Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Saltentreffet 2024
Stevne
Stevnenavn:
Saltentreffet 2024
Fra dato:
20.04.2024
Til dato:
21.04.2024
NSF Stevne Id:
0000048990
Arrangørnavn:
Bodø SK
Stevnested:
Bodø
Bassengnavn:
Bodø Spektrum
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
10.04.2024
Kvalperiode start:
11.04.2023
Kvalperiode slutt:
10.04.2024
Påmeldingsansv.:
Tom A. Hanssen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
915 30 820
Arrangementsleder
Navn:
Espen Nygård
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91829725
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Mathias Benoni Martinussen
OI Svømming
Mathias Benoni Martinussen54,96
657p
20.04.2024
100m Butterfly
OI Svømming2004100m Butterfly54,9665720.04.202425m 
[Utvid]22.
Mathias Benoni Martinussen
OI Svømming
Mathias Benoni Martinussen25,69
606p
20.04.2024
50m Butterfly
OI Svømming200450m Butterfly25,6960620.04.202425mD
[Utvid]33.
Mathias Benoni Martinussen
OI Svømming
Mathias Benoni Martinussen53,24
597p
20.04.2024
100m Fri
OI Svømming2004100m Fri53,2459720.04.202425m 
[Utvid]44.
Mathias Benoni Martinussen
OI Svømming
Mathias Benoni Martinussen58,98
583p
21.04.2024
100m Individuell medley
OI Svømming2004100m Individuell medley58,9858321.04.202425m 
[Utvid]55.
Mathias Benoni Martinussen
OI Svømming
Mathias Benoni Martinussen1.59,99
567p
20.04.2024
200m Fri
OI Svømming2004200m Fri1.59,9956720.04.202425m 
[Utvid]66.
Mathias Benoni Martinussen
OI Svømming
Mathias Benoni Martinussen24,79
537p
20.04.2024
50m Fri
OI Svømming200450m Fri24,7953720.04.202425m 
[Utvid]77.
Mathias Benoni Martinussen
OI Svømming
Mathias Benoni Martinussen24,85
533p
21.04.2024
50m Fri
OI Svømming200450m Fri24,8553321.04.202425m 
[Utvid]88.
Inger Marie Olsen Kristiansen
Svolvær IL
Inger Marie Olsen Kristiansen30,24
524p
21.04.2024
50m Butterfly
Svolvær IL200850m Butterfly30,2452421.04.202425m 
[Utvid]99.
Maria Vassbotn Winther
Bodø SK
Maria Vassbotn Winther30,30
520p
21.04.2024
50m Butterfly
Bodø SK200750m Butterfly30,3052021.04.202425m 
[Utvid]1010.
Andreas Eriksen
Bodø SK
Andreas Eriksen55,80
518p
20.04.2024
100m Fri
Bodø SK2006100m Fri55,8051820.04.202425m 
[Utvid]1111.
Inger Marie Olsen Kristiansen
Svolvær IL
Inger Marie Olsen Kristiansen31,63
508p
21.04.2024
50m Rygg
Svolvær IL200850m Rygg31,6350821.04.202425m 
[Utvid]1212.
Andreas Eriksen
Bodø SK
Andreas Eriksen4.26,03
507p
20.04.2024
400m Fri
Bodø SK2006400m Fri4.26,0350720.04.202425m 
[Utvid]1313.
Hanne Nygård Bergli
Bodø SK
Hanne Nygård Bergli28,79
505p
21.04.2024
50m Fri
Bodø SK200950m Fri28,7950521.04.202425m 
[Utvid]1414.
Andreas Eriksen
Bodø SK
Andreas Eriksen27,33
504p
21.04.2024
50m Butterfly
Bodø SK200650m Butterfly27,3350421.04.202425m 
[Utvid]1414.
Inger Marie Olsen Kristiansen
Svolvær IL
Inger Marie Olsen Kristiansen28,80
504p
21.04.2024
50m Fri
Svolvær IL200850m Fri28,8050421.04.202425m 
[Utvid]1616.
Inger Marie Olsen Kristiansen
Svolvær IL
Inger Marie Olsen Kristiansen28,94
497p
20.04.2024
50m Fri
Svolvær IL200850m Fri28,9449720.04.202425m 
[Utvid]1717.
Andreas Eriksen
Bodø SK
Andreas Eriksen25,52
492p
21.04.2024
50m Fri
Bodø SK200650m Fri25,5249221.04.202425m 
[Utvid]1818.
Johannes William B. Blichfeldt
Rana SK
Johannes William B. Blichfeldt25,57
490p
20.04.2024
50m Fri
Rana SK200550m Fri25,5749020.04.202425m 
[Utvid]1818.
Hanne Nygård Bergli
Bodø SK
Hanne Nygård Bergli29,08
490p
20.04.2024
50m Fri
Bodø SK200950m Fri29,0849020.04.202425m 
[Utvid]1818.
Andreas Eriksen
Bodø SK
Andreas Eriksen56,86
490p
20.04.2024
100m Fri
Bodø SK2006100m Fri56,8649020.04.202425mF
[Utvid]2121.
Hanne Nygård Bergli
Bodø SK
Hanne Nygård Bergli29,09
489p
20.04.2024
50m Fri
Bodø SK200950m Fri29,0948920.04.202425m 
[Utvid]2222.
Johannes William B. Blichfeldt
Rana SK
Johannes William B. Blichfeldt25,63
486p
21.04.2024
50m Fri
Rana SK200550m Fri25,6348621.04.202425m 
[Utvid]2323.
Inger Marie Olsen Kristiansen
Svolvær IL
Inger Marie Olsen Kristiansen29,24
482p
20.04.2024
50m Fri
Svolvær IL200850m Fri29,2448220.04.202425m 
[Utvid]2424.
Inger Marie Olsen Kristiansen
Svolvær IL
Inger Marie Olsen Kristiansen1.04,10
481p
20.04.2024
100m Fri
Svolvær IL2008100m Fri1.04,1048120.04.202425mF
[Utvid]2525.
Markus Bakken Haneseth
Bodø SK
Markus Bakken Haneseth25,74
480p
21.04.2024
50m Fri
Bodø SK200850m Fri25,7448021.04.202425m 
[Utvid]2626.
Andreas Eriksen
Bodø SK
Andreas Eriksen1.01,79
478p
21.04.2024
100m Rygg
Bodø SK2006100m Rygg1.01,7947821.04.202425m 
[Utvid]2727.
Hanne Nygård Bergli
Bodø SK
Hanne Nygård Bergli1.04,27
477p
20.04.2024
100m Fri
Bodø SK2009100m Fri1.04,2747720.04.202425mF
[Utvid]2828.
Maria Vassbotn Winther
Bodø SK
Maria Vassbotn Winther29,38
475p
20.04.2024
50m Fri
Bodø SK200750m Fri29,3847520.04.202425m 
[Utvid]2828.
Maria Vassbotn Winther
Bodø SK
Maria Vassbotn Winther29,38
475p
21.04.2024
50m Fri
Bodø SK200750m Fri29,3847521.04.202425m 
[Utvid]3030.
Andreas Eriksen
Bodø SK
Andreas Eriksen25,84
474p
20.04.2024
50m Fri
Bodø SK200650m Fri25,8447420.04.202425m 
[Utvid]3131.
Mathias Benoni Martinussen
OI Svømming
Mathias Benoni Martinussen25,88
472p
20.04.2024
50m Fri
OI Svømming200450m Fri25,8847220.04.202425mD
[Utvid]3131.
Mira Kvandal Johansen
Fauske SK
Mira Kvandal Johansen29,44
472p
20.04.2024
50m Fri
Fauske SK200850m Fri29,4447220.04.202425m 
[Utvid]3333.
Johannes William B. Blichfeldt
Rana SK
Johannes William B. Blichfeldt57,61
471p
20.04.2024
100m Fri
Rana SK2005100m Fri57,6147120.04.202425m 
[Utvid]3434.
Johannes William B. Blichfeldt
Rana SK
Johannes William B. Blichfeldt27,96
470p
21.04.2024
50m Butterfly
Rana SK200550m Butterfly27,9647021.04.202425m 
[Utvid]3434.
Mathias Westbye
Finnsnes SK
Mathias Westbye1.11,06
470p
20.04.2024
100m Bryst
Finnsnes SK2007100m Bryst1.11,0647020.04.202425m 
[Utvid]3636.
Andreas Eriksen
Bodø SK
Andreas Eriksen25,96
468p
20.04.2024
50m Fri
Bodø SK200650m Fri25,9646820.04.202425m 
[Utvid]3737.
Inger Marie Olsen Kristiansen
Svolvær IL
Inger Marie Olsen Kristiansen1.09,62
467p
20.04.2024
100m Butterfly
Svolvær IL2008100m Butterfly1.09,6246720.04.202425m 
[Utvid]3838.
Mathias Benoni Martinussen
OI Svømming
Mathias Benoni Martinussen26,00
466p
20.04.2024
50m Fri
OI Svømming200450m Fri26,0046620.04.202425m 
[Utvid]3939.
Johannes William B. Blichfeldt
Rana SK
Johannes William B. Blichfeldt26,08
461p
20.04.2024
50m Fri
Rana SK200550m Fri26,0846120.04.202425m 
[Utvid]4040.
Markus Bakken Haneseth
Bodø SK
Markus Bakken Haneseth26,11
460p
20.04.2024
50m Fri
Bodø SK200850m Fri26,1146020.04.202425m 
[Utvid]4040.
Mathias Westbye
Finnsnes SK
Mathias Westbye32,32
460p
20.04.2024
50m Bryst
Finnsnes SK200750m Bryst32,3246020.04.202425m 
[Utvid]4242.
Hanne Nygård Bergli
Bodø SK
Hanne Nygård Bergli36,90
454p
20.04.2024
50m Bryst
Bodø SK200950m Bryst36,9045420.04.202425m 
[Utvid]4343.
Mathias Westbye
Finnsnes SK
Mathias Westbye28,30
453p
21.04.2024
50m Butterfly
Finnsnes SK200750m Butterfly28,3045321.04.202425m 
[Utvid]4343.
Mira Kvandal Johansen
Fauske SK
Mira Kvandal Johansen29,84
453p
20.04.2024
50m Fri
Fauske SK200850m Fri29,8445320.04.202425m 
[Utvid]4545.
Maria Vassbotn Winther
Bodø SK
Maria Vassbotn Winther1.05,50
451p
20.04.2024
100m Fri
Bodø SK2007100m Fri1.05,5045120.04.202425m 
[Utvid]4646.
Mathias Westbye
Finnsnes SK
Mathias Westbye32,54
450p
20.04.2024
50m Bryst
Finnsnes SK200750m Bryst32,5445020.04.202425mD
[Utvid]4646.
Maria Vassbotn Winther
Bodø SK
Maria Vassbotn Winther37,02
450p
20.04.2024
50m Bryst
Bodø SK200750m Bryst37,0245020.04.202425m 
[Utvid]4848.
Andreas Eriksen
Bodø SK
Andreas Eriksen28,86
449p
21.04.2024
50m Rygg
Bodø SK200650m Rygg28,8644921.04.202425m 
[Utvid]4848.
Inger Marie Olsen Kristiansen
Svolvær IL
Inger Marie Olsen Kristiansen2.39,09
449p
20.04.2024
200m Individuell medley
Svolvær IL2008200m Individuell medley2.39,0944920.04.202425m 
[Utvid]5050.
Mira Kvandal Johansen
Fauske SK
Mira Kvandal Johansen29,99
446p
21.04.2024
50m Fri
Fauske SK200850m Fri29,9944621.04.202425m 
[Utvid]5050.
Maria Vassbotn Winther
Bodø SK
Maria Vassbotn Winther29,99
446p
20.04.2024
50m Fri
Bodø SK200750m Fri29,9944620.04.202425m 
[Utvid]5252.
Andreas Eriksen
Bodø SK
Andreas Eriksen28,97
444p
21.04.2024
50m Rygg
Bodø SK200650m Rygg28,9744421.04.202425mF
[Utvid]5353.
Hanne Nygård Bergli
Bodø SK
Hanne Nygård Bergli1.21,85
442p
20.04.2024
100m Bryst
Bodø SK2009100m Bryst1.21,8544220.04.202425m 
[Utvid]5454.
Nora Elverum
Finnsnes SK
Nora Elverum30,11
441p
20.04.2024
50m Fri
Finnsnes SK201150m Fri30,1144120.04.202425m 
[Utvid]5555.
Birk Orset-Korsgård
Bodø SK
Birk Orset-Korsgård26,53
438p
21.04.2024
50m Fri
Bodø SK200850m Fri26,5343821.04.202425m 
[Utvid]5555.
Andreas Eriksen
Bodø SK
Andreas Eriksen2.10,79
438p
20.04.2024
200m Fri
Bodø SK2006200m Fri2.10,7943820.04.202425mD
[Utvid]5757.
Markus Bakken Haneseth
Bodø SK
Markus Bakken Haneseth28,68
436p
21.04.2024
50m Butterfly
Bodø SK200850m Butterfly28,6843621.04.202425m 
[Utvid]5858.
Mathias Benoni Martinussen
OI Svømming
Mathias Benoni Martinussen59,14
435p
20.04.2024
100m Fri
OI Svømming2004100m Fri59,1443520.04.202425mD
[Utvid]5959.
Live Teigen Tovås
Rana SK
Live Teigen Tovås37,45
434p
20.04.2024
50m Bryst
Rana SK201050m Bryst37,4543420.04.202425m 
[Utvid]6060.
Markus Bakken Haneseth
Bodø SK
Markus Bakken Haneseth59,24
433p
20.04.2024
100m Fri
Bodø SK2008100m Fri59,2443320.04.202425mF
[Utvid]6161.
Ingebjørg Lie Jakobsen
Drag SK
Ingebjørg Lie Jakobsen30,32
432p
20.04.2024
50m Fri
Drag SK200950m Fri30,3243220.04.202425m 
[Utvid]6161.
Markus Bakken Haneseth
Bodø SK
Markus Bakken Haneseth32,98
432p
20.04.2024
50m Bryst
Bodø SK200850m Bryst32,9843220.04.202425m 
[Utvid]6161.
Ingebjørg Lie Jakobsen
Drag SK
Ingebjørg Lie Jakobsen37,50
432p
20.04.2024
50m Bryst
Drag SK200950m Bryst37,5043220.04.202425m 
[Utvid]6464.
Maria Vassbotn Winther
Bodø SK
Maria Vassbotn Winther1.11,51
431p
20.04.2024
100m Butterfly
Bodø SK2007100m Butterfly1.11,5143120.04.202425m 
[Utvid]6565.
Dina Sofie Jenssen
Fauske SK
Dina Sofie Jenssen30,37
430p
21.04.2024
50m Fri
Fauske SK201050m Fri30,3743021.04.202425m 
[Utvid]6666.
Mathias Westbye
Finnsnes SK
Mathias Westbye26,71
429p
21.04.2024
50m Fri
Finnsnes SK200750m Fri26,7142921.04.202425m 
[Utvid]6666.
Ingebjørg Lie Jakobsen
Drag SK
Ingebjørg Lie Jakobsen1.22,63
429p
20.04.2024
100m Bryst
Drag SK2009100m Bryst1.22,6342920.04.202425m 
[Utvid]6868.
Maria Vassbotn Winther
Bodø SK
Maria Vassbotn Winther1.14,97
428p
21.04.2024
100m Individuell medley
Bodø SK2007100m Individuell medley1.14,9742821.04.202425m 
[Utvid]6969.
Inger Marie Olsen Kristiansen
Svolvær IL
Inger Marie Olsen Kristiansen32,37
427p
20.04.2024
50m Butterfly
Svolvær IL200850m Butterfly32,3742720.04.202425mD
[Utvid]7070.
Birk Orset-Korsgård
Bodø SK
Birk Orset-Korsgård26,80
425p
20.04.2024
50m Fri
Bodø SK200850m Fri26,8042520.04.202425m 
[Utvid]7070.
Nora Elverum
Finnsnes SK
Nora Elverum30,48
425p
21.04.2024
50m Fri
Finnsnes SK201150m Fri30,4842521.04.202425m 
[Utvid]7272.
Birk Orset-Korsgård
Bodø SK
Birk Orset-Korsgård26,82
424p
20.04.2024
50m Fri
Bodø SK200850m Fri26,8242420.04.202425m 
[Utvid]7373.
Dina Sofie Jenssen
Fauske SK
Dina Sofie Jenssen30,54
423p
20.04.2024
50m Fri
Fauske SK201050m Fri30,5442320.04.202425m 
[Utvid]7373.
Mathias Westbye
Finnsnes SK
Mathias Westbye1.05,64
423p
21.04.2024
100m Individuell medley
Finnsnes SK2007100m Individuell medley1.05,6442321.04.202425m 
[Utvid]7575.
Mathias Westbye
Finnsnes SK
Mathias Westbye26,87
422p
20.04.2024
50m Fri
Finnsnes SK200750m Fri26,8742220.04.202425m 
[Utvid]7575.
Mathias Westbye
Finnsnes SK
Mathias Westbye26,87
422p
20.04.2024
50m Fri
Finnsnes SK200750m Fri26,8742220.04.202425m 
[Utvid]7777.
Maria Vassbotn Winther
Bodø SK
Maria Vassbotn Winther32,53
420p
20.04.2024
50m Butterfly
Bodø SK200750m Butterfly32,5342020.04.202425mD
[Utvid]7777.
Henrik Aashamar Ediassen
Sortland SLK
Henrik Aashamar Ediassen33,29
420p
20.04.2024
50m Bryst
Sortland SLK200650m Bryst33,2942020.04.202425m 
[Utvid]7979.
Ingebjørg Lie Jakobsen
Drag SK
Ingebjørg Lie Jakobsen30,64
419p
20.04.2024
50m Fri
Drag SK200950m Fri30,6441920.04.202425m 
[Utvid]8080.
Katharina Sofie Klette
Misvær IL
Katharina Sofie Klette30,68
417p
20.04.2024
50m Fri
Misvær IL200750m Fri30,6841720.04.202425m 
[Utvid]8181.
Markus Bakken Haneseth
Bodø SK
Markus Bakken Haneseth1.06,00
416p
21.04.2024
100m Individuell medley
Bodø SK2008100m Individuell medley1.06,0041621.04.202425m 
[Utvid]8181.
Live Teigen Tovås
Rana SK
Live Teigen Tovås1.23,49
416p
20.04.2024
100m Bryst
Rana SK2010100m Bryst1.23,4941620.04.202425m 
[Utvid]8383.
Johannes William B. Blichfeldt
Rana SK
Johannes William B. Blichfeldt27,02
415p
20.04.2024
50m Fri
Rana SK200550m Fri27,0241520.04.202425mD
[Utvid]8484.
Markus Bakken Haneseth
Bodø SK
Markus Bakken Haneseth27,03
414p
20.04.2024
50m Fri
Bodø SK200850m Fri27,0341420.04.202425m 
[Utvid]8585.
Isak Carsten Stensland Rimer
Rana SK
Isak Carsten Stensland Rimer27,05
413p
20.04.2024
50m Fri
Rana SK200550m Fri27,0541320.04.202425m 
[Utvid]8686.
Isak Carsten Stensland Rimer
Rana SK
Isak Carsten Stensland Rimer27,08
412p
20.04.2024
50m Fri
Rana SK200550m Fri27,0841220.04.202425m 
[Utvid]8686.
Andreas Eriksen
Bodø SK
Andreas Eriksen27,09
412p
20.04.2024
50m Fri
Bodø SK200650m Fri27,0941220.04.202425mD
[Utvid]8888.
Katharina Sofie Klette
Misvær IL
Katharina Sofie Klette30,82
411p
20.04.2024
50m Fri
Misvær IL200750m Fri30,8241120.04.202425m 
[Utvid]8888.
Katharina Sofie Klette
Misvær IL
Katharina Sofie Klette30,83
411p
21.04.2024
50m Fri
Misvær IL200750m Fri30,8341121.04.202425m 
[Utvid]9090.
Ingebjørg Lie Jakobsen
Drag SK
Ingebjørg Lie Jakobsen1.16,03
410p
21.04.2024
100m Individuell medley
Drag SK2009100m Individuell medley1.16,0341021.04.202425m 
[Utvid]9191.
Isak Carsten Stensland Rimer
Rana SK
Isak Carsten Stensland Rimer27,17
408p
21.04.2024
50m Fri
Rana SK200550m Fri27,1740821.04.202425m 
[Utvid]9292.
Mathias Westbye
Finnsnes SK
Mathias Westbye1.00,52
406p
20.04.2024
100m Fri
Finnsnes SK2007100m Fri1.00,5240620.04.202425m 
[Utvid]9393.
Birk Orset-Korsgård
Bodø SK
Birk Orset-Korsgård1.00,60
405p
20.04.2024
100m Fri
Bodø SK2008100m Fri1.00,6040520.04.202425m 
[Utvid]9494.
Dina Sofie Jenssen
Fauske SK
Dina Sofie Jenssen1.16,44
404p
21.04.2024
100m Individuell medley
Fauske SK2010100m Individuell medley1.16,4440421.04.202425m 
[Utvid]9595.
Birk Orset-Korsgård
Bodø SK
Birk Orset-Korsgård2.14,62
402p
20.04.2024
200m Fri
Bodø SK2008200m Fri2.14,6240220.04.202425m 
[Utvid]9696.
Vilde Gjestemoen
Bodø SK
Vilde Gjestemoen38,45
401p
20.04.2024
50m Bryst
Bodø SK200950m Bryst38,4540120.04.202425m 
[Utvid]9797.
Inger Marie Olsen Kristiansen
Svolvær IL
Inger Marie Olsen Kristiansen31,12
400p
20.04.2024
50m Fri
Svolvær IL200850m Fri31,1240020.04.202425mD
[Utvid]9898.
Hanne Nygård Bergli
Bodø SK
Hanne Nygård Bergli38,55
398p
20.04.2024
50m Bryst
Bodø SK200950m Bryst38,5539820.04.202425mD
[Utvid]9898.
Jørgen Sørflaten
Bodø SK
Jørgen Sørflaten1.00,94
398p
20.04.2024
100m Fri
Bodø SK2008100m Fri1.00,9439820.04.202425m 
[Utvid]100100.
Markus Bakken Haneseth
Bodø SK
Markus Bakken Haneseth1.15,17
397p
20.04.2024
100m Bryst
Bodø SK2008100m Bryst1.15,1739720.04.202425m 
Side 1 av 12 (1129 rader)< Forrige1234567101112Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.