Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Tønsberg Speedo Cup
Stevne
Stevnenavn:
Tønsberg Speedo Cup
Fra dato:
06.04.2024
Til dato:
07.04.2024
NSF Stevne Id:
0000049520
Arrangørnavn:
Tønsberg SK
Stevnested:
Tønsberg
Bassengnavn:
Tønsberg svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
5
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
20.03.2024
Kvalperiode start:
21.03.2023
Kvalperiode slutt:
20.03.2024
Påmeldingsansv.:
Øystein Wiig
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
93202820
Arrangementsleder
Navn:
Brit Nakken
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
94871975
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen25,28
636p
06.04.2024
50m Butterfly
Sandefjord SK200550m Butterfly25,2863606.04.202425m 
[Utvid]22.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen52,20
633p
06.04.2024
100m Fri
Sandefjord SK2005100m Fri52,2063306.04.202425m 
[Utvid]33.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen25,35
631p
06.04.2024
50m Butterfly
Sandefjord SK200550m Butterfly25,3563106.04.202425m 
[Utvid]44.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen52,38
627p
06.04.2024
100m Fri
Sandefjord SK2005100m Fri52,3862706.04.202425m 
[Utvid]55.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie59,06
615p
06.04.2024
100m Fri
Tønsberg SK2005100m Fri59,0661506.04.202425m 
[Utvid]66.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie59,35
606p
06.04.2024
100m Fri
Tønsberg SK2005100m Fri59,3560606.04.202425m 
[Utvid]77.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie1.04,89
605p
06.04.2024
100m Rygg
Tønsberg SK2005100m Rygg1.04,8960506.04.202425m 
[Utvid]88.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie2.11,86
585p
07.04.2024
200m Fri
Tønsberg SK2005200m Fri2.11,8658507.04.202425m 
[Utvid]99.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie27,60
573p
07.04.2024
50m Fri
Tønsberg SK200550m Fri27,6057307.04.202425m 
[Utvid]1010.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie30,42
571p
07.04.2024
50m Rygg
Tønsberg SK200550m Rygg30,4257107.04.202425mF
[Utvid]1111.
Sjuul Koopman
Skien SK
Sjuul Koopman34,40
560p
06.04.2024
50m Bryst
Skien SK200750m Bryst34,4056006.04.202425m 
[Utvid]1111.
Camilla Vataker Liverød
Sandefjord SK
Camilla Vataker Liverød1.00,95
560p
06.04.2024
100m Fri
Sandefjord SK2006100m Fri1.00,9556006.04.202425m 
[Utvid]1313.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie30,66
558p
06.04.2024
50m Rygg
Tønsberg SK200550m Rygg30,6655806.04.202425m 
[Utvid]1313.
Sjuul Koopman
Skien SK
Sjuul Koopman34,44
558p
06.04.2024
50m Bryst
Skien SK200750m Bryst34,4455806.04.202425m 
[Utvid]1515.
Maiken Sofie Byman
Tønsberg SK
Maiken Sofie Byman28,02
548p
07.04.2024
50m Fri
Tønsberg SK200050m Fri28,0254807.04.202425m 
[Utvid]1515.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie30,84
548p
06.04.2024
50m Rygg
Tønsberg SK200550m Rygg30,8454806.04.202425m 
[Utvid]1717.
Samantha Lauren Føske
Horten SK
Samantha Lauren Føske28,25
534p
07.04.2024
50m Fri
Horten SK200950m Fri28,2553407.04.202425m 
[Utvid]1818.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen25,09
518p
06.04.2024
50m Fri
Sandefjord SK200550m Fri25,0951806.04.202425mD
[Utvid]1919.
David Lysø Sølyst
Skien SK
David Lysø Sølyst2.03,77
517p
07.04.2024
200m Fri
Skien SK2008200m Fri2.03,7751707.04.202425m 
[Utvid]2020.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie28,60
515p
06.04.2024
50m Fri
Tønsberg SK200550m Fri28,6051506.04.202425mD
[Utvid]2121.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen25,16
514p
06.04.2024
50m Fri
Sandefjord SK200550m Fri25,1651406.04.202425mD
[Utvid]2121.
David Lysø Sølyst
Skien SK
David Lysø Sølyst9.13,52
514p
06.04.2024
800m Fri
Skien SK2008800m Fri9.13,5251406.04.202425m 
[Utvid]2323.
Martine Lunden Thoresen
Horten SK
Martine Lunden Thoresen28,66
512p
07.04.2024
50m Fri
Horten SK200950m Fri28,6651207.04.202425m 
[Utvid]2323.
Elise Volmert Lorck
Tønsberg SK
Elise Volmert Lorck1.02,81
512p
06.04.2024
100m Fri
Tønsberg SK2009100m Fri1.02,8151206.04.202425m 
[Utvid]2525.
Liv Høiland Roberg
Tønsberg SK
Liv Høiland Roberg35,48
511p
06.04.2024
50m Bryst
Tønsberg SK200750m Bryst35,4851106.04.202425m 
[Utvid]2525.
Lucas Menendez Sørby
Tønsberg SK
Lucas Menendez Sørby2.04,24
511p
07.04.2024
200m Fri
Tønsberg SK2007200m Fri2.04,2451107.04.202425m 
[Utvid]2727.
Elise Volmert Lorck
Tønsberg SK
Elise Volmert Lorck1.02,90
509p
06.04.2024
100m Fri
Tønsberg SK2009100m Fri1.02,9050906.04.202425m 
[Utvid]2828.
Samantha Lauren Føske
Horten SK
Samantha Lauren Føske30,56
507p
06.04.2024
50m Butterfly
Horten SK200950m Butterfly30,5650706.04.202425m 
[Utvid]2929.
Camilla Vataker Liverød
Sandefjord SK
Camilla Vataker Liverød30,58
506p
06.04.2024
50m Butterfly
Sandefjord SK200650m Butterfly30,5850606.04.202425m 
[Utvid]2929.
Liv Høiland Roberg
Tønsberg SK
Liv Høiland Roberg35,59
506p
06.04.2024
50m Bryst
Tønsberg SK200750m Bryst35,5950606.04.202425m 
[Utvid]3131.
Sjuul Koopman
Skien SK
Sjuul Koopman35,63
504p
06.04.2024
50m Bryst
Skien SK200750m Bryst35,6350406.04.202425m 
[Utvid]3232.
Samantha Lauren Føske
Horten SK
Samantha Lauren Føske30,66
502p
06.04.2024
50m Butterfly
Horten SK200950m Butterfly30,6650206.04.202425m 
[Utvid]3333.
Mari Auestad Broen
Grimstad SK
Mari Auestad Broen28,87
501p
07.04.2024
50m Fri
Grimstad SK200850m Fri28,8750107.04.202425m 
[Utvid]3333.
Sjuul Koopman
Skien SK
Sjuul Koopman35,70
501p
06.04.2024
50m Bryst
Skien SK200750m Bryst35,7050106.04.202425m 
[Utvid]3535.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie28,88
500p
06.04.2024
50m Fri
Tønsberg SK200550m Fri28,8850006.04.202425mD
[Utvid]3636.
Elise Volmert Lorck
Tønsberg SK
Elise Volmert Lorck28,96
496p
07.04.2024
50m Fri
Tønsberg SK200950m Fri28,9649607.04.202425m 
[Utvid]3737.
Herman Nygård
Sandefjord SK
Herman Nygård31,54
495p
06.04.2024
50m Bryst
Sandefjord SK200750m Bryst31,5449506.04.202425m 
[Utvid]3737.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie1.03,51
495p
07.04.2024
100m Fri
Tønsberg SK2005100m Fri1.03,5149507.04.202425mD
[Utvid]3939.
Alma Dokke-Nordaas
Horten SK
Alma Dokke-Nordaas29,00
494p
07.04.2024
50m Fri
Horten SK200950m Fri29,0049407.04.202425m 
[Utvid]3939.
Liv Høiland Roberg
Tønsberg SK
Liv Høiland Roberg30,82
494p
06.04.2024
50m Butterfly
Tønsberg SK200750m Butterfly30,8249406.04.202425m 
[Utvid]4141.
Liv Høiland Roberg
Tønsberg SK
Liv Høiland Roberg35,91
493p
06.04.2024
50m Bryst
Tønsberg SK200750m Bryst35,9149306.04.202425m 
[Utvid]4242.
Liv Høiland Roberg
Tønsberg SK
Liv Høiland Roberg30,92
490p
06.04.2024
50m Butterfly
Tønsberg SK200750m Butterfly30,9249006.04.202425m 
[Utvid]4242.
Samantha Lauren Føske
Horten SK
Samantha Lauren Føske1.11,65
490p
07.04.2024
100m Individuell medley
Horten SK2009100m Individuell medley1.11,6549007.04.202425m 
[Utvid]4444.
Lucas Menendez Sørby
Tønsberg SK
Lucas Menendez Sørby57,00
486p
06.04.2024
100m Fri
Tønsberg SK2007100m Fri57,0048606.04.202425m 
[Utvid]4545.
Camilla Vataker Liverød
Sandefjord SK
Camilla Vataker Liverød29,21
483p
06.04.2024
50m Fri
Sandefjord SK200650m Fri29,2148306.04.202425mD
[Utvid]4646.
Liv Høiland Roberg
Tønsberg SK
Liv Høiland Roberg36,19
481p
06.04.2024
50m Bryst
Tønsberg SK200750m Bryst36,1948106.04.202425m 
[Utvid]4747.
Alexander Jarinn
Skien SK
Alexander Jarinn31,91
478p
06.04.2024
50m Bryst
Skien SK200850m Bryst31,9147806.04.202425m 
[Utvid]4848.
Liv Høiland Roberg
Tønsberg SK
Liv Høiland Roberg36,30
477p
06.04.2024
50m Bryst
Tønsberg SK200750m Bryst36,3047706.04.202425m 
[Utvid]4949.
Tuva Bredholt
Glitre SK
Tuva Bredholt1.04,32
476p
06.04.2024
100m Fri
Glitre SK2007100m Fri1.04,3247606.04.202425m 
[Utvid]5050.
Martine Lunden Thoresen
Horten SK
Martine Lunden Thoresen31,23
475p
06.04.2024
50m Butterfly
Horten SK200950m Butterfly31,2347506.04.202425m 
[Utvid]5151.
Henny Brosø Marcussen
Sandefjord SK
Henny Brosø Marcussen31,27
473p
06.04.2024
50m Butterfly
Sandefjord SK200950m Butterfly31,2747306.04.202425m 
[Utvid]5252.
Liv Høiland Roberg
Tønsberg SK
Liv Høiland Roberg1.20,10
471p
07.04.2024
100m Bryst
Tønsberg SK2007100m Bryst1.20,1047107.04.202425m 
[Utvid]5353.
Herman Nygård
Sandefjord SK
Herman Nygård32,09
470p
06.04.2024
50m Bryst
Sandefjord SK200750m Bryst32,0947006.04.202425m 
[Utvid]5353.
Sjuul Koopman
Skien SK
Sjuul Koopman1.10,56
470p
06.04.2024
100m Rygg
Skien SK2007100m Rygg1.10,5647006.04.202425m 
[Utvid]5555.
Herman Nygård
Sandefjord SK
Herman Nygård27,98
469p
06.04.2024
50m Butterfly
Sandefjord SK200750m Butterfly27,9846906.04.202425m 
[Utvid]5656.
Lucas Menendez Sørby
Tønsberg SK
Lucas Menendez Sørby57,78
467p
06.04.2024
100m Fri
Tønsberg SK2007100m Fri57,7846706.04.202425m 
[Utvid]5757.
Iselin Kjøniksen
Bergkameratene
Iselin Kjøniksen36,65
463p
06.04.2024
50m Bryst
Bergkameratene200850m Bryst36,6546306.04.202425m 
[Utvid]5757.
Tuva Bredholt
Glitre SK
Tuva Bredholt1.04,92
463p
06.04.2024
100m Fri
Glitre SK2007100m Fri1.04,9246306.04.202425m 
[Utvid]5757.
Lucas Menendez Sørby
Tønsberg SK
Lucas Menendez Sørby2.16,54
463p
07.04.2024
200m Rygg
Tønsberg SK2007200m Rygg2.16,5446307.04.202425m 
[Utvid]6060.
Alexander Jarinn
Skien SK
Alexander Jarinn32,28
461p
06.04.2024
50m Bryst
Skien SK200850m Bryst32,2846106.04.202425m 
[Utvid]6060.
Alexander Jarinn
Skien SK
Alexander Jarinn58,03
461p
06.04.2024
100m Fri
Skien SK2008100m Fri58,0346106.04.202425m 
[Utvid]6262.
Liv Høiland Roberg
Tønsberg SK
Liv Høiland Roberg29,69
460p
07.04.2024
50m Fri
Tønsberg SK200750m Fri29,6946007.04.202425m 
[Utvid]6262.
Henny Brosø Marcussen
Sandefjord SK
Henny Brosø Marcussen31,58
460p
06.04.2024
50m Butterfly
Sandefjord SK200950m Butterfly31,5846006.04.202425m 
[Utvid]6262.
Herman Nygård
Sandefjord SK
Herman Nygård32,31
460p
06.04.2024
50m Bryst
Sandefjord SK200750m Bryst32,3146006.04.202425m 
[Utvid]6565.
Sjuul Koopman
Skien SK
Sjuul Koopman36,76
459p
06.04.2024
50m Bryst
Skien SK200750m Bryst36,7645906.04.202425m 
[Utvid]6666.
Iselin Kjøniksen
Bergkameratene
Iselin Kjøniksen36,80
458p
06.04.2024
50m Bryst
Bergkameratene200850m Bryst36,8045806.04.202425m 
[Utvid]6767.
Alexander Jarinn
Skien SK
Alexander Jarinn32,39
457p
06.04.2024
50m Bryst
Skien SK200850m Bryst32,3945706.04.202425m 
[Utvid]6868.
Elise Volmert Lorck
Tønsberg SK
Elise Volmert Lorck2.23,66
452p
07.04.2024
200m Fri
Tønsberg SK2009200m Fri2.23,6645207.04.202425m 
[Utvid]6969.
Alexander Jarinn
Skien SK
Alexander Jarinn1.12,07
451p
07.04.2024
100m Bryst
Skien SK2008100m Bryst1.12,0745107.04.202425m 
[Utvid]7070.
Herman Nygård
Sandefjord SK
Herman Nygård28,41
448p
06.04.2024
50m Butterfly
Sandefjord SK200750m Butterfly28,4144806.04.202425m 
[Utvid]7070.
Iselin Kjøniksen
Bergkameratene
Iselin Kjøniksen37,07
448p
06.04.2024
50m Bryst
Bergkameratene200850m Bryst37,0744806.04.202425m 
[Utvid]7272.
Martine Lunden Thoresen
Horten SK
Martine Lunden Thoresen31,90
446p
06.04.2024
50m Butterfly
Horten SK200950m Butterfly31,9044606.04.202425m 
[Utvid]7373.
Lucas Menendez Sørby
Tønsberg SK
Lucas Menendez Sørby28,51
444p
06.04.2024
50m Butterfly
Tønsberg SK200750m Butterfly28,5144406.04.202425m 
[Utvid]7373.
Sander Myhr Bjørknes
Tønsberg SK
Sander Myhr Bjørknes28,97
444p
07.04.2024
50m Rygg
Tønsberg SK200350m Rygg28,9744407.04.202425mF
[Utvid]7575.
Iselin Kjøniksen
Bergkameratene
Iselin Kjøniksen37,21
443p
06.04.2024
50m Bryst
Bergkameratene200850m Bryst37,2144306.04.202425m 
[Utvid]7676.
Lucas Menendez Sørby
Tønsberg SK
Lucas Menendez Sørby28,54
442p
06.04.2024
50m Butterfly
Tønsberg SK200750m Butterfly28,5444206.04.202425m 
[Utvid]7676.
Hallvard Gulbrandsen
Larvik SK
Hallvard Gulbrandsen1.04,67
442p
07.04.2024
100m Individuell medley
Larvik SK2008100m Individuell medley1.04,6744207.04.202425m 
[Utvid]7878.
Tuva Bredholt
Glitre SK
Tuva Bredholt1.12,16
440p
06.04.2024
100m Rygg
Glitre SK2007100m Rygg1.12,1644006.04.202425m 
[Utvid]7878.
Herman Nygård
Sandefjord SK
Herman Nygård1.12,66
440p
07.04.2024
100m Bryst
Sandefjord SK2007100m Bryst1.12,6644007.04.202425m 
[Utvid]8080.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie30,17
439p
07.04.2024
50m Fri
Tønsberg SK200550m Fri30,1743907.04.202425mD
[Utvid]8080.
David Lysø Sølyst
Skien SK
David Lysø Sølyst4.39,23
439p
06.04.2024
400m Fri
Skien SK2008400m Fri4.39,2343906.04.202425mD
[Utvid]8282.
Hallvard Gulbrandsen
Larvik SK
Hallvard Gulbrandsen1.12,77
438p
07.04.2024
100m Bryst
Larvik SK2008100m Bryst1.12,7743807.04.202425m 
[Utvid]8383.
David Lysø Sølyst
Skien SK
David Lysø Sølyst28,66
437p
06.04.2024
50m Butterfly
Skien SK200850m Butterfly28,6643706.04.202425m 
[Utvid]8383.
Tuva Bredholt
Glitre SK
Tuva Bredholt33,25
437p
06.04.2024
50m Rygg
Glitre SK200750m Rygg33,2543706.04.202425m 
[Utvid]8585.
Tuva Bredholt
Glitre SK
Tuva Bredholt33,31
435p
06.04.2024
50m Rygg
Glitre SK200750m Rygg33,3143506.04.202425m 
[Utvid]8686.
David Lysø Sølyst
Skien SK
David Lysø Sølyst28,77
432p
06.04.2024
50m Butterfly
Skien SK200850m Butterfly28,7743206.04.202425m 
[Utvid]8686.
Henny Brosø Marcussen
Sandefjord SK
Henny Brosø Marcussen33,38
432p
06.04.2024
50m Rygg
Sandefjord SK200950m Rygg33,3843206.04.202425m 
[Utvid]8686.
Henny Brosø Marcussen
Sandefjord SK
Henny Brosø Marcussen33,39
432p
06.04.2024
50m Rygg
Sandefjord SK200950m Rygg33,3943206.04.202425m 
[Utvid]8989.
Tuva Bredholt
Glitre SK
Tuva Bredholt32,27
431p
06.04.2024
50m Butterfly
Glitre SK200750m Butterfly32,2743106.04.202425m 
[Utvid]9090.
Tuva Bredholt
Glitre SK
Tuva Bredholt32,28
430p
06.04.2024
50m Butterfly
Glitre SK200750m Butterfly32,2843006.04.202425m 
[Utvid]9090.
Martine Lunden Thoresen
Horten SK
Martine Lunden Thoresen37,58
430p
06.04.2024
50m Bryst
Horten SK200950m Bryst37,5843006.04.202425m 
[Utvid]9292.
Aleksa Savovic
Skien SK
Aleksa Savovic28,82
429p
06.04.2024
50m Butterfly
Skien SK200750m Butterfly28,8242906.04.202425m 
[Utvid]9393.
Elise Volmert Lorck
Tønsberg SK
Elise Volmert Lorck30,41
428p
06.04.2024
50m Fri
Tønsberg SK200950m Fri30,4142806.04.202425mD
[Utvid]9494.
Elise Volmert Lorck
Tønsberg SK
Elise Volmert Lorck30,44
427p
06.04.2024
50m Fri
Tønsberg SK200950m Fri30,4442706.04.202425mD
[Utvid]9595.
Samantha Lauren Føske
Horten SK
Samantha Lauren Føske37,68
426p
06.04.2024
50m Bryst
Horten SK200950m Bryst37,6842606.04.202425m 
[Utvid]9696.
Samantha Lauren Føske
Horten SK
Samantha Lauren Føske37,71
425p
06.04.2024
50m Bryst
Horten SK200950m Bryst37,7142506.04.202425m 
[Utvid]9797.
Liv Høiland Roberg
Tønsberg SK
Liv Høiland Roberg37,77
423p
07.04.2024
50m Bryst
Tønsberg SK200750m Bryst37,7742307.04.202425mD
[Utvid]9898.
Herman Nygård
Sandefjord SK
Herman Nygård26,87
422p
07.04.2024
50m Fri
Sandefjord SK200750m Fri26,8742207.04.202425m 
[Utvid]9898.
Elise Volmert Lorck
Tønsberg SK
Elise Volmert Lorck32,48
422p
06.04.2024
50m Butterfly
Tønsberg SK200950m Butterfly32,4842206.04.202425m 
[Utvid]100100.
Hanna Olstad-Hansen
Sandefjord SK
Hanna Olstad-Hansen1.13,25
420p
06.04.2024
100m Rygg
Sandefjord SK2006100m Rygg1.13,2542006.04.202425m 
Side 1 av 15 (1417 rader)< Forrige1234567131415Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.