Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Ranking - Sortert på poeng
Distanser:
v
Poengtype:
FINA-2023
Fra dato:
v
Til dato:
v
Basseng:
Kjønn:
Fra fødselsår: Til fødselsår:
+
-
+
-
Mastersklasse:
v
Krets:
v
Klubb:
v
v
Fra alder: Til alder:
+
-
+
-
Det er kun merkede rader som blir med i eksporten. Klikk på en rad for å merke. Hold ctrl eller shift nede for å merke flere rader.
Nr 
Navn 
Navn 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Tid 
Poeng 
Dato 
Sted 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik ChristiansenLambertseter SK19961500m Fri14.23,0014.23,00
945p
Otopeni
07.12.2023
1500m Fri (25m)
94507.12.2023Otopeni25m 
[Utvid]22.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon JøntvedtBryne SK2003800m Fri7.48,977.48,97
896p
Bergen
22.04.2023
800m Fri (50m)
89622.04.2023Bergen50m 
[Utvid]33.
Nicholas Lia
OI Svømming
Nicholas LiaOI Svømming200150m Fri21,1421,14
867p
Stavanger
27.10.2023
50m Fri (25m)
86727.10.2023Stavanger25m 
[Utvid]44.
Markus Lie
OI Svømming
Markus LieOI Svømming1995100m Rygg50,8050,80
861p
Bergen
18.11.2023
100m Rygg (25m)
86118.11.2023Bergen25mF
[Utvid]55.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær SlyngstadliBergensvømmerne200450m Bryst29,8529,85
858p
Otopeni
09.12.2023
50m Bryst (25m)
85809.12.2023Otopeni25m 
[Utvid]66.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie BråthenLambertseter SK199550m Bryst27,3827,38
851p
Bergen
14.04.2024
50m Bryst (50m)
85114.04.2024Bergen50m 
[Utvid]66.
Tobias Moen Olsen
Stavanger SK
Tobias Moen OlsenStavanger SK2002800m Fri7.47,837.47,83
851p
Bergen
16.11.2023
800m Fri (25m)
85116.11.2023Bergen25m 
[Utvid]88.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte HaarsakerBergensvømmerne1993100m Bryst58,3658,36
849p
Otopeni
06.12.2023
100m Bryst (25m)
84906.12.2023Otopeni25m 
[Utvid]99.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva KummenLambertseter SK2001200m Bryst2.27,172.27,17
841p
Fredrikstad
04.07.2023
200m Bryst (50m)
84104.07.2023Fredrikstad50m 
[Utvid]1010.
Erik Oskar Persson
Bergensvømmerne
Erik Oskar PerssonBergensvømmerne1994200m Bryst2.07,442.07,44
838p
Bergen
17.11.2023
200m Bryst (25m)
83817.11.2023Bergen25m 
[Utvid]1111.
Ingeborg Vassbakk Løyning
OI Svømming
Ingeborg Vassbakk LøyningOI Svømming200050m Rygg28,6228,62
837p
Fukuoka
26.07.2023
50m Rygg (50m)
83726.07.2023Fukuoka50m 
[Utvid]1212.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær SørensenBærumsvømmerne2007200m Fri1.45,571.45,57
833p
Bergen
19.11.2023
200m Fri (25m)
83319.11.2023Bergen25m 
[Utvid]1313.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne SteinnesStavanger SK2005100m Individuell medley1.00,191.00,19
827p
Stavanger
10.02.2024
100m Individuell medley (25m)
82710.02.2024Stavanger25m 
[Utvid]1414.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes LaskerudBergens SC2004100m Fri49,9749,97
824p
Fredrikstad
02.07.2023
100m Fri (50m)
82402.07.2023Fredrikstad50m 
[Utvid]1414.
Collin Scott van der Hoff
Sola SK
Collin Scott van der HoffSola SK2006200m Bryst2.14,302.14,30
824p
Taastrup
17.03.2024
200m Bryst (50m)
82417.03.2024Taastrup50m 
[Utvid]1616.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie HaldenBærumsvømmerne200050m Butterfly26,0326,03
821p
Stavanger
28.10.2023
50m Butterfly (25m)
82128.10.2023Stavanger25m 
[Utvid]1616.
Jolann Bovey
Bærumsvømmerne
Jolann BoveyBærumsvømmerne1996200m Bryst2.08,292.08,29
821p
Bergen
17.11.2023
200m Bryst (25m)
82117.11.2023Bergen25m 
[Utvid]1818.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng RefstieBærumsvømmerne2002100m Fri50,1250,12
817p
Bergen
12.04.2024
100m Fri (50m)
81712.04.2024Bergen50m 
[Utvid]1919.
Malene Rypestøl
OI Svømming
Malene RypestølOI Svømming2001200m Fri2.01,102.01,10
812p
Bergen
12.04.2024
200m Fri (50m)
81212.04.2024Bergen50m 
[Utvid]2020.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth DyrkornBærumsvømmerne2001100m Fri50,2850,28
809p
Bergen
21.04.2023
100m Fri (50m)
80921.04.2023Bergen50m 
[Utvid]2121.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre LøbersliTriton Lillestrøm200450m Bryst31,4931,49
805p
Bergen
14.04.2024
50m Bryst (50m)
80514.04.2024Bergen50m 
[Utvid]2121.
Oskar Farkas
Nannestad IL
Oskar FarkasNannestad IL2005200m Fri1.46,811.46,81
805p
Bergen
17.11.2023
200m Fri (25m)
80517.11.2023Bergen25mF
[Utvid]2323.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver DanielsenKongstensvømmerne20051500m Fri15.11,2615.11,26
802p
Stavanger
27.10.2023
1500m Fri (25m)
80227.10.2023Stavanger25m 
[Utvid]2424.
Mathias Somogyi Hoseth
OI Svømming
Mathias Somogyi HosethOI Svømming2003100m Bryst59,5159,51
801p
Tartu
01.12.2023
100m Bryst (25m)
80101.12.2023Tartu25m 
[Utvid]2424.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee JohansenSK Team Sør2002400m Fri3.48,543.48,54
801p
Bergen
17.11.2023
400m Fri (25m)
80117.11.2023Bergen25m 
[Utvid]2626.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv PaturelSK Team Sør2004800m Fri7.58,017.58,01
798p
Bergen
16.11.2023
800m Fri (25m)
79816.11.2023Bergen25m 
[Utvid]2727.
Bea Hovda
Stavanger SK
Bea HovdaStavanger SK2004800m Fri8.34,908.34,90
797p
Bergen
17.11.2023
800m Fri (25m)
79717.11.2023Bergen25m 
[Utvid]2828.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein BreivikBergens SC2002200m Bryst2.15,892.15,89
796p
Fredrikstad
02.07.2023
200m Bryst (50m)
79602.07.2023Fredrikstad50m 
[Utvid]2929.
Mari Moen
Lambertseter SK
Mari MoenLambertseter SK200450m Fri25,5925,59
791p
Stockholm
07.04.2024
50m Fri (50m)
79107.04.2024Stockholm50m 
[Utvid]2929.
Oliver Bauer Skymoen
Lørenskog/Rælingen
Oliver Bauer SkymoenLørenskog/Rælingen2006200m Bryst2.16,142.16,14
791p
Bergen
13.04.2024
200m Bryst (50m)
79113.04.2024Bergen50m 
[Utvid]3131.
Anders Eide Haugholt
OI Svømming
Anders Eide HaugholtOI Svømming200250m Bryst28,0728,07
790p
Bergen
14.04.2024
50m Bryst (50m)
79014.04.2024Bergen50m 
[Utvid]3131.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike HolmannBærumsvømmerne2004200m Individuell medley1.58,581.58,58
790p
Bergen
16.11.2023
200m Individuell medley (25m)
79016.11.2023Bergen25m 
[Utvid]3333.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal MelbergOI Svømming2005200m Fri1.47,571.47,57
788p
Bergen
19.11.2023
200m Fri (25m)
78819.11.2023Bergen25m 
[Utvid]3434.
Marthe Cecilie Willumsen
Bergens SC
Marthe Cecilie WillumsenBergens SC200250m Butterfly26,4426,44
784p
Bergen
17.11.2023
50m Butterfly (25m)
78417.11.2023Bergen25m 
[Utvid]3535.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai SørebøBergensvømmerne2001100m Bryst1.00,081.00,08
778p
Stavanger
27.10.2023
100m Bryst (25m)
77827.10.2023Stavanger25m 
[Utvid]3535.
Karen Knutsen Klepp
Stavanger SK
Karen Knutsen KleppStavanger SK2008100m Bryst1.07,801.07,80
778p
Sandnes
21.10.2023
100m Bryst (25m)
77821.10.2023Sandnes25m 
[Utvid]3737.
Truls Wigdel
Bergensvømmerne
Truls WigdelBergensvømmerne199950m Butterfly24,2324,23
776p
Bergen
22.04.2023
50m Butterfly (50m)
77622.04.2023Bergen50m 
[Utvid]3838.
Philip Johan Abad Slotsvik
OI Svømming
Philip Johan Abad SlotsvikOI Svømming2005100m Fri51,0351,03
774p
Bergen
12.04.2024
100m Fri (50m)
77412.04.2024Bergen50m 
[Utvid]3939.
Jakob Austevoll Harlem
Bergens SC
Jakob Austevoll HarlemBergens SC200850m Fri22,7822,78
773p
Bergen
14.04.2024
50m Fri (50m)
77314.04.2024Bergen50m 
[Utvid]3939.
Elias Klev
Asker SK
Elias KlevAsker SK200650m Butterfly24,2624,26
773p
Bergen
12.04.2024
50m Butterfly (50m)
77312.04.2024Bergen50m 
[Utvid]3939.
Adina Lønseth Ringsbu
Bergens SC
Adina Lønseth RingsbuBergens SC200350m Rygg29,3929,39
773p
Bergen
21.04.2023
50m Rygg (50m)
77321.04.2023Bergen50m 
[Utvid]4242.
Ole Marius Rist Jensen
OI Svømming
Ole Marius Rist JensenOI Svømming2001200m Individuell medley2.04,252.04,25
772p
Bergen
12.04.2024
200m Individuell medley (50m)
77212.04.2024Bergen50m 
[Utvid]4343.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby IdenAsker SK200350m Butterfly24,2924,29
770p
Fredrikstad
02.07.2023
50m Butterfly (50m)
77002.07.2023Fredrikstad50m 
[Utvid]4343.
Gard Øvergaard
Bærumsvømmerne
Gard ØvergaardBærumsvømmerne1996100m Fri51,1151,11
770p
Bergen
21.04.2023
100m Fri (50m)
77021.04.2023Bergen50m 
[Utvid]4343.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen Vest SK
Daniel Rumenov MarinovBergen Vest SK2007200m Bryst2.17,362.17,36
770p
Maribor
24.07.2023
200m Bryst (50m)
77024.07.2023Maribor50m 
[Utvid]4646.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon MoeBærumsvømmerne2001100m Fri51,1551,15
768p
Fredrikstad
02.07.2023
100m Fri (50m)
76802.07.2023Fredrikstad50m 
[Utvid]4747.
Thomas Alexander Fardal
OI Svømming
Thomas Alexander FardalOI Svømming199750m Bryst28,3428,34
767p
Bergen
23.04.2023
50m Bryst (50m)
76723.04.2023Bergen50m 
[Utvid]4848.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll HarlemBergens SC2005200m Individuell medley1.59,771.59,77
766p
Bergen
16.11.2023
200m Individuell medley (25m)
76616.11.2023Bergen25m 
[Utvid]4949.
Alexis Emanuel Mørk
Lambertseter SK
Alexis Emanuel MørkLambertseter SK2006100m Rygg56,4156,41
765p
Bergen
14.04.2024
100m Rygg (50m)
76514.04.2024Bergen50m 
[Utvid]5050.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet NæssBergensvømmerne20041500m Fri16.47,4116.47,41
762p
Kristiansand
10.06.2023
1500m Fri (50m)
76210.06.2023Kristiansand50m 
[Utvid]5151.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus EvensrudLørenskog/Rælingen2005200m Rygg2.02,542.02,54
761p
Beograd
06.07.2023
200m Rygg (50m)
76106.07.2023Beograd50m 
[Utvid]5252.
Halvor Arne Borgstrøm
Randaberg IL
Halvor Arne BorgstrømRandaberg IL1997400m Fri3.52,543.52,54
760p
Bergen
17.11.2023
400m Fri (25m)
76017.11.2023Bergen25m 
[Utvid]5353.
Helje Stadaas
Bergens SC
Helje StadaasBergens SC2004100m Fri51,3751,37
759p
Bergen
18.06.2023
100m Fri (50m)
75918.06.2023Bergen50m 
[Utvid]5353.
Magnus Reinholdt Belsvik
OI Svømming
Magnus Reinholdt BelsvikOI Svømming2002100m Bryst1.00,601.00,60
759p
Stavanger
27.10.2023
100m Bryst (25m)
75927.10.2023Stavanger25m 
[Utvid]5555.
Jacob Meilvåg
Bergens SC
Jacob MeilvågBergens SC200150m Bryst28,4828,48
756p
Bergen
14.04.2024
50m Bryst (50m)
75614.04.2024Bergen50m 
[Utvid]5656.
Sandra Maria Balto
Bærumsvømmerne
Sandra Maria BaltoBærumsvømmerne2007100m Butterfly1.01,021.01,02
751p
Bergen
12.04.2024
100m Butterfly (50m)
75112.04.2024Bergen50m 
[Utvid]5656.
Silja Malin Vert-Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert-MönigStavanger SK2005200m Individuell medley2.18,702.18,70
751p
Bergen
13.04.2024
200m Individuell medley (50m)
75113.04.2024Bergen50m 
[Utvid]5858.
Jonette Matland Lægreid
Delfana
Jonette Matland LægreidDelfana200450m Bryst32,2432,24
750p
Bergen
14.04.2024
50m Bryst (50m)
75014.04.2024Bergen50m 
[Utvid]5959.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin LyngaasSarpsborg IL2003100m Butterfly54,4354,43
749p
Fredrikstad
01.07.2023
100m Butterfly (50m)
74901.07.2023Fredrikstad50m 
[Utvid]6060.
Siri Eva Kristiansen
OI Svømming
Siri Eva KristiansenOI Svømming1993100m Bryst1.08,691.08,69
748p
Bergen
18.11.2023
100m Bryst (25m)
74818.11.2023Bergen25m 
[Utvid]6161.
Malena Amelie Lisken
OI Svømming
Malena Amelie LiskenOI Svømming2003100m Rygg1.00,501.00,50
746p
Bergen
18.11.2023
100m Rygg (25m)
74618.11.2023Bergen25m 
[Utvid]6262.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad TobiassenBryne SK200250m Butterfly24,5624,56
745p
Kristiansand
11.06.2023
50m Butterfly (50m)
74511.06.2023Kristiansand50m 
[Utvid]6363.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg BraathenBærumsvømmerne200050m Fri25,3125,31
743p
Bergen
18.11.2023
50m Fri (25m)
74318.11.2023Bergen25m 
[Utvid]6363.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte LøvbergLambertseter SK1999200m Fri2.04,712.04,71
743p
Fredrikstad
01.07.2023
200m Fri (50m)
74301.07.2023Fredrikstad50m 
[Utvid]6565.
Nikita Borodin
OI Svømming
Nikita BorodinOI Svømming200650m Fri22,2622,26
742p
Bergen
19.11.2023
50m Fri (25m)
74219.11.2023Bergen25m 
[Utvid]6666.
Antonina Biegajlo
Bærumsvømmerne
Antonina BiegajloBærumsvømmerne200650m Fri26,1526,15
741p
Bergen
14.04.2024
50m Fri (50m)
74114.04.2024Bergen50m 
[Utvid]6767.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar ErklevSK Team Sør2005400m Individuell medley4.29,514.29,51
740p
Bergen
13.04.2024
400m Individuell medley (50m)
74013.04.2024Bergen50m 
[Utvid]6868.
Simen Schmitz-Lund
Sola SK
Simen Schmitz-LundSola SK200650m Butterfly24,6824,68
734p
Bergen
12.04.2024
50m Butterfly (50m)
73412.04.2024Bergen50m 
[Utvid]6868.
Johan Instebø
Karmøy SK
Johan InstebøKarmøy SK2004200m Rygg2.04,032.04,03
734p
Sursee
17.12.2023
200m Rygg (50m)
73417.12.2023Sursee50m 
[Utvid]6868.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg ClementsenStavanger SK20051500m Fri16.46,4816.46,48
734p
Stavanger
27.10.2023
1500m Fri (25m)
73427.10.2023Stavanger25m 
[Utvid]7171.
Felix Richard Stavnes
Asker SK
Felix Richard StavnesAsker SK2006100m Fri51,9651,96
733p
Bergen
12.04.2024
100m Fri (50m)
73312.04.2024Bergen50m 
[Utvid]7272.
Andreas Sigvaldsen
Utlandet
Andreas SigvaldsenUtlandet200650m Butterfly24,1524,15
730p
Stavanger
07.05.2023
50m Butterfly (25m)
73007.05.2023Stavanger25m 
[Utvid]7272.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise BorgstrømRandaberg IL2004100m Rygg1.03,781.03,78
730p
Stockholm
06.04.2024
100m Rygg (50m)
73006.04.2024Stockholm50m 
[Utvid]7272.
Bendik Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Bendik Pleym OlsenBergensvømmerne2002200m Fri1.50,321.50,32
730p
Stavanger
29.10.2023
200m Fri (25m)
73029.10.2023Stavanger25m 
[Utvid]7575.
Julie Borsheim Endregaard
Bergensvømmerne
Julie Borsheim EndregaardBergensvømmerne2001200m Fri2.02,542.02,54
729p
Bergen
18.11.2023
200m Fri (25m)
72918.11.2023Bergen25m 
[Utvid]7575.
Eline Vik
Bergens SC
Eline VikBergens SC2002200m Individuell medley2.20,112.20,11
729p
Bergen
22.04.2023
200m Individuell medley (50m)
72922.04.2023Bergen50m 
[Utvid]7777.
June Selin
OI Svømming
June SelinOI Svømming2006100m Bryst1.11,261.11,26
728p
Kungsbacka
10.03.2024
100m Bryst (50m)
72810.03.2024Kungsbacka50m 
[Utvid]7878.
Aksel Krüger-Larsen
Stavanger SK
Aksel Krüger-LarsenStavanger SK2006400m Fri4.04,724.04,72
727p
Linköping
23.03.2024
400m Fri (50m)
72723.03.2024Linköping50m 
[Utvid]7979.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen FlatliTromsø SK200550m Rygg30,0130,01
726p
Fredrikstad
01.07.2023
50m Rygg (50m)
72601.07.2023Fredrikstad50m 
[Utvid]7979.
Astrid Julie Halvorsen
Lambertseter SK
Astrid Julie HalvorsenLambertseter SK2001400m Individuell medley4.48,064.48,06
726p
Bergen
18.11.2023
400m Individuell medley (25m)
72618.11.2023Bergen25m 
[Utvid]8181.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten BøenOI Svømming199750m Butterfly24,2124,21
725p
Bergen
16.11.2023
50m Butterfly (25m)
72516.11.2023Bergen25m 
[Utvid]8181.
Hannah Sophie Vietheer
Bergensvømmerne
Hannah Sophie VietheerBergensvømmerne200850m Fri26,3426,34
725p
Bergen
14.04.2024
50m Fri (50m)
72514.04.2024Bergen50m 
[Utvid]8383.
Sander Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Sander Matoe SingsaasLambertseter SK200450m Butterfly24,7924,79
724p
Fredrikstad
02.07.2023
50m Butterfly (50m)
72402.07.2023Fredrikstad50m 
[Utvid]8484.
Anne Holmaas Johansen
Stavanger SK
Anne Holmaas JohansenStavanger SK200550m Rygg30,0730,07
722p
Linköping
24.03.2024
50m Rygg (50m)
72224.03.2024Linköping50m 
[Utvid]8585.
Milian Hestad Solberg
Bærumsvømmerne
Milian Hestad SolbergBærumsvømmerne200350m Butterfly24,2724,27
719p
Bergen
16.11.2023
50m Butterfly (25m)
71916.11.2023Bergen25m 
[Utvid]8585.
Eiliv August Backer Grøttum
Bergensvømmerne
Eiliv August Backer GrøttumBergensvømmerne2005800m Fri8.14,828.14,82
719p
Bergen
16.11.2023
800m Fri (25m)
71916.11.2023Bergen25m 
[Utvid]8787.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Lambertseter SK
Helene Kjeldsen GonzalezLambertseter SK2005200m Fri2.03,272.03,27
716p
Bergen
18.11.2023
200m Fri (25m)
71618.11.2023Bergen25m 
[Utvid]8888.
Marcus Heggtveit Løvø
Bergensvømmerne
Marcus Heggtveit LøvøBergensvømmerne199650m Butterfly24,3224,32
715p
Bergen
16.11.2023
50m Butterfly (25m)
71516.11.2023Bergen25m 
[Utvid]8989.
Mille Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Mille Christensen OftedalSandnes SLK200750m Fri25,6525,65
714p
Bergen
18.11.2023
50m Fri (25m)
71418.11.2023Bergen25m 
[Utvid]8989.
Sverre Junge
Bryne SK
Sverre JungeBryne SK20051500m Fri15.47,4315.47,43
714p
Bergen
18.11.2023
1500m Fri (25m)
71418.11.2023Bergen25m 
[Utvid]9191.
Elias Madsen
Varodd SK
Elias MadsenVarodd SK2006100m Fri52,4552,45
713p
Bergen
12.04.2024
100m Fri (50m)
71312.04.2024Bergen50m 
[Utvid]9292.
Gergely Laszlo Besenyi
Nannestad IL
Gergely Laszlo BesenyiNannestad IL2007100m Fri52,4752,47
712p
Bergen
12.04.2024
100m Fri (50m)
71212.04.2024Bergen50m 
[Utvid]9292.
Kristoffer Skarvang Engstrøm
Larvik SK
Kristoffer Skarvang EngstrømLarvik SK2006200m Fri1.51,241.51,24
712p
Bergen
19.11.2023
200m Fri (25m)
71219.11.2023Bergen25m 
[Utvid]9494.
Emil Oseland Heigre
Bryne SK
Emil Oseland HeigreBryne SK20061500m Fri16.15,6416.15,64
711p
Stockholm
06.04.2024
1500m Fri (50m)
71106.04.2024Stockholm50m 
[Utvid]9595.
Espen Bøyum
Sarpsborg IL
Espen BøyumSarpsborg IL2006200m Fri1.51,341.51,34
710p
Bergen
19.11.2023
200m Fri (25m)
71019.11.2023Bergen25m 
[Utvid]9696.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen BergumTriton Lillestrøm2004200m Individuell medley2.21,432.21,43
709p
Bergen
22.04.2023
200m Individuell medley (50m)
70922.04.2023Bergen50m 
[Utvid]9797.
Christian Toussi
Nannestad IL
Christian ToussiNannestad IL200550m Rygg26,6026,60
708p
Bergen
13.04.2024
50m Rygg (50m)
70813.04.2024Bergen50m 
[Utvid]9898.
Elida Rykkje Larsen
Bergensvømmerne
Elida Rykkje LarsenBergensvømmerne2007100m Bryst1.10,001.10,00
707p
Bergen
18.11.2023
100m Bryst (25m)
70718.11.2023Bergen25m 
[Utvid]9999.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia EnbergHaldens SK200650m Fri26,5826,58
706p
Bergen
23.04.2023
50m Fri (50m)
70623.04.2023Bergen50m 
[Utvid]100100.
Henrik Bakke
Bergens SC
Henrik BakkeBergens SC2003100m Fri52,6452,64
705p
Bergen
12.04.2024
100m Fri (50m)
70512.04.2024Bergen50m 
Side 1 av 46 (4510 rader)< Forrige1234567444546Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Det er kun tider fra utøvere lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.