Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
NM Masters 2024
Stevne
Stevnenavn:
NM Masters 2024
Fra dato:
26.04.2024
Til dato:
28.04.2024
NSF Stevne Id:
0000049306
Arrangørnavn:
Bjerkvik SK
Stevnested:
Narvik
Bassengnavn:
Narvik Svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Nasjonalt stevne m/internasjonal deltagelse
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
22.03.2024
Kvalperiode start:
23.03.2023
Kvalperiode slutt:
22.03.2024
Påmeldingsansv.:
Linda Elisabeth Strøm
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
418 08 785
Arrangementsleder
Navn:
Renate Remlo
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
99512196
Dokumenter
"
"
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Oda Bygdnes
Harstad SK
Oda Bygdnes27,76
677p
27.04.2024
50m Butterfly
Harstad SK199850m Butterfly27,7667727.04.202425m 
[Utvid]22.
Kaia Viktoria Eriksen Norbye
Harstad SK
Kaia Viktoria Eriksen Norbye59,71
596p
26.04.2024
100m Fri
Harstad SK1996100m Fri59,7159626.04.202425m 
[Utvid]33.
Kaia Viktoria Eriksen Norbye
Harstad SK
Kaia Viktoria Eriksen Norbye27,26
595p
28.04.2024
50m Fri
Harstad SK199650m Fri27,2659528.04.202425m 
[Utvid]44.
Nadav Kochavi
Aalesunds SLK
Nadav Kochavi25,98
586p
27.04.2024
50m Butterfly
Aalesunds SLK198550m Butterfly25,9858627.04.202425m 
[Utvid]44.
Maria Danielsen Altmann
Harstad SK
Maria Danielsen Altmann33,89
586p
26.04.2024
50m Bryst
Harstad SK199750m Bryst33,8958626.04.202425m 
[Utvid]66.
Oda Bygdnes
Harstad SK
Oda Bygdnes1.07,53
585p
28.04.2024
100m Individuell medley
Harstad SK1998100m Individuell medley1.07,5358528.04.202425m 
[Utvid]77.
Kaia Viktoria Eriksen Norbye
Harstad SK
Kaia Viktoria Eriksen Norbye33,96
583p
26.04.2024
50m Bryst
Harstad SK199650m Bryst33,9658326.04.202425m 
[Utvid]88.
Katharina Stiberg
Bjerkvik SK
Katharina Stiberg1.07,65
582p
28.04.2024
100m Individuell medley
Bjerkvik SK1988100m Individuell medley1.07,6558228.04.202425m 
[Utvid]99.
Kjersti Helene Hernæs
OI Svømming
Kjersti Helene Hernæs2.41,21
581p
27.04.2024
200m Bryst
OI Svømming1979200m Bryst2.41,2158127.04.202425m 
[Utvid]1010.
Oda Bygdnes
Harstad SK
Oda Bygdnes1.00,32
578p
26.04.2024
100m Fri
Harstad SK1998100m Fri1.00,3257826.04.202425m 
[Utvid]1111.
Kaia Viktoria Eriksen Norbye
Harstad SK
Kaia Viktoria Eriksen Norbye29,35
573p
27.04.2024
50m Butterfly
Harstad SK199650m Butterfly29,3557327.04.202425m 
[Utvid]1212.
Oda Bygdnes
Harstad SK
Oda Bygdnes27,61
572p
27.04.2024
50m Fri
Harstad SK199850m Fri27,6157227.04.202425mF
[Utvid]1212.
Oda Bygdnes
Harstad SK
Oda Bygdnes1.05,10
572p
27.04.2024
100m Butterfly
Harstad SK1998100m Butterfly1.05,1057227.04.202425m 
[Utvid]1414.
Katharina Stiberg
Bjerkvik SK
Katharina Stiberg29,39
570p
27.04.2024
50m Butterfly
Bjerkvik SK198850m Butterfly29,3957027.04.202425m 
[Utvid]1515.
Oda Bygdnes
Harstad SK
Oda Bygdnes27,67
569p
28.04.2024
50m Fri
Harstad SK199850m Fri27,6756928.04.202425m 
[Utvid]1616.
Katharina Stiberg
Bjerkvik SK
Katharina Stiberg34,35
563p
26.04.2024
50m Bryst
Bjerkvik SK198850m Bryst34,3556326.04.202425m 
[Utvid]1717.
Maria Danielsen Altmann
Harstad SK
Maria Danielsen Altmann1.08,54
560p
28.04.2024
100m Individuell medley
Harstad SK1997100m Individuell medley1.08,5456028.04.202425m 
[Utvid]1818.
Katharina Stiberg
Bjerkvik SK
Katharina Stiberg27,83
559p
28.04.2024
50m Fri
Bjerkvik SK198850m Fri27,8355928.04.202425mF
[Utvid]1818.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes30,27
559p
26.04.2024
50m Bryst
Harstad SK200050m Bryst30,2755926.04.202425m 
[Utvid]2020.
Katharina Stiberg
Bjerkvik SK
Katharina Stiberg30,66
558p
28.04.2024
50m Rygg
Bjerkvik SK198850m Rygg30,6655828.04.202425m 
[Utvid]2121.
Øivind Martin Hasle
OI Svømming
Øivind Martin Hasle2.00,96
554p
27.04.2024
200m Fri
OI Svømming1977200m Fri2.00,9655427.04.202425m 
[Utvid]2222.
Kjersti Helene Hernæs
OI Svømming
Kjersti Helene Hernæs1.15,98
552p
27.04.2024
100m Bryst
OI Svømming1979100m Bryst1.15,9855227.04.202425m 
[Utvid]2323.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes1.07,42
551p
27.04.2024
100m Bryst
Harstad SK2000100m Bryst1.07,4255127.04.202425m 
[Utvid]2424.
Katharina Stiberg
Bjerkvik SK
Katharina Stiberg30,91
545p
26.04.2024
50m Rygg
Bjerkvik SK198850m Rygg30,9154526.04.202425mF
[Utvid]2424.
Nadav Kochavi
Aalesunds SLK
Nadav Kochavi1.00,32
545p
28.04.2024
100m Individuell medley
Aalesunds SLK1985100m Individuell medley1.00,3254528.04.202425m 
[Utvid]2626.
Nadav Kochavi
Aalesunds SLK
Nadav Kochavi58,61
541p
27.04.2024
100m Butterfly
Aalesunds SLK1985100m Butterfly58,6154127.04.202425m 
[Utvid]2727.
Scott John Dennis
ROMA
Scott John Dennis26,72
539p
27.04.2024
50m Butterfly
ROMA199750m Butterfly26,7253927.04.202425m 
[Utvid]2727.
Nadav Kochavi
Aalesunds SLK
Nadav Kochavi27,16
539p
28.04.2024
50m Rygg
Aalesunds SLK198550m Rygg27,1653928.04.202425m 
[Utvid]2929.
Scott John Dennis
ROMA
Scott John Dennis55,10
538p
26.04.2024
100m Fri
ROMA1997100m Fri55,1053826.04.202425m 
[Utvid]3030.
Bjørn Solberg
NTNUI-Svømming
Bjørn Solberg30,68
537p
26.04.2024
50m Bryst
NTNUI-Svømming199850m Bryst30,6853726.04.202425m 
[Utvid]3131.
Christian Falkenberg
Masters Sørlandet
Christian Falkenberg24,84
534p
28.04.2024
50m Fri
Masters Sørlandet198250m Fri24,8453428.04.202425mF
[Utvid]3232.
Øivind Martin Hasle
OI Svømming
Øivind Martin Hasle26,81
533p
27.04.2024
50m Butterfly
OI Svømming197750m Butterfly26,8153327.04.202425m 
[Utvid]3232.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes30,77
533p
27.04.2024
50m Bryst
Harstad SK200050m Bryst30,7753327.04.202425mD
[Utvid]3434.
Christian Falkenberg
Masters Sørlandet
Christian Falkenberg24,87
532p
28.04.2024
50m Fri
Masters Sørlandet198250m Fri24,8753228.04.202425m 
[Utvid]3535.
Kaia Viktoria Eriksen Norbye
Harstad SK
Kaia Viktoria Eriksen Norbye28,36
528p
26.04.2024
50m Fri
Harstad SK199650m Fri28,3652826.04.202425mD
[Utvid]3636.
Kaia Viktoria Eriksen Norbye
Harstad SK
Kaia Viktoria Eriksen Norbye2.16,55
527p
27.04.2024
200m Fri
Harstad SK1996200m Fri2.16,5552727.04.202425m 
[Utvid]3737.
Scott John Dennis
ROMA
Scott John Dennis24,98
525p
27.04.2024
50m Fri
ROMA199750m Fri24,9852527.04.202425mF
[Utvid]3737.
Bjørn Solberg
NTNUI-Svømming
Bjørn Solberg26,96
525p
27.04.2024
50m Butterfly
NTNUI-Svømming199850m Butterfly26,9652527.04.202425m 
[Utvid]3737.
Maria Danielsen Altmann
Harstad SK
Maria Danielsen Altmann30,21
525p
27.04.2024
50m Butterfly
Harstad SK199750m Butterfly30,2152527.04.202425m 
[Utvid]3737.
Kjersti Helene Hernæs
OI Svømming
Kjersti Helene Hernæs1.17,27
525p
27.04.2024
100m Bryst
OI Svømming1979100m Bryst1.17,2752527.04.202425mD
[Utvid]3737.
Håkon Skaarud Karlsen
OI Svømming
Håkon Skaarud Karlsen17.29,36
525p
26.04.2024
1500m Fri
OI Svømming19791500m Fri17.29,3652526.04.202425m 
[Utvid]4242.
Håkon Skaarud Karlsen
OI Svømming
Håkon Skaarud Karlsen4.23,32
523p
27.04.2024
400m Fri
OI Svømming1979400m Fri4.23,3252327.04.202425m 
[Utvid]4343.
Emilie Elise Woll
Harstad SK
Emilie Elise Woll28,49
521p
28.04.2024
50m Fri
Harstad SK199650m Fri28,4952128.04.202425m 
[Utvid]4444.
Christian Falkenberg
Masters Sørlandet
Christian Falkenberg25,06
520p
27.04.2024
50m Fri
Masters Sørlandet198250m Fri25,0652027.04.202425mF
[Utvid]4545.
Christian Falkenberg
Masters Sørlandet
Christian Falkenberg55,83
518p
26.04.2024
100m Fri
Masters Sørlandet1982100m Fri55,8351826.04.202425m 
[Utvid]4646.
Kjersti Helene Hernæs
OI Svømming
Kjersti Helene Hernæs35,34
517p
26.04.2024
50m Bryst
OI Svømming197950m Bryst35,3451726.04.202425m 
[Utvid]4747.
Øivind Martin Hasle
OI Svømming
Øivind Martin Hasle25,14
515p
28.04.2024
50m Fri
OI Svømming197750m Fri25,1451528.04.202425m 
[Utvid]4848.
Øivind Martin Hasle
OI Svømming
Øivind Martin Hasle25,16
514p
27.04.2024
50m Fri
OI Svømming197750m Fri25,1651427.04.202425mF
[Utvid]4848.
Lise Raven Lothe
Masters Sørlandet
Lise Raven Lothe28,62
514p
28.04.2024
50m Fri
Masters Sørlandet196750m Fri28,6251428.04.202425m 
[Utvid]5050.
Oda Bygdnes
Harstad SK
Oda Bygdnes30,53
509p
27.04.2024
50m Butterfly
Harstad SK199850m Butterfly30,5350927.04.202425mD
[Utvid]5050.
Øivind Martin Hasle
OI Svømming
Øivind Martin Hasle59,81
509p
27.04.2024
100m Butterfly
OI Svømming1977100m Butterfly59,8150927.04.202425m 
[Utvid]5050.
Kjersti Helene Hernæs
OI Svømming
Kjersti Helene Hernæs1.10,77
509p
28.04.2024
100m Individuell medley
OI Svømming1979100m Individuell medley1.10,7750928.04.202425m 
[Utvid]5353.
Lise Raven Lothe
Masters Sørlandet
Lise Raven Lothe1.03,00
507p
26.04.2024
100m Fri
Masters Sørlandet1967100m Fri1.03,0050726.04.202425m 
[Utvid]5454.
Nadav Kochavi
Aalesunds SLK
Nadav Kochavi27,31
505p
27.04.2024
50m Butterfly
Aalesunds SLK198550m Butterfly27,3150527.04.202425mD
[Utvid]5454.
Emil Toth Engegård
Harstad SK
Emil Toth Engegård1.09,39
505p
27.04.2024
100m Bryst
Harstad SK1999100m Bryst1.09,3950527.04.202425m 
[Utvid]5656.
Emil Toth Engegård
Harstad SK
Emil Toth Engegård25,38
501p
28.04.2024
50m Fri
Harstad SK199950m Fri25,3850128.04.202425m 
[Utvid]5656.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes25,38
501p
28.04.2024
50m Fri
Harstad SK200050m Fri25,3850128.04.202425m 
[Utvid]5656.
Oda Bygdnes
Harstad SK
Oda Bygdnes28,87
501p
26.04.2024
50m Fri
Harstad SK199850m Fri28,8750126.04.202425mD
[Utvid]5959.
Håkon Skaarud Karlsen
OI Svømming
Håkon Skaarud Karlsen9.18,81
499p
26.04.2024
800m Fri
OI Svømming1979800m Fri9.18,8149926.04.202425mD
[Utvid]6060.
Tonje Regland
Dolphin Masters SK
Tonje Regland28,94
497p
28.04.2024
50m Fri
Dolphin Masters SK197450m Fri28,9449728.04.202425m 
[Utvid]6060.
Emil Toth Engegård
Harstad SK
Emil Toth Engegård31,49
497p
27.04.2024
50m Bryst
Harstad SK199950m Bryst31,4949727.04.202425mD
[Utvid]6262.
Emilie Elise Woll
Harstad SK
Emilie Elise Woll30,88
492p
27.04.2024
50m Butterfly
Harstad SK199650m Butterfly30,8849227.04.202425m 
[Utvid]6363.
Tonje Regland
Dolphin Masters SK
Tonje Regland29,16
486p
27.04.2024
50m Fri
Dolphin Masters SK197450m Fri29,1648627.04.202425mF
[Utvid]6464.
Lise Raven Lothe
Masters Sørlandet
Lise Raven Lothe1.09,90
484p
27.04.2024
100m Rygg
Masters Sørlandet1967100m Rygg1.09,9048427.04.202425m 
[Utvid]6565.
Bjørn Solberg
NTNUI-Svømming
Bjørn Solberg25,70
482p
28.04.2024
50m Fri
NTNUI-Svømming199850m Fri25,7048228.04.202425m 
[Utvid]6666.
Håkon Skaarud Karlsen
OI Svømming
Håkon Skaarud Karlsen2.19,90
481p
27.04.2024
200m Individuell medley
OI Svømming1979200m Individuell medley2.19,9048127.04.202425m 
[Utvid]6767.
Silla Elisabet Viktoria Rosén
Dolphin Masters SK
Silla Elisabet Viktoria Rosén29,31
478p
28.04.2024
50m Fri
Dolphin Masters SK198150m Fri29,3147828.04.202425m 
[Utvid]6767.
Marianne Fuglestveit
Masters Sørlandet
Marianne Fuglestveit4.55,74
478p
27.04.2024
400m Fri
Masters Sørlandet1976400m Fri4.55,7447827.04.202425m 
[Utvid]6969.
Oddvar Sandvin
OI Svømming
Oddvar Sandvin57,37
477p
26.04.2024
100m Fri
OI Svømming1966100m Fri57,3747726.04.202425m 
[Utvid]6969.
Emilie Elise Woll
Harstad SK
Emilie Elise Woll1.04,31
477p
26.04.2024
100m Fri
Harstad SK1996100m Fri1.04,3147726.04.202425m 
[Utvid]7171.
Ole Jørmeland
Stavanger SK
Ole Jørmeland31,94
476p
26.04.2024
50m Bryst
Stavanger SK199850m Bryst31,9447626.04.202425m 
[Utvid]7171.
Kjersti Helene Hernæs
OI Svømming
Kjersti Helene Hernæs36,33
476p
27.04.2024
50m Bryst
OI Svømming197950m Bryst36,3347627.04.202425mD
[Utvid]7373.
Edvard Amundsen Mustaparta
Harstad SK
Edvard Amundsen Mustaparta27,87
475p
27.04.2024
50m Butterfly
Harstad SK200250m Butterfly27,8747527.04.202425m 
[Utvid]7474.
Håkon Skaarud Karlsen
OI Svømming
Håkon Skaarud Karlsen1.03,22
473p
28.04.2024
100m Individuell medley
OI Svømming1979100m Individuell medley1.03,2247328.04.202425m 
[Utvid]7575.
Lars Magnus Walløe
Asker SK
Lars Magnus Walløe25,88
472p
28.04.2024
50m Fri
Asker SK198350m Fri25,8847228.04.202425m 
[Utvid]7575.
Silla Elisabet Viktoria Rosén
Dolphin Masters SK
Silla Elisabet Viktoria Rosén31,31
472p
27.04.2024
50m Butterfly
Dolphin Masters SK198150m Butterfly31,3147227.04.202425m 
[Utvid]7575.
Maria Danielsen Altmann
Harstad SK
Maria Danielsen Altmann32,41
472p
26.04.2024
50m Rygg
Harstad SK199750m Rygg32,4147226.04.202425mF
[Utvid]7878.
Kjersti Helene Hernæs
OI Svømming
Kjersti Helene Hernæs29,47
471p
27.04.2024
50m Fri
OI Svømming197950m Fri29,4747127.04.202425mF
[Utvid]7979.
Lise Raven Lothe
Masters Sørlandet
Lise Raven Lothe32,47
470p
26.04.2024
50m Rygg
Masters Sørlandet196750m Rygg32,4747026.04.202425mF
[Utvid]8080.
Sandra Åland Ulleland
Eid SK
Sandra Åland Ulleland36,50
469p
26.04.2024
50m Bryst
Eid SK199150m Bryst36,5046926.04.202425m 
[Utvid]8080.
Odd Roar Kaspersen
OI Svømming
Odd Roar Kaspersen1.11,10
469p
27.04.2024
100m Bryst
OI Svømming1971100m Bryst1.11,1046927.04.202425m 
[Utvid]8282.
Håkon Skaarud Karlsen
OI Svømming
Håkon Skaarud Karlsen5.02,58
467p
26.04.2024
400m Individuell medley
OI Svømming1979400m Individuell medley5.02,5846726.04.202425m 
[Utvid]8383.
Kjersti Helene Hernæs
OI Svømming
Kjersti Helene Hernæs36,58
466p
27.04.2024
50m Bryst
OI Svømming197950m Bryst36,5846627.04.202425mD
[Utvid]8484.
Scott John Dennis
ROMA
Scott John Dennis1.01,67
465p
27.04.2024
100m Butterfly
ROMA1997100m Butterfly1.01,6746527.04.202425m 
[Utvid]8484.
Silla Elisabet Viktoria Rosén
Dolphin Masters SK
Silla Elisabet Viktoria Rosén1.04,83
465p
26.04.2024
100m Fri
Dolphin Masters SK1981100m Fri1.04,8346526.04.202425m 
[Utvid]8686.
Odd Roar Kaspersen
OI Svømming
Odd Roar Kaspersen32,23
463p
26.04.2024
50m Bryst
OI Svømming197150m Bryst32,2346326.04.202425m 
[Utvid]8686.
Jarl Inge Melberg
OI Svømming
Jarl Inge Melberg57,93
463p
26.04.2024
100m Fri
OI Svømming1970100m Fri57,9346326.04.202425m 
[Utvid]8686.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes1.02,43
463p
27.04.2024
100m Rygg
Harstad SK2000100m Rygg1.02,4346327.04.202425m 
[Utvid]8989.
Marianne Fuglestveit
Masters Sørlandet
Marianne Fuglestveit31,52
462p
27.04.2024
50m Butterfly
Masters Sørlandet197650m Butterfly31,5246227.04.202425m 
[Utvid]9090.
Lisbeth Dønnum Jensen
Eidsvoll SK
Lisbeth Dønnum Jensen36,72
461p
26.04.2024
50m Bryst
Eidsvoll SK197550m Bryst36,7246126.04.202425m 
[Utvid]9090.
Lars Magnus Walløe
Asker SK
Lars Magnus Walløe58,04
461p
26.04.2024
100m Fri
Asker SK1983100m Fri58,0446126.04.202425m 
[Utvid]9292.
Bente Zeline Rist
Masters Sørlandet
Bente Zeline Rist29,70
460p
28.04.2024
50m Fri
Masters Sørlandet196750m Fri29,7046028.04.202425m 
[Utvid]9292.
Lise Raven Lothe
Masters Sørlandet
Lise Raven Lothe32,70
460p
28.04.2024
50m Rygg
Masters Sørlandet196750m Rygg32,7046028.04.202425m 
[Utvid]9494.
Bente Zeline Rist
Masters Sørlandet
Bente Zeline Rist29,72
459p
27.04.2024
50m Fri
Masters Sørlandet196750m Fri29,7245927.04.202425mF
[Utvid]9595.
Kjell Ivar Lundemoen
Haugesund Triathlonklubb
Kjell Ivar Lundemoen58,19
457p
26.04.2024
100m Fri
Haugesund Triathlonklubb1972100m Fri58,1945726.04.202425m 
[Utvid]9595.
Kjersti Helene Hernæs
OI Svømming
Kjersti Helene Hernæs1.05,22
457p
26.04.2024
100m Fri
OI Svømming1979100m Fri1.05,2245726.04.202425m 
[Utvid]9797.
Scott John Dennis
ROMA
Scott John Dennis28,24
456p
27.04.2024
50m Butterfly
ROMA199750m Butterfly28,2445627.04.202425mD
[Utvid]9797.
Kaia Viktoria Eriksen Norbye
Harstad SK
Kaia Viktoria Eriksen Norbye1.05,25
456p
27.04.2024
100m Fri
Harstad SK1996100m Fri1.05,2545627.04.202425mD
[Utvid]9797.
Jarl Inge Melberg
OI Svømming
Jarl Inge Melberg2.09,06
456p
27.04.2024
200m Fri
OI Svømming1970200m Fri2.09,0645627.04.202425m 
[Utvid]9797.
Lise Raven Lothe
Masters Sørlandet
Lise Raven Lothe2.34,45
456p
27.04.2024
200m Rygg
Masters Sørlandet1967200m Rygg2.34,4545627.04.202425m 
Side 1 av 16 (1551 rader)< Forrige1234567141516Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.