006200m Fri2.04,0751327.04.202425m 
[Utvid]44.
Mila Maria Flåan
Trondhjems SLK
Mila Maria Flåan28,73
508p
27.04.2024
50m Fri
Trondhjems SLK200850m Fri28,7350827.04.202425m 
[Utvid]44.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås31,26
508p
27.04.2024
50m Bryst
Trondhjems SLK200350m Bryst31,2650827.04.202425m 
[Utvid]66.
Ole Skuseth
Trondhjems SLK
Ole Skuseth31,40
501p
27.04.2024
50m Bryst
Trondhjems SLK200650m Bryst31,4050127.04.202425m 
[Utvid]77.
Elias Hauge Lien
Trondhjems SLK
Elias Hauge Lien25,66
484p
27.04.2024
50m Fri
Trondhjems SLK200750m Fri25,6648427.04.202425m 
[Utvid]88.
Andreas Aglen Alsos
Trondhjems SLK
Andreas Aglen Alsos25,68
483p
27.04.2024
50m Fri
Trondhjems SLK200750m Fri25,6848327.04.202425m 
[Utvid]99.
Oliver Bergquist-Ulvin
Malvik IL
Oliver Bergquist-Ulvin2.06,97
479p
27.04.2024
200m Fri
Malvik IL2008200m Fri2.06,9747927.04.202425m 
[Utvid]1010.
Marie Skuseth
Trondhjems SLK
Marie Skuseth29,55
467p
27.04.2024
50m Fri
Trondhjems SLK200950m Fri29,5546727.04.202425m 
[Utvid]1111.
Oliver Bergquist-Ulvin
Malvik IL
Oliver Bergquist-Ulvin9.32,06
465p
27.04.2024
800m Fri
Malvik IL2008800m Fri9.32,0646527.04.202425m 
[Utvid]1212.
Marie Skuseth
Trondhjems SLK
Marie Skuseth10.18,49
459p
27.04.2024
800m Fri
Trondhjems SLK2009800m Fri10.18,4945927.04.202425m 
[Utvid]1313.
Thomas Trøite
Trondhjems SLK
Thomas Trøite26,32
449p
27.04.2024
50m Fri
Trondhjems SLK200650m Fri26,3244927.04.202425m 
[Utvid]1313.
Marius Jacobsen Kleveland
Vestbyen Trondheim
Marius Jacobsen Kleveland26,32
449p
27.04.2024
50m Fri
Vestbyen Trondheim200750m Fri26,3244927.04.202425m 
[Utvid]1313.
Elise Munkhaugen
Kattem SK
Elise Munkhaugen29,94
449p
27.04.2024
50m Fri
Kattem SK198750m Fri29,9444927.04.202425m 
[Utvid]1616.
Andreas Aglen Alsos
Trondhjems SLK
Andreas Aglen Alsos28,98
444p
27.04.2024
50m Rygg
Trondhjems SLK200750m Rygg28,9844427.04.202425mF
[Utvid]1717.
Peer August Skomakerstuen-Krognes
Vestbyen Trondheim
Peer August Skomakerstuen-Krognes2.23,83
442p
27.04.2024
200m Individuell medley
Vestbyen Trondheim2007200m Individuell medley2.23,8344227.04.202425m 
[Utvid]1818.
Bjørnar Gaasvik
Kattem SK
Bjørnar Gaasvik28,75
432p
27.04.2024
50m Butterfly
Kattem SK197950m Butterfly28,7543227.04.202425m 
[Utvid]1919.
Oliver Bergquist-Ulvin
Malvik IL
Oliver Bergquist-Ulvin26,70
430p
27.04.2024
50m Fri
Malvik IL200850m Fri26,7043027.04.202425m 
[Utvid]2020.
Thomas Trøite
Trondhjems SLK
Thomas Trøite59,49
428p
27.04.2024
100m Fri
Trondhjems SLK2006100m Fri59,4942827.04.202425mD
[Utvid]2121.
Peer August Skomakerstuen-Krognes
Vestbyen Trondheim
Peer August Skomakerstuen-Krognes29,39
425p
27.04.2024
50m Rygg
Vestbyen Trondheim200750m Rygg29,3942527.04.202425mF
[Utvid]2222.
Oliver Bergquist-Ulvin
Malvik IL
Oliver Bergquist-Ulvin4.42,72
423p
27.04.2024
400m Fri
Malvik IL2008400m Fri4.42,7242327.04.202425mD
[Utvid]2323.
Eirik Hakvåg-Sandengen
Trondhjems SLK
Eirik Hakvåg-Sandengen29,05
419p
27.04.2024
50m Butterfly
Trondhjems SLK200750m Butterfly29,0541927.04.202425m 
[Utvid]2424.
Olea Winnberg
Trondhjems SLK
Olea Winnberg2.27,54
417p
27.04.2024
200m Fri
Trondhjems SLK2009200m Fri2.27,5441727.04.202425m 
[Utvid]2525.
Marie Skuseth
Trondhjems SLK
Marie Skuseth5.09,80
416p
27.04.2024
400m Fri
Trondhjems SLK2009400m Fri5.09,8041627.04.202425mD
[Utvid]2525.
Sondre Brunvoll Møllerløkken
Trondhjems SLK
Sondre Brunvoll Møllerløkken9.53,64
416p
27.04.2024
800m Fri
Trondhjems SLK2008800m Fri9.53,6441627.04.202425m 
[Utvid]2727.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås29,14
415p
27.04.2024
50m Butterfly
Trondhjems SLK200350m Butterfly29,1441527.04.202425m 
[Utvid]2727.
Elise Munkhaugen
Kattem SK
Elise Munkhaugen32,66
415p
27.04.2024
50m Butterfly
Kattem SK198750m Butterfly32,6641527.04.202425m 
[Utvid]2929.
Ole Skuseth
Trondhjems SLK
Ole Skuseth1.04,10
414p
27.04.2024
100m Butterfly
Trondhjems SLK2006100m Butterfly1.04,1041427.04.202425m 
[Utvid]3030.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås27,06
413p
27.04.2024
50m Fri
Trondhjems SLK200350m Fri27,0641327.04.202425m 
[Utvid]3131.
Mie Høvik-Tøndel
Vestbyen Trondheim
Mie Høvik-Tøndel30,91
408p
27.04.2024
50m Fri
Vestbyen Trondheim201150m Fri30,9140827.04.202425m 
[Utvid]3131.
Mila Maria Flåan
Trondhjems SLK
Mila Maria Flåan32,87
408p
27.04.2024
50m Butterfly
Trondhjems SLK200850m Butterfly32,8740827.04.202425m 
[Utvid]3131.
Christian Corona Helland
Vestbyen Trondheim
Christian Corona Helland9.57,55
408p
27.04.2024
800m Fri
Vestbyen Trondheim2008800m Fri9.57,5540827.04.202425m 
[Utvid]3434.
Oliver Bergquist-Ulvin
Malvik IL
Oliver Bergquist-Ulvin33,64
407p
27.04.2024
50m Bryst
Malvik IL200850m Bryst33,6440727.04.202425m 
[Utvid]3535.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen27,26
404p
27.04.2024
50m Fri
Malvik IL200350m Fri27,2640427.04.202425m 
[Utvid]3535.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen29,40
404p
27.04.2024
50m Butterfly
Malvik IL200350m Butterfly29,4040427.04.202425m 
[Utvid]3535.
Eirik Hakvåg-Sandengen
Trondhjems SLK
Eirik Hakvåg-Sandengen1.04,62
404p
27.04.2024
100m Butterfly
Trondhjems SLK2007100m Butterfly1.04,6240427.04.202425m 
[Utvid]3838.
Tobias Gunerius Aaen
Malvik IL
Tobias Gunerius Aaen27,28
403p
27.04.2024
50m Fri
Malvik IL200350m Fri27,2840327.04.202425m 
[Utvid]3939.
Thomas Trøite
Trondhjems SLK
Thomas Trøite1.05,47
402p
27.04.2024
100m Rygg
Trondhjems SLK2006100m Rygg1.05,4740227.04.202425m 
[Utvid]4040.
Marius Jacobsen Kleveland
Vestbyen Trondheim
Marius Jacobsen Kleveland33,92
397p
27.04.2024
50m Bryst
Vestbyen Trondheim200750m Bryst33,9239727.04.202425m 
[Utvid]4040.
Idunn Bell
Vestbyen Trondheim
Idunn Bell10.49,42
397p
27.04.2024
800m Fri
Vestbyen Trondheim2010800m Fri10.49,4239727.04.202425m 
[Utvid]4242.
Bjørnar Gaasvik
Kattem SK
Bjørnar Gaasvik27,45
396p
27.04.2024
50m Fri
Kattem SK197950m Fri27,4539627.04.202425m 
[Utvid]4343.
Oliver Bergquist-Ulvin
Malvik IL
Oliver Bergquist-Ulvin1.01,20
393p
27.04.2024
100m Fri
Malvik IL2008100m Fri1.01,2039327.04.202425mD
[Utvid]4343.
Marita Berg
Levanger SLK
Marita Berg10.51,54
393p
27.04.2024
800m Fri
Levanger SLK2010800m Fri10.51,5439327.04.202425m 
[Utvid]4545.
Thomas Trøite
Trondhjems SLK
Thomas Trøite30,23
391p
27.04.2024
50m Rygg
Trondhjems SLK200650m Rygg30,2339127.04.202425mF
[Utvid]4646.
Joakim Flaata Petersen
Malvik IL
Joakim Flaata Petersen27,63
388p
27.04.2024
50m Fri
Malvik IL200450m Fri27,6338827.04.202425m 
[Utvid]4747.
Ole Skuseth
Trondhjems SLK
Ole Skuseth29,85
386p
27.04.2024
50m Butterfly
Trondhjems SLK200650m Butterfly29,8538627.04.202425mD
[Utvid]4848.
Jakob Isaksen
Trondhjems SLK
Jakob Isaksen2.16,53
385p
27.04.2024
200m Fri
Trondhjems SLK2007200m Fri2.16,5338527.04.202425m 
[Utvid]4949.
Suna Almina Sellesbakk Sivgin
Kattem SK
Suna Almina Sellesbakk Sivgin31,54
384p
27.04.2024
50m Fri
Kattem SK201050m Fri31,5438427.04.202425m 
[Utvid]5050.
Trine Samdahl
Vestbyen Trondheim
Trine Samdahl31,57
383p
27.04.2024
50m Fri
Vestbyen Trondheim200950m Fri31,5738327.04.202425m 
[Utvid]5151.
Balder Baarholm
Trondhjems SLK
Balder Baarholm27,80
381p
27.04.2024
50m Fri
Trondhjems SLK201050m Fri27,8038127.04.202425m 
[Utvid]5151.
Eirik Hakvåg-Sandengen
Trondhjems SLK
Eirik Hakvåg-Sandengen30,00
381p
27.04.2024
50m Butterfly
Trondhjems SLK200750m Butterfly30,0038127.04.202425mD
[Utvid]5353.
Sondre Brunvoll Møllerløkken
Trondhjems SLK
Sondre Brunvoll Møllerløkken4.52,80
380p
27.04.2024
400m Fri
Trondhjems SLK2008400m Fri4.52,8038027.04.202425mD
[Utvid]5454.
Sander Løvås
Orkanger IF
Sander Løvås27,85
379p
27.04.2024
50m Fri
Orkanger IF200750m Fri27,8537927.04.202425m 
[Utvid]5555.
Aurora Alexandra Bjordal
Trondhjems SLK
Aurora Alexandra Bjordal39,23
378p
27.04.2024
50m Bryst
Trondhjems SLK200650m Bryst39,2337827.04.202425m 
[Utvid]5555.
Vilde Fremstad Solseth
Vestbyen Trondheim
Vilde Fremstad Solseth2.48,51
378p
27.04.2024
200m Individuell medley
Vestbyen Trondheim2010200m Individuell medley2.48,5137827.04.202425m 
[Utvid]5757.
Marie Skuseth
Trondhjems SLK
Marie Skuseth2.32,65
377p
27.04.2024
200m Fri
Trondhjems SLK2009200m Fri2.32,6537727.04.202425mD
[Utvid]5858.
Jakob Isaksen
Trondhjems SLK
Jakob Isaksen2.31,96
375p
27.04.2024
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2007200m Individuell medley2.31,9637527.04.202425m 
[Utvid]5959.
Simen Green Øvrum
Verdal SK
Simen Green Øvrum27,98
374p
27.04.2024
50m Fri
Verdal SK200950m Fri27,9837427.04.202425m 
[Utvid]5959.
Jakob Isaksen
Trondhjems SLK
Jakob Isaksen34,61
374p
27.04.2024
50m Bryst
Trondhjems SLK200750m Bryst34,6137427.04.202425m 
[Utvid]6161.
Balder Baarholm
Trondhjems SLK
Balder Baarholm30,20
373p
27.04.2024
50m Butterfly
Trondhjems SLK201050m Butterfly30,2037327.04.202425m 
[Utvid]6161.
Christian Corona Helland
Vestbyen Trondheim
Christian Corona Helland4.54,80
373p
27.04.2024
400m Fri
Vestbyen Trondheim2008400m Fri4.54,8037327.04.202425mD
[Utvid]6161.
Oliver Grøtte Ramstad
Trondhjems SLK
Oliver Grøtte Ramstad10.15,66
373p
27.04.2024
800m Fri
Trondhjems SLK2010800m Fri10.15,6637327.04.202425m 
[Utvid]6464.
Oliver Bergquist-Ulvin
Malvik IL
Oliver Bergquist-Ulvin2.18,10
372p
27.04.2024
200m Fri
Malvik IL2008200m Fri2.18,1037227.04.202425mD
[Utvid]6565.
Tobias Gunerius Aaen
Malvik IL
Tobias Gunerius Aaen30,32
369p
27.04.2024
50m Butterfly
Malvik IL200350m Butterfly30,3236927.04.202425m 
[Utvid]6565.
Mie Høvik-Tøndel
Vestbyen Trondheim
Mie Høvik-Tøndel2.33,68
369p
27.04.2024
200m Fri
Vestbyen Trondheim2011200m Fri2.33,6836927.04.202425m 
[Utvid]6767.
Oliver Grøtte Ramstad
Trondhjems SLK
Oliver Grøtte Ramstad2.18,56
368p
27.04.2024
200m Fri
Trondhjems SLK2010200m Fri2.18,5636827.04.202425m 
[Utvid]6868.
Robin Rapp Simonsen Vennatrø
Malvik IL
Robin Rapp Simonsen Vennatrø30,40
366p
27.04.2024
50m Butterfly
Malvik IL200150m Butterfly30,4036627.04.202425m 
[Utvid]6969.
Aiden Johannes Thomaz
Stjørdals-Blink IL
Aiden Johannes Thomaz30,43
365p
27.04.2024
50m Butterfly
Stjørdals-Blink IL200850m Butterfly30,4336527.04.202425m 
[Utvid]6969.
Simen Green Øvrum
Verdal SK
Simen Green Øvrum2.18,92
365p
27.04.2024
200m Fri
Verdal SK2009200m Fri2.18,9236527.04.202425m 
[Utvid]7171.
Cornelia Hansen Gaasvik
Kattem SK
Cornelia Hansen Gaasvik32,13
363p
27.04.2024
50m Fri
Kattem SK201050m Fri32,1336327.04.202425m 
[Utvid]7272.
Vilde Mathea Indergård
Vestbyen Trondheim
Vilde Mathea Indergård32,16
362p
27.04.2024
50m Fri
Vestbyen Trondheim201050m Fri32,1636227.04.202425m 
[Utvid]7373.
Isabella Johanne Debik
Trondhjems SLK
Isabella Johanne Debik2.34,78
361p
27.04.2024
200m Fri
Trondhjems SLK2007200m Fri2.34,7836127.04.202425m 
[Utvid]7474.
Olea Winnberg
Trondhjems SLK
Olea Winnberg34,25
360p
27.04.2024
50m Butterfly
Trondhjems SLK200950m Butterfly34,2536027.04.202425m 
[Utvid]7474.
Mie Høvik-Tøndel
Vestbyen Trondheim
Mie Høvik-Tøndel39,86
360p
27.04.2024
50m Bryst
Vestbyen Trondheim201150m Bryst39,8636027.04.202425m 
[Utvid]7676.
Marita Berg
Levanger SLK
Marita Berg5.25,20
359p
27.04.2024
400m Fri
Levanger SLK2010400m Fri5.25,2035927.04.202425mD
[Utvid]7777.
Idunn Bell
Vestbyen Trondheim
Idunn Bell5.25,66
358p
27.04.2024
400m Fri
Vestbyen Trondheim2010400m Fri5.25,6635827.04.202425mD
[Utvid]7777.
Simen Green Øvrum
Verdal SK
Simen Green Øvrum10.23,98
358p
27.04.2024
800m Fri
Verdal SK2009800m Fri10.23,9835827.04.202425m 
[Utvid]7979.
Olea Winnberg
Trondhjems SLK
Olea Winnberg2.51,73
357p
27.04.2024
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2009200m Individuell medley2.51,7335727.04.202425m 
[Utvid]8080.
Christian Corona Helland
Vestbyen Trondheim
Christian Corona Helland1.07,41
356p
27.04.2024
100m Butterfly
Vestbyen Trondheim2008100m Butterfly1.07,4135627.04.202425m 
[Utvid]8080.
Vishnu Sattanathan
Trondhjems SLK
Vishnu Sattanathan2.20,17
356p
27.04.2024
200m Fri
Trondhjems SLK2010200m Fri2.20,1735627.04.202425m 
[Utvid]8282.
Peer August Skomakerstuen-Krognes
Vestbyen Trondheim
Peer August Skomakerstuen-Krognes30,70
355p
27.04.2024
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim200750m Butterfly30,7035527.04.202425mD
[Utvid]8383.
Thomas Trøite
Trondhjems SLK
Thomas Trøite28,48
354p
27.04.2024
50m Fri
Trondhjems SLK200650m Fri28,4835427.04.202425mD
[Utvid]8383.
Sander Løvås
Orkanger IF
Sander Løvås2.20,43
354p
27.04.2024
200m Fri
Orkanger IF2007200m Fri2.20,4335427.04.202425m 
[Utvid]8585.
Brage Wetjen Sigernes
Trondhjems SLK
Brage Wetjen Sigernes28,54
352p
27.04.2024
50m Fri
Trondhjems SLK200850m Fri28,5435227.04.202425mD
[Utvid]8686.
Roger Langnes
Kattem SK
Roger Langnes28,56
351p
27.04.2024
50m Fri
Kattem SK198050m Fri28,5635127.04.202425m 
[Utvid]8787.
Aurora Alexandra Bjordal
Trondhjems SLK
Aurora Alexandra Bjordal32,54
349p
27.04.2024
50m Fri
Trondhjems SLK200650m Fri32,5434927.04.202425m 
[Utvid]8888.
Marita Berg
Levanger SLK
Marita Berg2.53,91
344p
27.04.2024
200m Individuell medley
Levanger SLK2010200m Individuell medley2.53,9134427.04.202425m 
[Utvid]8989.
Einar Woldseth
Trondhjems SLK
Einar Woldseth28,79
343p
27.04.2024
50m Fri
Trondhjems SLK200850m Fri28,7934327.04.202425m 
[Utvid]8989.
Marius Jacobsen Kleveland
Vestbyen Trondheim
Marius Jacobsen Kleveland31,06
343p
27.04.2024
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim200750m Butterfly31,0634327.04.202425m 
[Utvid]9191.
Jakob Isaksen
Trondhjems SLK
Jakob Isaksen1.04,10
342p
27.04.2024
100m Fri
Trondhjems SLK2007100m Fri1.04,1034227.04.202425mD
[Utvid]9292.
Emma Lu Tjeldvoll
Trondhjems SLK
Emma Lu Tjeldvoll11.22,82
341p
27.04.2024
800m Fri
Trondhjems SLK2008800m Fri11.22,8234127.04.202425m 
[Utvid]9393.
Oliver Bergquist-Ulvin
Malvik IL
Oliver Bergquist-Ulvin28,91
339p
27.04.2024
50m Fri
Malvik IL200850m Fri28,9133927.04.202425mD
[Utvid]9393.
Christian Corona Helland
Vestbyen Trondheim
Christian Corona Helland31,17
339p
27.04.2024
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim200850m Butterfly31,1733927.04.202425mD
[Utvid]9393.
Sander Løvås
Orkanger IF
Sander Løvås31,18
339p
27.04.2024
50m Butterfly
Orkanger IF200750m Butterfly31,1833927.04.202425m 
[Utvid]9696.
Eirik Hakvåg-Sandengen
Trondhjems SLK
Eirik Hakvåg-Sandengen31,72
338p
27.04.2024
50m Rygg
Trondhjems SLK200750m Rygg31,7233827.04.202425mF
[Utvid]9797.
Olea Winnberg
Trondhjems SLK
Olea Winnberg1.12,24
336p
27.04.2024
100m Fri
Trondhjems SLK2009100m Fri1.12,2433627.04.202425mD
[Utvid]9797.
Sondre Brunvoll Møllerløkken
Trondhjems SLK
Sondre Brunvoll Møllerløkken2.22,87
336p
27.04.2024
200m Fri
Trondhjems SLK2008200m Fri2.22,8733627.04.202425mD
[Utvid]9999.
Leo Stokke Skulbørstad
Stjørdals-Blink IL
Leo Stokke Skulbørstad31,31
335p
27.04.2024
50m Butterfly
Stjørdals-Blink IL200850m Butterfly31,3133527.04.202425m 
[Utvid]9999.
Vilde Fremstad Solseth
Vestbyen Trondheim
Vilde Fremstad Solseth35,07
335p
27.04.2024
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim201050m Butterfly35,0733527.04.202425mD
Side 1 av 6 (522 rader)< Forrige123456Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.