Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Nordfjordstemnet
Stevne
Stevnenavn:
Nordfjordstemnet
Fra dato:
20.04.2024
Til dato:
21.04.2024
NSF Stevne Id:
0000049991
Arrangørnavn:
Sandane TIL
Stevnested:
Sandane
Bassengnavn:
Trivselsbadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
4
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
14.04.2024
Kvalperiode start:
15.04.2023
Kvalperiode slutt:
14.04.2024
Påmeldingsansv.:
Eva Linn Fossheim
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
98877177
Arrangementsleder
Navn:
Eva Linn Fossheim
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
98877177
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø2.16,78
524p
20.04.2024
200m Fri
Eid SK2008200m Fri2.16,7852420.04.202425m 
[Utvid]22.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø1.11,38
496p
20.04.2024
100m Individuell medley
Eid SK2008100m Individuell medley1.11,3849620.04.202425m 
[Utvid]33.
Daniel K. Vindfjell
Eid SK
Daniel K. Vindfjell25,90
471p
21.04.2024
50m Fri
Eid SK200450m Fri25,9047121.04.202425m 
[Utvid]44.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø1.05,20
457p
20.04.2024
100m Fri
Eid SK2008100m Fri1.05,2045720.04.202425mD
[Utvid]55.
Daniel K. Vindfjell
Eid SK
Daniel K. Vindfjell1.04,03
455p
20.04.2024
100m Individuell medley
Eid SK2004100m Individuell medley1.04,0345520.04.202425m 
[Utvid]66.
Daniel K. Vindfjell
Eid SK
Daniel K. Vindfjell28,57
441p
21.04.2024
50m Butterfly
Eid SK200450m Butterfly28,5744121.04.202425m 
[Utvid]77.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø32,15
436p
21.04.2024
50m Butterfly
Eid SK200850m Butterfly32,1543621.04.202425m 
[Utvid]88.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø30,37
430p
21.04.2024
50m Fri
Eid SK200850m Fri30,3743021.04.202425m 
[Utvid]99.
Daniel K. Vindfjell
Eid SK
Daniel K. Vindfjell33,21
424p
20.04.2024
50m Bryst
Eid SK200450m Bryst33,2142420.04.202425m 
[Utvid]1010.
Marte Dahlgren Hjelle
Eid SK
Marte Dahlgren Hjelle30,82
411p
21.04.2024
50m Fri
Eid SK200650m Fri30,8241121.04.202425m 
[Utvid]1111.
Marte Dahlgren Hjelle
Eid SK
Marte Dahlgren Hjelle30,86
410p
21.04.2024
50m Fri
Eid SK200650m Fri30,8641021.04.202425mF
[Utvid]1212.
Alva Lote Midtbø
Eid SK
Alva Lote Midtbø30,92
407p
20.04.2024
50m Fri
Eid SK200850m Fri30,9240720.04.202425mD
[Utvid]1212.
Mats Dahlgren Hjelle
Eid SK
Mats Dahlgren Hjelle1.00,49
407p
21.04.2024
100m Fri
Eid SK2007100m Fri1.00,4940721.04.202425m 
[Utvid]1414.
Marte Dahlgren Hjelle
Eid SK
Marte Dahlgren Hjelle38,34
405p
20.04.2024
50m Bryst
Eid SK200650m Bryst38,3440520.04.202425m 
[Utvid]1515.
Mats Dahlgren Hjelle
Eid SK
Mats Dahlgren Hjelle2.14,33
404p
20.04.2024
200m Fri
Eid SK2007200m Fri2.14,3340420.04.202425m 
[Utvid]1616.
Mats Dahlgren Hjelle
Eid SK
Mats Dahlgren Hjelle27,85
379p
21.04.2024
50m Fri
Eid SK200750m Fri27,8537921.04.202425m 
[Utvid]1717.
Marte Dahlgren Hjelle
Eid SK
Marte Dahlgren Hjelle33,71
378p
21.04.2024
50m Butterfly
Eid SK200650m Butterfly33,7137821.04.202425m 
[Utvid]1818.
Emma Holme
Førde IL Symjing
Emma Holme31,87
372p
21.04.2024
50m Fri
Førde IL Symjing201150m Fri31,8737221.04.202425m 
[Utvid]1919.
Mats Dahlgren Hjelle
Eid SK
Mats Dahlgren Hjelle28,22
364p
20.04.2024
50m Fri
Eid SK200750m Fri28,2236420.04.202425mF
[Utvid]2020.
Mats Dahlgren Hjelle
Eid SK
Mats Dahlgren Hjelle1.03,67
349p
20.04.2024
100m Fri
Eid SK2007100m Fri1.03,6734920.04.202425mD
[Utvid]2121.
Emma Holme
Førde IL Symjing
Emma Holme32,77
342p
21.04.2024
50m Fri
Førde IL Symjing201150m Fri32,7734221.04.202425mF
[Utvid]2222.
Mikal Solheim Eriksen
Førde IL Symjing
Mikal Solheim Eriksen1.04,94
329p
21.04.2024
100m Fri
Førde IL Symjing2009100m Fri1.04,9432921.04.202425m 
[Utvid]2323.
Mats Dahlgren Hjelle
Eid SK
Mats Dahlgren Hjelle29,27
326p
21.04.2024
50m Fri
Eid SK200750m Fri29,2732621.04.202425mD
[Utvid]2424.
Line Dahlgren Hjelle
Eid SK
Line Dahlgren Hjelle41,64
316p
20.04.2024
50m Bryst
Eid SK200650m Bryst41,6431620.04.202425m 
[Utvid]2525.
Line Dahlgren Hjelle
Eid SK
Line Dahlgren Hjelle1.13,97
313p
21.04.2024
100m Fri
Eid SK2006100m Fri1.13,9731321.04.202425m 
[Utvid]2626.
Emma Holme
Førde IL Symjing
Emma Holme35,96
311p
21.04.2024
50m Butterfly
Førde IL Symjing201150m Butterfly35,9631121.04.202425m 
[Utvid]2727.
Line Dahlgren Hjelle
Eid SK
Line Dahlgren Hjelle33,91
309p
21.04.2024
50m Fri
Eid SK200650m Fri33,9130921.04.202425m 
[Utvid]2828.
Julie Jakopia Isene
Eid SK
Julie Jakopia Isene34,02
306p
21.04.2024
50m Fri
Eid SK201050m Fri34,0230621.04.202425m 
[Utvid]2929.
Line Dahlgren Hjelle
Eid SK
Line Dahlgren Hjelle34,14
302p
20.04.2024
50m Fri
Eid SK200650m Fri34,1430220.04.202425mF
[Utvid]3030.
Julie Jakopia Isene
Eid SK
Julie Jakopia Isene1.24,75
296p
20.04.2024
100m Individuell medley
Eid SK2010100m Individuell medley1.24,7529620.04.202425m 
[Utvid]3131.
Mats Dahlgren Hjelle
Eid SK
Mats Dahlgren Hjelle1.14,05
294p
20.04.2024
100m Individuell medley
Eid SK2007100m Individuell medley1.14,0529420.04.202425m 
[Utvid]3232.
Line Dahlgren Hjelle
Eid SK
Line Dahlgren Hjelle1.25,06
293p
20.04.2024
100m Individuell medley
Eid SK2006100m Individuell medley1.25,0629320.04.202425m 
[Utvid]3333.
Julie Jakopia Isene
Eid SK
Julie Jakopia Isene1.34,35
288p
21.04.2024
100m Bryst
Eid SK2010100m Bryst1.34,3528821.04.202425m 
[Utvid]3434.
Julie Jakopia Isene
Eid SK
Julie Jakopia Isene43,19
283p
20.04.2024
50m Bryst
Eid SK201050m Bryst43,1928320.04.202425m 
[Utvid]3535.
Mats Dahlgren Hjelle
Eid SK
Mats Dahlgren Hjelle30,75
281p
20.04.2024
50m Fri
Eid SK200750m Fri30,7528120.04.202425mD
[Utvid]3636.
Emma Holme
Førde IL Symjing
Emma Holme1.35,24
280p
21.04.2024
100m Bryst
Førde IL Symjing2011100m Bryst1.35,2428021.04.202425m 
[Utvid]3737.
Julie Jakopia Isene
Eid SK
Julie Jakopia Isene43,65
274p
21.04.2024
50m Bryst
Eid SK201050m Bryst43,6527421.04.202425mD
[Utvid]3838.
Mikal Solheim Eriksen
Førde IL Symjing
Mikal Solheim Eriksen38,47
272p
20.04.2024
50m Bryst
Førde IL Symjing200950m Bryst38,4727220.04.202425m 
[Utvid]3838.
Mikal Solheim Eriksen
Førde IL Symjing
Mikal Solheim Eriksen1.16,05
272p
20.04.2024
100m Individuell medley
Førde IL Symjing2009100m Individuell medley1.16,0527220.04.202425m 
[Utvid]4040.
Mikal Solheim Eriksen
Førde IL Symjing
Mikal Solheim Eriksen31,15
271p
21.04.2024
50m Fri
Førde IL Symjing200950m Fri31,1527121.04.202425mD
[Utvid]4040.
Mikal Solheim Eriksen
Førde IL Symjing
Mikal Solheim Eriksen1.13,75
271p
20.04.2024
100m Butterfly
Førde IL Symjing2009100m Butterfly1.13,7527120.04.202425m 
[Utvid]4040.
Marte Dahlgren Hjelle
Eid SK
Marte Dahlgren Hjelle1.24,81
271p
20.04.2024
100m Rygg
Eid SK2006100m Rygg1.24,8127120.04.202425m 
[Utvid]4040.
Mikal Solheim Eriksen
Førde IL Symjing
Mikal Solheim Eriksen1.25,41
271p
21.04.2024
100m Bryst
Førde IL Symjing2009100m Bryst1.25,4127121.04.202425m 
[Utvid]4444.
Line Dahlgren Hjelle
Eid SK
Line Dahlgren Hjelle35,53
268p
21.04.2024
50m Fri
Eid SK200650m Fri35,5326821.04.202425mD
[Utvid]4545.
Marte Dahlgren Hjelle
Eid SK
Marte Dahlgren Hjelle39,35
264p
20.04.2024
50m Rygg
Eid SK200650m Rygg39,3526420.04.202425m 
[Utvid]4646.
Line Dahlgren Hjelle
Eid SK
Line Dahlgren Hjelle39,49
261p
21.04.2024
50m Rygg
Eid SK200650m Rygg39,4926121.04.202425mF
[Utvid]4646.
Emma Holme
Førde IL Symjing
Emma Holme44,39
261p
21.04.2024
50m Bryst
Førde IL Symjing201150m Bryst44,3926121.04.202425mD
[Utvid]4848.
Line Dahlgren Hjelle
Eid SK
Line Dahlgren Hjelle39,88
253p
20.04.2024
50m Rygg
Eid SK200650m Rygg39,8825320.04.202425m 
[Utvid]4949.
Arno Abolins
Førde IL Symjing
Arno Abolins2.38,34
247p
20.04.2024
200m Fri
Førde IL Symjing2010200m Fri2.38,3424720.04.202425m 
[Utvid]5050.
Mikal Solheim Eriksen
Førde IL Symjing
Mikal Solheim Eriksen34,67
246p
20.04.2024
50m Butterfly
Førde IL Symjing200950m Butterfly34,6724620.04.202425mD
[Utvid]5050.
Arno Abolins
Førde IL Symjing
Arno Abolins1.11,53
246p
21.04.2024
100m Fri
Førde IL Symjing2010100m Fri1.11,5324621.04.202425m 
[Utvid]5252.
Emilie Lillegraven Tystad
Sandane TIL
Emilie Lillegraven Tystad45,58
241p
20.04.2024
50m Bryst
Sandane TIL201350m Bryst45,5824120.04.202425m 
[Utvid]5353.
Mikal Solheim Eriksen
Førde IL Symjing
Mikal Solheim Eriksen40,63
231p
21.04.2024
50m Bryst
Førde IL Symjing200950m Bryst40,6323121.04.202425mD
[Utvid]5454.
Julie Jakopia Isene
Eid SK
Julie Jakopia Isene41,17
230p
20.04.2024
50m Rygg
Eid SK201050m Rygg41,1723020.04.202425mF
[Utvid]5555.
Mikal Solheim Eriksen
Førde IL Symjing
Mikal Solheim Eriksen36,52
221p
21.04.2024
50m Rygg
Førde IL Symjing200950m Rygg36,5222121.04.202425mF
[Utvid]5656.
Arno Abolins
Førde IL Symjing
Arno Abolins1.14,93
214p
20.04.2024
100m Fri
Førde IL Symjing2010100m Fri1.14,9321420.04.202425mD
[Utvid]5757.
Sigurd Bale
Jotun IL
Sigurd Bale2.46,27
213p
20.04.2024
200m Fri
Jotun IL2009200m Fri2.46,2721320.04.202425m 
[Utvid]5858.
Sigurd Bale
Jotun IL
Sigurd Bale33,76
212p
21.04.2024
50m Fri
Jotun IL200950m Fri33,7621221.04.202425m 
[Utvid]5858.
Arno Abolins
Førde IL Symjing
Arno Abolins33,80
212p
21.04.2024
50m Fri
Førde IL Symjing201050m Fri33,8021221.04.202425mD
[Utvid]6060.
Emilie Lillegraven Tystad
Sandane TIL
Emilie Lillegraven Tystad1.44,68
211p
21.04.2024
100m Bryst
Sandane TIL2013100m Bryst1.44,6821121.04.202425m 
[Utvid]6161.
Emilie Lillegraven Tystad
Sandane TIL
Emilie Lillegraven Tystad1.24,42
210p
21.04.2024
100m Fri
Sandane TIL2013100m Fri1.24,4221021.04.202425m 
[Utvid]6262.
Håkon Snilstveit
Førde IL Symjing
Håkon Snilstveit1.15,52
209p
21.04.2024
100m Fri
Førde IL Symjing2011100m Fri1.15,5220921.04.202425m 
[Utvid]6363.
Jenny Saure Bugjerde
Eid SK
Jenny Saure Bugjerde47,93
207p
20.04.2024
50m Bryst
Eid SK201050m Bryst47,9320720.04.202425m 
[Utvid]6363.
Sigurd Bale
Jotun IL
Sigurd Bale1.15,78
207p
21.04.2024
100m Fri
Jotun IL2009100m Fri1.15,7820721.04.202425m 
[Utvid]6565.
Hella Höllige
Førde IL Symjing
Hella Höllige48,03
206p
20.04.2024
50m Bryst
Førde IL Symjing201150m Bryst48,0320620.04.202425m 
[Utvid]6666.
Emilie Lillegraven Tystad
Sandane TIL
Emilie Lillegraven Tystad38,90
204p
21.04.2024
50m Fri
Sandane TIL201350m Fri38,9020421.04.202425m 
[Utvid]6767.
Hermine Aare Vabø
Eid SK
Hermine Aare Vabø39,13
201p
21.04.2024
50m Fri
Eid SK201050m Fri39,1320121.04.202425m 
[Utvid]6767.
Jenny Saure Bugjerde
Eid SK
Jenny Saure Bugjerde1.46,35
201p
21.04.2024
100m Bryst
Eid SK2010100m Bryst1.46,3520121.04.202425m 
[Utvid]6969.
Emilie Lillegraven Tystad
Sandane TIL
Emilie Lillegraven Tystad3.08,46
200p
20.04.2024
200m Fri
Sandane TIL2013200m Fri3.08,4620020.04.202425m 
[Utvid]7070.
Marcus Haus
Eid SK
Marcus Haus34,49
199p
21.04.2024
50m Fri
Eid SK199550m Fri34,4919921.04.202425mF
[Utvid]7171.
Marcus Haus
Eid SK
Marcus Haus37,26
198p
21.04.2024
50m Butterfly
Eid SK199550m Butterfly37,2619821.04.202425m 
[Utvid]7171.
Emilie Lillegraven Tystad
Sandane TIL
Emilie Lillegraven Tystad1.36,84
198p
20.04.2024
100m Individuell medley
Sandane TIL2013100m Individuell medley1.36,8419820.04.202425m 
[Utvid]7373.
Marcus Haus
Eid SK
Marcus Haus34,61
197p
21.04.2024
50m Fri
Eid SK199550m Fri34,6119721.04.202425m 
[Utvid]7474.
Arno Abolins
Førde IL Symjing
Arno Abolins1.26,40
185p
20.04.2024
100m Individuell medley
Førde IL Symjing2010100m Individuell medley1.26,4018520.04.202425m 
[Utvid]7575.
Arno Abolins
Førde IL Symjing
Arno Abolins35,52
182p
20.04.2024
50m Fri
Førde IL Symjing201050m Fri35,5218220.04.202425mD
[Utvid]7575.
Arno Abolins
Førde IL Symjing
Arno Abolins38,36
182p
20.04.2024
50m Butterfly
Førde IL Symjing201050m Butterfly38,3618220.04.202425mD
[Utvid]7575.
Rakel Eide Dvergsdal
Eid SK
Rakel Eide Dvergsdal50,06
182p
20.04.2024
50m Bryst
Eid SK201250m Bryst50,0618220.04.202425m 
[Utvid]7575.
Sigrid Saure Bugjerde
Eid SK
Sigrid Saure Bugjerde1.49,85
182p
21.04.2024
100m Bryst
Eid SK2012100m Bryst1.49,8518221.04.202425m 
[Utvid]7979.
Emilie Lillegraven Tystad
Sandane TIL
Emilie Lillegraven Tystad50,11
181p
21.04.2024
50m Bryst
Sandane TIL201350m Bryst50,1118121.04.202425mD
[Utvid]8080.
Jenny Saure Bugjerde
Eid SK
Jenny Saure Bugjerde50,23
180p
21.04.2024
50m Bryst
Eid SK201050m Bryst50,2318021.04.202425mD
[Utvid]8181.
Marcus Haus
Eid SK
Marcus Haus44,24
179p
20.04.2024
50m Bryst
Eid SK199550m Bryst44,2417920.04.202425m 
[Utvid]8282.
Astrid Todal Fauske
Jotun IL
Astrid Todal Fauske1.50,85
178p
21.04.2024
100m Bryst
Jotun IL2012100m Bryst1.50,8517821.04.202425m 
[Utvid]8383.
Hella Höllige
Førde IL Symjing
Hella Höllige45,01
176p
20.04.2024
50m Rygg
Førde IL Symjing201150m Rygg45,0117620.04.202425mF
[Utvid]8383.
Hella Höllige
Førde IL Symjing
Hella Höllige1.37,92
176p
20.04.2024
100m Rygg
Førde IL Symjing2011100m Rygg1.37,9217620.04.202425m 
[Utvid]8383.
Hermine Aare Vabø
Eid SK
Hermine Aare Vabø3.16,82
176p
20.04.2024
200m Fri
Eid SK2010200m Fri3.16,8217620.04.202425m 
[Utvid]8686.
Sigurd Bale
Jotun IL
Sigurd Bale1.20,47
173p
20.04.2024
100m Fri
Jotun IL2009100m Fri1.20,4717320.04.202425mD
[Utvid]8787.
Rakel Eide Dvergsdal
Eid SK
Rakel Eide Dvergsdal1.30,31
172p
21.04.2024
100m Fri
Eid SK2012100m Fri1.30,3117221.04.202425m 
[Utvid]8888.
Emilie Lillegraven Tystad
Sandane TIL
Emilie Lillegraven Tystad41,29
171p
21.04.2024
50m Fri
Sandane TIL201350m Fri41,2917121.04.202425mD
[Utvid]8888.
Sigrid Saure Bugjerde
Eid SK
Sigrid Saure Bugjerde51,04
171p
20.04.2024
50m Bryst
Eid SK201250m Bryst51,0417120.04.202425m 
[Utvid]9090.
Astrid Todal Fauske
Jotun IL
Astrid Todal Fauske51,17
170p
20.04.2024
50m Bryst
Jotun IL201250m Bryst51,1717020.04.202425m 
[Utvid]9090.
Arno Abolins
Førde IL Symjing
Arno Abolins1.26,15
170p
20.04.2024
100m Butterfly
Førde IL Symjing2010100m Butterfly1.26,1517020.04.202425m 
[Utvid]9292.
Hermine Aare Vabø
Eid SK
Hermine Aare Vabø1.30,80
169p
21.04.2024
100m Fri
Eid SK2010100m Fri1.30,8016921.04.202425m 
[Utvid]9393.
Jenny Saure Bugjerde
Eid SK
Jenny Saure Bugjerde45,78
167p
21.04.2024
50m Rygg
Eid SK201050m Rygg45,7816721.04.202425mF
[Utvid]9494.
Astrid Todal Fauske
Jotun IL
Astrid Todal Fauske41,75
165p
21.04.2024
50m Fri
Jotun IL201250m Fri41,7516521.04.202425m 
[Utvid]9494.
Jenny Saure Bugjerde
Eid SK
Jenny Saure Bugjerde45,96
165p
20.04.2024
50m Rygg
Eid SK201050m Rygg45,9616520.04.202425m 
[Utvid]9494.
Sigurd Bale
Jotun IL
Sigurd Bale1.29,70
165p
20.04.2024
100m Individuell medley
Jotun IL2009100m Individuell medley1.29,7016520.04.202425m 
[Utvid]9494.
Sigrid Saure Bugjerde
Eid SK
Sigrid Saure Bugjerde1.31,44
165p
21.04.2024
100m Fri
Eid SK2012100m Fri1.31,4416521.04.202425m 
[Utvid]9898.
Emilie Lillegraven Tystad
Sandane TIL
Emilie Lillegraven Tystad1.31,82
163p
20.04.2024
100m Fri
Sandane TIL2013100m Fri1.31,8216320.04.202425mD
[Utvid]9999.
Håkon Snilstveit
Førde IL Symjing
Håkon Snilstveit37,00
161p
21.04.2024
50m Fri
Førde IL Symjing201150m Fri37,0016121.04.202425mD
[Utvid]9999.
Hermine Aare Vabø
Eid SK
Hermine Aare Vabø46,39
161p
20.04.2024
50m Rygg
Eid SK201050m Rygg46,3916120.04.202425m 
Side 1 av 2 (180 rader)< Forrige12Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.