Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Swedish Grand Prix 2024
Stevne
Stevnenavn:
Swedish Grand Prix 2024
Fra dato:
08.03.2024
Til dato:
10.03.2024
NSF Stevne Id:
0000049799
Arrangørnavn:
Svensk Simidrott & Kungsbacka SS
Stevnested:
Kungsbacka
Bassengnavn:
Kungsbacka badhus
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
21.02.2024
Kvalperiode start:
01.01.2023
Kvalperiode slutt:
21.02.2024
Påmeldingsansv.:
Kenneth Magnusson
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
+46 10 476 53 09
Arrangementsleder
Navn:
Mikael Fredriksson
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
+46 761011000
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli31,61
796p
09.03.2024
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst31,6179609.03.202450m 
[Utvid]22.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen28,18
780p
10.03.2024
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst28,1878010.03.202450m 
[Utvid]33.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli31,85
778p
09.03.2024
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst31,8577809.03.202450m 
[Utvid]44.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen28,26
774p
10.03.2024
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst28,2677410.03.202450m 
[Utvid]55.
Markus Lie
OI Svømming
Markus Lie56,28
770p
10.03.2024
100m Rygg
OI Svømming1995100m Rygg56,2877010.03.202450m 
[Utvid]66.
Markus Lie
OI Svømming
Markus Lie56,40
765p
10.03.2024
100m Rygg
OI Svømming1995100m Rygg56,4076510.03.202450m 
[Utvid]66.
Mari Moen
Lambertseter SK
Mari Moen56,52
765p
09.03.2024
100m Fri
Lambertseter SK2004100m Fri56,5276509.03.202450m 
[Utvid]88.
Mari Moen
Lambertseter SK
Mari Moen56,58
763p
09.03.2024
100m Fri
Lambertseter SK2004100m Fri56,5876309.03.202450m 
[Utvid]99.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli1.10,35
757p
10.03.2024
100m Bryst
Bergensvømmerne2004100m Bryst1.10,3575710.03.202450m 
[Utvid]1010.
Markus Lie
OI Svømming
Markus Lie26,07
752p
09.03.2024
50m Rygg
OI Svømming199550m Rygg26,0775209.03.202450m 
[Utvid]1111.
Mari Moen
Lambertseter SK
Mari Moen26,10
745p
10.03.2024
50m Fri
Lambertseter SK200450m Fri26,1074510.03.202450m 
[Utvid]1212.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg51,71
744p
10.03.2024
100m Fri
OI Svømming2005100m Fri51,7174410.03.202450m 
[Utvid]1313.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.10,80
743p
10.03.2024
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.10,8074310.03.202450m 
[Utvid]1414.
Mari Moen
Lambertseter SK
Mari Moen26,17
739p
10.03.2024
50m Fri
Lambertseter SK200450m Fri26,1773910.03.202450m 
[Utvid]1515.
Markus Lie
OI Svømming
Markus Lie26,28
734p
09.03.2024
50m Rygg
OI Svømming199550m Rygg26,2873409.03.202450m 
[Utvid]1515.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli1.11,09
734p
10.03.2024
100m Bryst
Bergensvømmerne2004100m Bryst1.11,0973410.03.202450m 
[Utvid]1515.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen2.33,98
734p
09.03.2024
200m Bryst
Lambertseter SK2001200m Bryst2.33,9873409.03.202450m 
[Utvid]1818.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen2.34,31
730p
09.03.2024
200m Bryst
Lambertseter SK2001200m Bryst2.34,3173009.03.202450m 
[Utvid]1919.
June Selin
OI Svømming
June Selin1.11,26
728p
10.03.2024
100m Bryst
OI Svømming2006100m Bryst1.11,2672810.03.202450m 
[Utvid]2020.
Oliver Bauer Skymoen
Lørenskog/Rælingen
Oliver Bauer Skymoen2.20,19
725p
10.03.2024
200m Bryst
Lørenskog/Rælingen2006200m Bryst2.20,1972510.03.202450m 
[Utvid]2121.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli32,65
722p
10.03.2024
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst32,6572210.03.202450mD
[Utvid]2121.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg52,22
722p
10.03.2024
100m Fri
OI Svømming2005100m Fri52,2272210.03.202450m 
[Utvid]2323.
Markus Lie
OI Svømming
Markus Lie2.04,81
721p
09.03.2024
200m Rygg
OI Svømming1995200m Rygg2.04,8172109.03.202450m 
[Utvid]2424.
Oliver Bauer Skymoen
Lørenskog/Rælingen
Oliver Bauer Skymoen2.20,49
720p
10.03.2024
200m Bryst
Lørenskog/Rælingen2006200m Bryst2.20,4972010.03.202450m 
[Utvid]2525.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker28,97
718p
10.03.2024
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst28,9771810.03.202450m 
[Utvid]2626.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker1.03,65
713p
09.03.2024
100m Bryst
Bergensvømmerne1993100m Bryst1.03,6571309.03.202450m 
[Utvid]2727.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen1.03,69
712p
09.03.2024
100m Bryst
Lambertseter SK1995100m Bryst1.03,6971209.03.202450m 
[Utvid]2828.
Philip Johan Abad Slotsvik
OI Svømming
Philip Johan Abad Slotsvik52,64
705p
10.03.2024
100m Fri
OI Svømming2005100m Fri52,6470510.03.202450m 
[Utvid]2929.
Philip Johan Abad Slotsvik
OI Svømming
Philip Johan Abad Slotsvik1.54,65
704p
09.03.2024
200m Fri
OI Svømming2005200m Fri1.54,6570409.03.202450m 
[Utvid]3030.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker1.03,96
703p
09.03.2024
100m Bryst
Bergensvømmerne1993100m Bryst1.03,9670309.03.202450m 
[Utvid]3131.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen32,98
701p
09.03.2024
50m Bryst
Lambertseter SK200150m Bryst32,9870109.03.202450m 
[Utvid]3131.
Ole Marius Rist Jensen
OI Svømming
Ole Marius Rist Jensen4.34,41
701p
08.03.2024
400m Individuell medley
OI Svømming2001400m Individuell medley4.34,4170108.03.202450m 
[Utvid]3333.
Nikita Borodin
OI Svømming
Nikita Borodin52,76
700p
10.03.2024
100m Fri
OI Svømming2006100m Fri52,7670010.03.202450m 
[Utvid]3434.
Malena Amelie Lisken
OI Svømming
Malena Amelie Lisken58,24
699p
09.03.2024
100m Fri
OI Svømming2003100m Fri58,2469909.03.202450m 
[Utvid]3434.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud2.06,10
699p
09.03.2024
200m Rygg
Lørenskog/Rælingen2005200m Rygg2.06,1069909.03.202450m 
[Utvid]3636.
Malena Amelie Lisken
OI Svømming
Malena Amelie Lisken30,46
694p
10.03.2024
50m Rygg
OI Svømming200350m Rygg30,4669410.03.202450m 
[Utvid]3636.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen33,09
694p
09.03.2024
50m Bryst
Lambertseter SK200150m Bryst33,0969409.03.202450m 
[Utvid]3636.
Mathias Somogyi Hoseth
OI Svømming
Mathias Somogyi Hoseth52,92
694p
10.03.2024
100m Fri
OI Svømming2003100m Fri52,9269410.03.202450m 
[Utvid]3939.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.12,45
693p
10.03.2024
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.12,4569310.03.202450m 
[Utvid]4040.
Malena Amelie Lisken
OI Svømming
Malena Amelie Lisken58,46
692p
09.03.2024
100m Fri
OI Svømming2003100m Fri58,4669209.03.202450m 
[Utvid]4141.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg1.55,37
691p
09.03.2024
200m Fri
OI Svømming2005200m Fri1.55,3769109.03.202450m 
[Utvid]4242.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen29,37
689p
09.03.2024
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst29,3768909.03.202450mD
[Utvid]4242.
Philip Johan Abad Slotsvik
OI Svømming
Philip Johan Abad Slotsvik53,05
689p
10.03.2024
100m Fri
OI Svømming2005100m Fri53,0568910.03.202450m 
[Utvid]4444.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli26,80
688p
10.03.2024
50m Fri
Bergensvømmerne200450m Fri26,8068810.03.202450m 
[Utvid]4444.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker29,39
688p
10.03.2024
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst29,3968810.03.202450m 
[Utvid]4646.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg1.55,57
687p
09.03.2024
200m Fri
OI Svømming2005200m Fri1.55,5768709.03.202450m 
[Utvid]4747.
June Selin
OI Svømming
June Selin33,21
686p
09.03.2024
50m Bryst
OI Svømming200650m Bryst33,2168609.03.202450m 
[Utvid]4848.
Nikita Borodin
OI Svømming
Nikita Borodin53,17
684p
10.03.2024
100m Fri
OI Svømming2006100m Fri53,1768410.03.202450m 
[Utvid]4949.
Ole Marius Rist Jensen
OI Svømming
Ole Marius Rist Jensen2.09,40
683p
09.03.2024
200m Individuell medley
OI Svømming2001200m Individuell medley2.09,4068309.03.202450m 
[Utvid]5050.
Malena Amelie Lisken
OI Svømming
Malena Amelie Lisken30,65
682p
10.03.2024
50m Rygg
OI Svømming200350m Rygg30,6568210.03.202450m 
[Utvid]5151.
Philip Johan Abad Slotsvik
OI Svømming
Philip Johan Abad Slotsvik1.55,95
680p
09.03.2024
200m Fri
OI Svømming2005200m Fri1.55,9568009.03.202450m 
[Utvid]5252.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud58,73
678p
10.03.2024
100m Rygg
Lørenskog/Rælingen2005100m Rygg58,7367810.03.202450m 
[Utvid]5252.
Julie Borsheim Endregaard
Bergensvømmerne
Julie Borsheim Endregaard58,86
678p
10.03.2024
100m Fri
Bergensvømmerne2001100m Fri58,8667810.03.202450mF
[Utvid]5454.
June Selin
OI Svømming
June Selin1.13,01
677p
10.03.2024
100m Bryst
OI Svømming2006100m Bryst1.13,0167710.03.202450m 
[Utvid]5555.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli26,98
675p
10.03.2024
50m Fri
Bergensvømmerne200450m Fri26,9867510.03.202450m 
[Utvid]5555.
Julie Borsheim Endregaard
Bergensvømmerne
Julie Borsheim Endregaard58,92
675p
09.03.2024
100m Fri
Bergensvømmerne2001100m Fri58,9267509.03.202450m 
[Utvid]5555.
Julie Borsheim Endregaard
Bergensvømmerne
Julie Borsheim Endregaard58,93
675p
09.03.2024
100m Fri
Bergensvømmerne2001100m Fri58,9367509.03.202450m 
[Utvid]5858.
Malena Amelie Lisken
OI Svømming
Malena Amelie Lisken26,99
674p
10.03.2024
50m Fri
OI Svømming200350m Fri26,9967410.03.202450m 
[Utvid]5959.
June Selin
OI Svømming
June Selin33,42
673p
09.03.2024
50m Bryst
OI Svømming200650m Bryst33,4267309.03.202450m 
[Utvid]5959.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen33,43
673p
10.03.2024
50m Bryst
Lambertseter SK200150m Bryst33,4367310.03.202450mD
[Utvid]5959.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø1.04,90
673p
09.03.2024
100m Bryst
Bergensvømmerne2001100m Bryst1.04,9067309.03.202450m 
[Utvid]6262.
Malena Amelie Lisken
OI Svømming
Malena Amelie Lisken27,04
670p
10.03.2024
50m Fri
OI Svømming200350m Fri27,0467010.03.202450m 
[Utvid]6363.
Nikita Borodin
OI Svømming
Nikita Borodin23,90
669p
09.03.2024
50m Fri
OI Svømming200650m Fri23,9066909.03.202450m 
[Utvid]6464.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø29,68
668p
10.03.2024
50m Bryst
Bergensvømmerne200150m Bryst29,6866810.03.202450m 
[Utvid]6565.
Magnus Reinholdt Belsvik
OI Svømming
Magnus Reinholdt Belsvik29,69
667p
10.03.2024
50m Bryst
OI Svømming200250m Bryst29,6966710.03.202450m 
[Utvid]6666.
June Selin
OI Svømming
June Selin33,55
666p
10.03.2024
50m Bryst
OI Svømming200650m Bryst33,5566610.03.202450mD
[Utvid]6666.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø1.05,11
666p
09.03.2024
100m Bryst
Bergensvømmerne2001100m Bryst1.05,1166609.03.202450m 
[Utvid]6868.
Mari Moen
Lambertseter SK
Mari Moen27,98
665p
09.03.2024
50m Butterfly
Lambertseter SK200450m Butterfly27,9866509.03.202450m 
[Utvid]6969.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli33,57
664p
10.03.2024
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst33,5766410.03.202450mD
[Utvid]6969.
Markus Lie
OI Svømming
Markus Lie2.08,25
664p
09.03.2024
200m Rygg
OI Svømming1995200m Rygg2.08,2566409.03.202450m 
[Utvid]7171.
Serine Hammerstad
Lørenskog/Rælingen
Serine Hammerstad2.09,57
662p
10.03.2024
200m Fri
Lørenskog/Rælingen2007200m Fri2.09,5766210.03.202450m 
[Utvid]7171.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø2.24,45
662p
10.03.2024
200m Bryst
Bergensvømmerne2001200m Bryst2.24,4566210.03.202450m 
[Utvid]7373.
Mari Moen
Lambertseter SK
Mari Moen33,64
660p
09.03.2024
50m Bryst
Lambertseter SK200450m Bryst33,6466009.03.202450m 
[Utvid]7373.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud53,80
660p
10.03.2024
100m Fri
Lørenskog/Rælingen2005100m Fri53,8066010.03.202450m 
[Utvid]7575.
Mathias Somogyi Hoseth
OI Svømming
Mathias Somogyi Hoseth53,92
656p
10.03.2024
100m Fri
OI Svømming2003100m Fri53,9265610.03.202450m 
[Utvid]7676.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli59,52
655p
09.03.2024
100m Fri
Bergensvømmerne2004100m Fri59,5265509.03.202450m 
[Utvid]7676.
Magnus Reinholdt Belsvik
OI Svømming
Magnus Reinholdt Belsvik1.05,48
655p
09.03.2024
100m Bryst
OI Svømming2002100m Bryst1.05,4865509.03.202450m 
[Utvid]7878.
Nikita Borodin
OI Svømming
Nikita Borodin24,09
653p
09.03.2024
50m Fri
OI Svømming200650m Fri24,0965309.03.202450m 
[Utvid]7979.
Mathias Somogyi Hoseth
OI Svømming
Mathias Somogyi Hoseth25,67
652p
10.03.2024
50m Butterfly
OI Svømming200350m Butterfly25,6765210.03.202450m 
[Utvid]7979.
Mathias Benoni Martinussen
OI Svømming
Mathias Benoni Martinussen25,67
652p
10.03.2024
50m Butterfly
OI Svømming200450m Butterfly25,6765210.03.202450m 
[Utvid]7979.
Mathias Benoni Martinussen
OI Svømming
Mathias Benoni Martinussen25,68
652p
10.03.2024
50m Butterfly
OI Svømming200450m Butterfly25,6865210.03.202450m 
[Utvid]8282.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud2.09,09
651p
09.03.2024
200m Rygg
Lørenskog/Rælingen2005200m Rygg2.09,0965109.03.202450m 
[Utvid]8383.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker29,95
650p
09.03.2024
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst29,9565009.03.202450mD
[Utvid]8383.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.14,03
650p
09.03.2024
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.14,0365009.03.202450mD
[Utvid]8585.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud59,59
649p
10.03.2024
100m Rygg
Lørenskog/Rælingen2005100m Rygg59,5964910.03.202450m 
[Utvid]8686.
Mari Moen
Lambertseter SK
Mari Moen27,35
648p
09.03.2024
50m Fri
Lambertseter SK200450m Fri27,3564809.03.202450mD
[Utvid]8686.
Magnus Reinholdt Belsvik
OI Svømming
Magnus Reinholdt Belsvik1.05,70
648p
09.03.2024
100m Bryst
OI Svømming2002100m Bryst1.05,7064809.03.202450m 
[Utvid]8888.
Magnus Reinholdt Belsvik
OI Svømming
Magnus Reinholdt Belsvik30,00
647p
10.03.2024
50m Bryst
OI Svømming200250m Bryst30,0064710.03.202450m 
[Utvid]8989.
Mathias Somogyi Hoseth
OI Svømming
Mathias Somogyi Hoseth25,76
646p
10.03.2024
50m Butterfly
OI Svømming200350m Butterfly25,7664610.03.202450m 
[Utvid]8989.
Serine Hammerstad
Lørenskog/Rælingen
Serine Hammerstad2.10,64
646p
10.03.2024
200m Fri
Lørenskog/Rælingen2007200m Fri2.10,6464610.03.202450m 
[Utvid]9191.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø2.25,77
645p
10.03.2024
200m Bryst
Bergensvømmerne2001200m Bryst2.25,7764510.03.202450m 
[Utvid]9292.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.14,23
644p
09.03.2024
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.14,2364409.03.202450mD
[Utvid]9393.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø30,07
642p
10.03.2024
50m Bryst
Bergensvømmerne200150m Bryst30,0764210.03.202450m 
[Utvid]9393.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker30,08
642p
09.03.2024
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst30,0864209.03.202450mD
[Utvid]9595.
Mari Moen
Lambertseter SK
Mari Moen27,45
641p
09.03.2024
50m Fri
Lambertseter SK200450m Fri27,4564109.03.202450mD
[Utvid]9696.
Mathias Somogyi Hoseth
OI Svømming
Mathias Somogyi Hoseth24,30
637p
09.03.2024
50m Fri
OI Svømming200350m Fri24,3063709.03.202450m 
[Utvid]9696.
Oliver Bauer Skymoen
Lørenskog/Rælingen
Oliver Bauer Skymoen1.06,08
637p
09.03.2024
100m Bryst
Lørenskog/Rælingen2006100m Bryst1.06,0863709.03.202450m 
[Utvid]9898.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen34,07
636p
10.03.2024
50m Bryst
Lambertseter SK200150m Bryst34,0763610.03.202450mD
[Utvid]9898.
June Selin
OI Svømming
June Selin2.41,56
636p
09.03.2024
200m Bryst
OI Svømming2006200m Bryst2.41,5663609.03.202450m 
[Utvid]100100.
Mari Moen
Lambertseter SK
Mari Moen28,41
635p
09.03.2024
50m Butterfly
Lambertseter SK200450m Butterfly28,4163509.03.202450m 
Side 1 av 3 (267 rader)< Forrige123Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.